آموزش های دایرکت ادمینعمومی

آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین

آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین
آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین
آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین

در این مطلب از وبلاگ آموزشی می خواهیم تا آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین را خدمت شما کاربران گرامی ارائه کنیم.

در مطلب قبلی که آموزش امروز ادامه آن می باشد به آموزش نصب گواهی SSL در دایرکت ادمین پرداختیم. حال شما پس از نصب گواهینمامه امنیتی SSL باید آن را فعال کنید.

مرکز ارائه انواع گواهینامه های امنیتی برای دامنه های ملی و بین المللی

در آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین ما قصد داریم تا به شما یاد دهیم که چگونه گواهی SSL را در دایرکت ادمین فعال کنید.

این مطلب از دسته آموزش های دایرکت ادمین می باشد. در ادامه این مطلب آموزشی با همراه باشید.

آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین

پس از اینکه شما در اقدام به نصب گواهی SSL کردید ، یک کد CSR توسط سیستم ساخته می شود که شما باید آن را به طور کامل کپی کنید.

پس از کپی کردن این کد شما باید از طریق بخش Advanced Features وارد قسمت SSL Certificates شوید.

پس از ورود به این قسمت باید گزینه Paste a pre-generated certificate and key را انتخاب کنید. و در کادر زیر آن اقدام به Paste کردن کد CSR که آن را Copy کرده بودید ، کنید و سپس بر روی گزینه Save کلیک کنید.

حال برای ادامه مراحل شما در همین صفحه و در قسمت پایین صفحه ، متن Click Here to paste a CA Root Certificate را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی Click Here به صفحه جدیدی انتقال پیدا می کنید.

در صفحه جدید گزینه Use a CA Cert را فعال و تیک آن را بزنید و سپس در کادر مربوط به Certificate Authority SSL Certificate شما باید اقدام به وارد کردن CA Code کنید و بر روی گزینه Save کیک کنید.

سپس در بالای صفحه مربوط SSL Certificates اگر پیام SSL is currently disabled for this domain. you can enable it here را مشاهده کردید ، بر روی here کلیک کنید.

در صفحه بعدی از طریق بخش privite_html setup for ….. i گزینه دوم یعنی Use a symbolic link from privite_html to public_html را انتخاب کرده و گزینه Save را انتخاب کنید.

در اینجا به پایان آموزش فعالسازی گواهی SSL در دایرکت ادمین از رسیدیم. به امید مفید بودن این آموزش برای شما.آموزش نصب ssl دایرکت ادمین و فعال سازی
آموزش نصب ssl دایرکت ادمین و فعال سازی پروتکل https - پایگاه دانش


آموزش نصب گواهینامه SSL دایرکت ادمین DirectAdmin SSL
آموزش نصب گواهینامه SSL تجاری در دایرکت ادمین DirectAdmin SSL به منظور نصب گواهینامه SSL در کنترل پنل دایرکت ادمین مطابق تصویر زیر از قسمت مدیریت ابتدا گزینه


آموزش نصب SSL رایگان دایرکت ادمین - فعال کردن SSL در
آموزش نصب ssl رایگان در دایرکت ادمین امروز از گواهی های ssl در وب سایت ها جهت رمز نگاری داده های انتقالی فی مابین کاربران سایت و سرویس دهنده سایت استفاده می شود.


آموزش نصب SSL رایگان دایرکت ادمین
آموزش نصب SSL رایگان دایرکت ادمین - فعال کردن SSL در دایرکت


فعال سازی SSL در دایرکت ادمین آموزش
فعال سازی SSL در دایرکت ادمین آموزش جامع و کامل و کاربردی


نحوه نصب SSL در دایرکت ادمین و روی cPanel آموزش فعال
نحوه نصب SSL و فعالسازی رایگان در دایرکت ادمین آموزش نصب گواهینامه ssl در cpanel سی پنل انواع گواهی امنیتی SSL مراحل دریافت و نصب گواهی SSL در کلیک


آموزش غیرفعالسازی ssl در دایرکت ادمین - سئوراز
20.05.2020 فعالسازی گواهی ssl یکی از قابلیت هایی است که موجب ارتقاء سطح امنیتی هاست می شود. در نتیجه فعالسازی ssl در دایرکت ادمین نیز به افزایش امنیت وب سایت کمک شایانی خواهد کرد. به همین دلیل نیز وبمستران از این امکان به شکلی بهینه


فعالسازی ssl رایگان Lets Encrypt در
فعالسازی ssl رایگان Lets Encrypt در دایرکت ادمین - مرکز آموزش


فعالسازی ssl رایگان Lets Encrypt در دایرکت ادمین - مرکز
چگونه در هاست ssl را فعال کنم فعالسازی ssl رایگان در کنترل پنل directadmin چگونه است جهت فعالسازی ssl رایگان Lets Encrypt در هاست کنترل پنل دایرکت ادمین خود بصورت زیر اقدام نمائید. 1 در دایرکت ادمین بخش ssl certificates را انتخاب نمائید.


نحوه فعال سازی گواهینامه ssl رایگان در
نحوه فعال سازی گواهینامه ssl رایگان در هاست دایرکت ادمین - مرکز

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن