آموزش های سی پنلعمومی

فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل

فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل
فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل
فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل

درود و خسته نباشید به تمام کاربران و همراهان گرامی . در خدمت شما هستیم با آموزش فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل که از دسته آموزش های سی پنل وبلاگ آموزشی می باشد.

آموش فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل که بازگردان فارسی جمله Auto responders پاسخ خودکار می باشد ، قابلیت بسیار کابردی می باشد.

از آنجا کاربردی می باشد که شما با فعال کردن آن ، این امکان را خواهید داشت تا به ایمیل هایی که برای شما توسط سایرین فرستاده می شود یک پاسخ از قبل تعیین شده و خودکار برای اکانت ایمیلی که به شما پیام فرستاده است دهید. و همچنین این اطمینان را به فرستنده ایمیل دهید که ایمیل وی دریافت و خوانده شده است.

این قابلیت به طور ویژه در مباحث پشتیبانی بسیار مفید و کاربردی است و حتی در زمان هایی که شما آفلاین هستید و یا نمی توانید سریعا جواب ایمیل های فرستاده شده را بدهید کار راه انداز است.

در ادامه با همراه باشید تا این مطلب را به پایان ببریم.

فعالسازی قابلیت Auto responders در سی پنل

در ابتدای کار وارد کنترل پنل cPanel سرویس خود شوید.

پس از ورود ، شما باید از طریق قسمت Mail گزینه Auto responders را انتخاب کنید تا به بخش مربوطه منتقل شوید.

در صفحه مربوط به Auto responders شما باید بر روی گزینه Add Auto Responder کلیک کنید.

سپس صفحه ای مانند عکس زیر برای شما باز می شود که شما می توانید گزینه های موجود را مانند توضیحاتی که در ادامه داده می شود وارد کنید.

گزینه اول که مربوط به Character Set می باشد که شما می توانید آن را بر روی utf-8 قرار دهید تا با زبان فارسی سازگاری داشته باشد.

گزینه دوم که Interval می باشد برای زمانی می باشد که یک اکانت برای شما ایمیل می فرستد و یک ایمیل خودکار به عنوان پاسخ فرستاده می شود. حال با این گزینه می توانید مشخص کنید که این اکانت در چه بازه زمانی اگر دوباره ایمیلی فرستاد ، پاسخی خودکاری دیگر ارسال نشود.

( به طور مثال در کادر مقابل گزینه Interval شما عدد 2 را وارد می کنید که یعنی اگر تا 2 ساعت پس از ارسال پاسخ خودکار به اولین ایمیل ارسالی توسط اکانت مورد نظر ، شخص در این بازه زمانی دوباره ایمیلی ارسال کند ، دیگر پاسخ خودکاری برای وی ارسال نشود. )

کادر سوم مربوط به گزینه Email می باشد که شما باید ایمیل خود را وارد کنید.

گزینه چهارم From می باشد که در این کادر اسم سایت یا شرکت خود را وارد کنید.

گزینه پنجم مربوط به Subject می باشد که شما می توانید عنوان ایمیلی که برای پاسخ خودکار فرستاده می شود را انتخاب کنید. به طور مثال می توانید عنوانی مثل پاسخ موقت یا هر عنوان دلخواه دیگری را انتخاب کنید.

گزینه ششم Body می باشد که مربوط به متن ایمیلی است که به عنوان پاسخ خودکار برای کاربر ارسال می شود.

( به طور مثال می توانید متنی با این مضمون که بخش پشتیبانی در حال رسیدگی به ایمیل ارسالی شما می باشد ، تا زمان دریافت پاسخ لطفا شکیبا باشید )

یا هر متن دیگری که می تواند متناسب با زمینه کاری شما و ایمیل های ارسالی توسط کاربران باشد.

گزینه های 7 و 8 نیز که Start و Stop می باشند برای وارد کردن یک بازه زمانی است که از آن تاریخ به بعد فرستادن پاسخ خودکار به ایمیل ها آغاز شود ( Start ) یا اینکه تا یک تاریخ مشخص پاسخ خودکار فرستاده شود و پس آن تاریخ دیگر ارسال پاسخ خودکار متوقف شود ( Stop )

در نهایت نیز بر روی گزینه Create/Modify کلیک کنید تا تنظیمات وارد شده ثبت شوند.

برای خرید سرویس های میزبانی سی پنل ، می توانید از طریق لینک مقابل ( سرویس های میزبانی شرکت ) اقدام به انتخاب سرویس موردنظر خود و مشاهده ویژگی ها و پلن های سرویس کنید.قابلیت Greylisting در سی پنل مقالات
قابلیت Greylisting در سی پنل مقالات آموزشی


آموزش autoresponders در cpanel
آموزش autoresponders در cpanel دانشنامه اسپیکام Spicom


آموزش فعال کردن جوابگوی اتوماتیک Auto Responders در سی پنل
آموزش فعال کردن جوابگوی اتوماتیک Auto Responders در سی پنل. Behineserver 3 سال قبل 0 1 دقیقه . از طریق این گزینه شما می توانید در هنگامی که مشغول کارهای دیگری هستید بصورت اتوماتیک به ایمیل هایتان پاسخ دهید و یا می توانید از این سیستم


نحوه ساخت پاسخگویی خودکار به ایمیل ها در هاست سی پنل
توسط قابلیت پاسخگویی اتوماتیک به ایمیل ها تو هاست سی پنل قادر هستین تنظیماتی اعمال کنید که به محض این که سیستم شما ایمیل رو دریافت کرد سریعا به کاربر از طریق ایمیل پاسخ بده و بگه که ایمیل شما دریافت شده و مثلا تو ساعات


چگونگی فعال سازی جوابگوی اتوماتیک Auto Responders در سی پنل
1- در صفحه اول برروی دکمه Add Auto-Responders کلیک کنید . 2- وارد صفحه جدیدی می شوید که در آن باید مشخصات موجود از جمله نام ایمیل آدرسی که می خواهید مجهز به این سیستم شود موضوع نامه ارسالی به عنوان پاسخ اتوماتیک و متن پاسخ را وارد


ایمیل خودکار - آموزش ارسال ایمیل خودکار در هاست cPanel
ایمیل خودکار - آموزش ارسال ایمیل خودکار در هاست cPanel - با استفاده از قابلیت Auto Responder در هاست سی پنل میتوانید به صورت - فراویر


نحوه ارسال پاسخ ایمیل های دایرکت ادمین به صورت خودکار
استفاده از قابلیت Auto Responder در پنل دایرکت ادمین شناخت قابلیت ارسال پاسخ خودکار ایمیل در پنل دایرکت ادمین ارسال خودکار ایمیل از جمله مواردی است که باعث راحت تر شدن پاسخگویی به کاربران میباشد.


مرکز آموزش - میهن وب هاست
قابلیت Auto responders در سی پنل به شما اجازه می دهد تا به اکانت ایمیل هایی که به اکانت شما ایمیل ارسال می کنند بصورت خودکار متنی که از قبل آماده کرده اید را به عنوان پاسخ به آن اکانت ایمیل ارسال کنید. قابلیت Auto responders برای


آموزش ایجاد Auto responders در cPanel - مرکز آموزش - میهن
قابلیت Auto responders در سی پنل به شما اجازه می دهد تا به اکانت ایمیل هایی که به اکانت شما ایمیل ارسال می کنند بصورت خودکار متنی که از قبل آماده کرده اید را به عنوان پاسخ به آن اکانت ایمیل ارسال کنید. . قابلیت Auto responders برای


هاست سی پنل رایگان - xn----nnc6ch3z5p.com
هاست رایگان سی پنل قابل ارتقاء اتوماتیک به پلانهای بالاتر با حجم بیشتر بدون تغییر در اطلاعات سایت می باشد. مشخصات سرویس 100 مگابایت فضا 1000 مگابایت ترافیک ماهیانه آخرین نسخه سی پنل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن