آموزش های پلسکعمومی

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk
راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk
راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

با آموزش و راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk که از دسته آموزش های کنترل پنل پلسک وبلاگ آموزشی می باشد در خدمت شما کاربران حضور داریم و می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید در کنترل پنل پلسک ایمیلی ایجاد کنید که تنها قادر به ارسال ایمیل توسط شما باشد و هیچگونه ایمیلی دریافت نکند.

در پست های آموزشی قبلی وبلاگ ما به شما راهنمای ساخت ایمیل no reply در cPanel و راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین آموزش دادیم که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک های داده شده به این دو آموزش دسترسی داشته باشید.

این نوع ایمیل ها ( No Reply ) در زمینه های متعددی مثل پشتیبانی ، ایمیل های تبلیغاتی ، شرکت ها و سایت های ارائه دهنده انواع سرویس ها و کالا ها که پس از خرید کالا ارائه شده توسط کاربر یک ایمیل برای خریدار فرستاده می شود و اطلاعات مورد نیاز در این ایمیل موجود هست. مسلما هم دیگر نیازی نیست تا کاربر بتواند جوابی برای آن ایمیل بفرستد.

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

برای شروع کار شما باید وارد کنترل پنل پلسک سرویس میزبانی خود شوید. پس از ورود ، در صفحه اصلی پلسک باید از طریق منوی موجود وارد قسمت Mail بشوید و در این قسمت از طریق تب Email Address گزینه Create Email Address را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه Create Email Address شما به صفحه مربوط به این گزینه منتقل می شوید که صفحه ای مانند عکس زیر می باشد.

گزینه های موجود در این بخش را می توانید بر اساس توضیحات زیر وارد کنید.

گزینه اول مربوط به Email Address می باشد که شما در کادر موجود باید یک نام وارد کنید که این نام قبل از @ و آدرس دامین موردنظر شما قرار می گیرد.

به طور مثال اگر نام noreply را برای سایت خود انتخاب کنید ، آدرس ایمیل به صورت noreply@vmizban.ir می شود.

پس از انتخاب آدرس ایمیل دلخواه خود شما باید تیک مربوط به Access to the Control Panel را غیرفعال کنید.

گزینه بعدی Password می باشد که شما باید در کادر مقابل آن یک رمز دلخواه وارد کنید در مقابل کادر نیاز میزان امنیت و سختی ایمیل وارد شده به نمایش گذاشته می شود. در کادر مربوط به Confirm password نیز رمز وارد شده را برای تایید دوباره وارد کنید.

پس از انتخاب رمز نیز تیک مربوط به Mailbox را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن این گزینه در حقیقت شما انتخاب می کنید ایمیلی که در حال ساخت آن هستید صندوق ایمیلی نداشته باشد و توانایی دریافت هیچ ایمیلی را نداشته باشد و یک ایمیل no reply باشد.

در آخر نیز بر روی گزینه OK کلیک کنید تا ایمیل موردنظر شما ساخته شود.

به پایان آموزش و راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk رسیدیم و امیدواریم که از این آموزش استفاده کرده باشید.آموزش ساخت ایمیل noreply در پلسک
آموزش ساخت ایمیل noreply در پلسک


آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک
آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک


آموزش ایجاد اکانت ایمیل No Reply در
آموزش ایجاد اکانت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک


ایمیل noreply چیست
در این مطلب از سری مطالب آموزش وب هاست پنل پلسک قصد داریم آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک را توضیح دهیم. در نظر داشته باشید ساخت ایمیل noreply از مشکلات احتمالی و بروز خطا در


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
جهت ایجاد و مدیریت ایمیل ها در کنترل پنل پلسک شما باید ابتدا وارد پنل پلسک هاست خود شوید. اگر هاست شما Plesk می باشد از طریق این آموزش می توانید برای خود ایمیل ایجاد کنید و یا ایمیل های موجودتان را ویرایش و مدیریت نمائید.


ایجاد و مدیریت ایمیل در پلسک
ایجاد و مدیریت ایمیل در پلسک


آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک
در ادامه با آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک همراه باشید. آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک. برای سایت ایمیل NoReply در کنترل پنل پلسک باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید .


ایجاد اکانت ایمیل در plesk - مرکز آموزش - میهن وب هاست
میهن وب هاست مرکز آموزش آموزش کار با کنترل پنل پلسک ایجاد اکانت ایمیل در plesk سبد خرید ایجاد اکانت ایمیل در plesk 1- پس از ورود به پنل پلسک وارد بخش mail شده و روی گزینه Create E-mail Address کلیک کنید .


آموزش ساخت ایمیل No Reply در پلسک
آموزش ساخت ایمیل No Reply در پلسک ثبت دامنه. ثبت آنی دامنه های ملی و بین المللی با قیمت های ویژه دامنه آی آر 4200 تومان


آموزش ساخت ایمیل auto reply در پلسک
آموزش ساخت ایمیل auto reply در پلسک

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن