آموزش های گواهینامه SSLعمومی

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک
آموزش نصب گواهی SSL در پلسک
آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

در آموزش های قبلی وبلاگ به ارائه آموزش های نصب و فعالسازی گواهی SSL در پنل WHM پرداختیم و در این مطلب قصد آموزش نصب گواهی SSL در پلسک را داریم.

در این مطلب ابتدا به آموزش نصب گواهی SSL در پلسک می پردازیم و در مطالب بعدی وبلاگ آموزشی به آموزش فعالسازی SSL در کنترل پنل پلسک نیز می پردازیم.

این مطلب از دسته آموزش های پلسک می باشد که شما می توانید از طریق لینک قرار گرفته به سایز آموزش های این دسته نیز دسترسی داشته باشید.

در ادامه با آموزش نصب گواهی SSL در پلسک با ما همراه باشید تا این مطلب را به پایان برساینم.

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

پس از ورود به کنترل پنل پلسک سرویس میزبانی خود باید از طریق منو موجود به بخش Websites and Domains مراجعه کنید و دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی دامین موردنظر خود ، در همان صفحه و در پایین قسمتی که بر روی دامنه موردنظر کلیک کردید یک منو با گزینه های متعدد ظاهر می شود که شما باید از میان گزینه های موجود ، Secure Your Sites یا SSL/TLS Certificates را انتخاب کنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید. ( این گزینه در نسخه های مختلف می تواند متفاوت باشد )

در صفحه جدید که عنوان آن SSL Certificates می باشد ، در پایین صفحه بر روی گزینه Add SSL Certificate کلیک کنید تا به صفحه مربوط منتقا شوید.

ابتدا در کادر مربوط به Certificate Name یک نام برای دسترسی های آسان در آینده وارد کنید.

سپس در قسمت مربوط به Settings کادر های مربوط را بر اساس اطلاعات زیر وارد کنید.

از طریق گزینه Country شما باید کشور را انتخاب کنید.

در کادر مربوط به State or Province باید اسم استان خود را وارد کنید.

در کادر مربوط به Location بایذ اسم شهر خود را وارد کنید.

در کادر مقابل Organization name شما باید نام سازمان یا شرکت موردنظر را وارد کنید.

در کادر مربوط به Organization department or division name شما باید اقدام به وارد کردن اسم بخش یا زیر مجموعه ای که مربوط به شرکت نام برده می باشد را وارد کنید.

در کادر مربوط به Domain name شما باید نام دامین موردنظر خود را به طور کامل وارد کنید. ( در صورتی که می خواهید Wildcard فعال کنید باید از نماد ستاره * در اول نام دامین خود وارد کنید )

در کادر مقابل E-mail شما باید یک آدرس ایمیل جهت تولید CSR وارد کنید.

در پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده بر روی گزینه Request کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه یک آیتم جدید در صفحه SSL Certificates اضافه می شود با همان نامی که در کادر Certificate Name وارد کردید.

با کلیک بر روی این SSL تازه ساخته شده شما می توانید Privite Key و کد CSR مربوطه را دریافت. این کد با BEGIN CERTIFICATE REQUEST شروع می شود و با END CERTIFICATE REQUEST تمام می شود که شما باید به صورت کامل آن را کپی کنید.آموزش نصب گواهینامه SSL رایگان در پلسک
آموزش نصب گواهینامه SSL رایگان در پلسک - هاست نگار


آموزش نصب گواهی ssl در پلسک - مرکز
آموزش نصب گواهی ssl در پلسک - مرکز آموزش تاد سرور


آموزش درخواست گواهینامه SSL در پلسک
آموزش درخواست گواهینامه SSL در پلسک


چگونه در پلسک گواهینامه SSL رایگان Lets Encrypt نصب
جهت نصب گواهینامه ssl در پلسک به طریق زیر عمل نمایید 1 ابتدا به کنترل پنل Plesk خود وارد شوید . 2 در بخش Websites Domains روی آیکون Lets Encrypt کلیک نمایید.


آموزش نصب SSL در پلسک - وبلاگ مرواهاست
جهت نصب گواهی SSL می بایست در مرحله اول فایل CSR را ایجاد نمایید.جهت اطلاع از نحوه ایجاد فایل CSR کلیک نمایید. سپس این فایل را اختیار شرکت صادر کننده گواهی قرار داده و در این مرحله گواهی SSL در قالب فایلی با پسوند .Crt ویا


آموزش نصب SSL در پلسک - مرکز آموزش
آموزش نصب SSL در پلسک - مرکز آموزش - پرتال مشتریان مرواهاست


راهنمای نصب گواهینامه SSL رایگان Lets Encrypt در پلسک
به منظور استفاده از امکانات ویژه مشتریان رادکام برای نصب رایگان گواهینامه اس اس ال از نوع Lets Encrypt میتوانید به روش زیر اقدام کنید.. 1. ابتدا وارد کنترل پنل هاست شده و در بخش Websites Domains روی آیکون Lets Encrypt مانند تصویر کلیک


آموزش نصب SSL در پلسک
آموزش نصب SSL در پلسک


آموزش جامع کنترل پنل پلسک - بخش کاربری ویکـی کانـفیـگ
در این قسمت میتوانید گواهی نامه SSL و ریدایرکت دامنه به https را فعال و غیر فعال نمایید. این امکان مانند بعضی دیگر از امکانات باید از ارائه دهنده سرویس دهنده هاست برای شما فعال شده و SSL نیز بر روی وب سایت شما نصب و فعال باشد در


نصب و راه اندازی یک گواهی ssl در پلسک
23.08.2015 سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز با یک آموزش دیگه در خدمتتون هستیم تو این آموزش یاد میگیریم که چطوری یک گواهی Ssl رو در کنترل پنل پلسک نصب و راه اندازی کنیم 1. ابتدا به پنل پلسک خود وارد شوید 2.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن