سئو سایتعمومی

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز
آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز
آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز

سلام خدمت شما کاربران و همراهان ، با آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز همراه شما هستیم که از دسته آموزش های سئو ، وبلاگ آموزشی می باشد.

در آموزش قبلی این دسته ما برای شما نحوه و آموزش ثبت سایت در وبمستر گوگل قرار دادیم و در ادامه این آموزش نیز مطلب امروز یعنی ثبت وبلاگ را قرار می دهیم تا شما با فرایند کار آشنا باشید.

پیشنهاد می کنیم تا پایان آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولزاین آموزش همراه ما باشید.

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل وبمستر تولز

اگر همراه ما بوده باشید در آموزش ثبت سایت در وبمستر گوگل ما باید اقدام به آپلود فایل در فضای میزبانی سایت خود یا همان هاست سایت خود می کردیم تا ابزار گوگل وبمستر از اینکه ما مدیر و مالک سایت هستیم اطمینان حاصل نماید.

اما از آنجا که وبلاگ ها و وبلاگ نویسان به هاست وبلاگ خود نمی توانند درسترسی داشته باشند باید از راه های غیر از آپلود فایل در هاست که گوگل به آنها پیشنهاد می دهد اقدام به ثبت وبلاگ خود کنند.

همچنین باید گفت که بعضی از وبلاگ ها دارای فضای میزبانی رایگان نیز می باشند ولی همچنان نمی توان فایلی را در قسمت اصلی وبلاگ خود آپلود کرد مگر اینکه به شما این اجازه داده شود که بتوانید فایل HTML که گوگل در اختیار شما گذاشته را در پوشه اصلی هاست آپلود کنید.

در این صورت شما باید مانند قسمت اول آموزش ثبت سایت در وبمستر گوگل عمل کنید و نیازی به راه های دیگر نیست.

حال برای آن دسته از وبلاگ نویسان و وبلاگ هایی که نمی توانند فایل را آپلود کنند.

شما باید ابتدا آدرس گوگل وبسمتر تولز بروید.

س از ورود به سایت شما باید یوزر و پسورد حساب گوگل خود را وارد کنید.

همچنین اگر تا به حال اقدام به ساخت حساب گوگلی برای خود نکرده اید شما می توانید از بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه Sign UP کلیک کرده تا بتوانید از خدمات گوگل استفاده کنید.

پس از این کار به وبمستر تولز وارد شوید و در صفحه جدید شما باید گزینه ADD A SITE را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

در این قسمت شما باید آدرس و دامنه وبلاگ مورد نظر خود را وارد کنید مانند الگویی که گوگل قرار داده است.

پس از وارد کردن آدرس بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد و صفحه جدید منتقل شوید.

در این قسمت شما باید از سربرگ های موجود که Recommended method و Alternate methods می باشند گزینه دوم یعنی Alternate methods را انتخاب کنید.

در این قسمت شما چهار روش را مشاهده می کنید که به دلخواه می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید و وبلاگ خود را ثبت کنید.

نکته: استفاده از دو روش آخر یعنی Google Analytics و Google Tag Manager در گرو داشتن اکانت آنها برای وبلاگ موردنظر می باشد.( قبلا وبلاگ خود را در این دو سرویس ثبت کرده باشید)

بهترین و ساده ترین روش در این قسمت روش اول یعنی HTML tag می باشد که شما می توانید از طریق آن اقدام کنید.

این روش استفاده از متا تگ می باشد که شما با کلیک بر روی این گزینه(دایره کنار آن) یک تگ متا دریافت می کنید که باید آن را کپی کرده و در قسمت هدر یا head سایت خود قرار دهید و ذخیره سازی کنید و سپس بر روی گزینه VERIFY کلیک کنید.Google Webmaster Tools گوگل
آموزش ثبت سایت در Google Webmaster Tools گوگل وبمستر تولز - سئو 24


آموزش گوگل وبمستر
آموزش گوگل وبمستر


آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر از زبان گوگل
ثبت سایت در گوگل وبمستر و تایید کردن سایت 1- با استفاده از حسابتان به گوگل وبمستر تولز وارد شوید. 2- روی دکمه Add a site کلیک کنید و Url سایت خود را اضافه کنید . مطمئن شوید که Url خود را بصورت کامل تایپ


آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر به روش
آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر به روش های مختلف و افزایش بازدید


آموزش گوگل وبمستر تولز و کار با آن
گوگل وبمستر تولز ابزاری رایگان ولی قدرتمند جهت مدیریت سئو و بررسی آماری روند پیشرفت سایت را در اختیار وبمستران قرار میدهد. Google Webmaster Tools مستقیما از طرف خود گوگل راه اندازی شده و اعتبار بالایی برخوردار است. همین امر


آموزش کامل ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس
در صورتی که به اکانت گوگل لاگین نکرده اید این کار را انجام دهید. در صفحه ظاهر شده در فیلد متنی آدرس کامل سایت خود را وارد نمایید. اگر سایت شما SSL دارد آنرا با https وارد نمایید.


وبلاگ به جستجوگر گوگل
آموزش گام به گام معرفی سایت و وبلاگ به جستجوگر گوگل شمسی دات کو


آموزش کامل گوگل وبمستر تولز آموزش کار با گوگل سرچ کنسول
آموزش گوگل وبمستر تولز و قابلیت های آن. اکنون شما سایت خود را در پنل ابزار وبمستر گوگل ثبت کرده اید و می توانید از امکانات این ابزار استفاده کنید.


آموزش گوگل وبمستر تولز فیلم آموزشی کار با گوگل وبمستر
فیلم آموزش کار با گوگل وبمستر تولز آموزش ثبت سایت و وبلاگ در گوگل وبمستر تولز آموزش ویدیویی گوگل وب مستر تولز برای مشاهده ی فیلم کامل و جامع کار با گوگل وبمستر تولز و چگونگی کار با منوهای گوگل وبمستر تولز مانند fetch


مراحل ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز Google Webmaster
خلاصه این مطلب گوگل وبمستر تولز یا همان سرچ کنسول بهترین راه برای معرفی و شناسایی سایت شما به شمار میرود. در این مقاله با ما همراه شوید تا به بررسی ابزار گوگل وب مستر تولز و مراحل ثبت سایت در گوگل وبمستر بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا