آموزش های دایرکت ادمینعمومی

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین
فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین
فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

با آموزشی دیگر از مطالب وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

این آموزش از دسته آموزش های دایرکت ادمین می باشد که شما می توانید سایر آموزش های این بخش را از طریق لینک قرار گرفته مشاهده کنید.

Auto Responder به معنای پاسخ خودکار می باشد و شما با فعالسازی این قابلیت در کنترل پنل سرویس خود می توانید به راحتی و حتی در مواقع ضروری ، به ایمیل های ارسالی از جانب کاربران یک پاسخ از قبل مشخص شده بفرستید.

این قابلیت به طور ویژه در مباحث پشتیبانی بسیار مفید و کاربردی است و حتی در زمان هایی که شما آفلاین هستید و یا نمی توانید سریعا جواب ایمیل های فرستاده شده را بدهید کار راه انداز است.

در ادامه آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین با ما همراه باشید.

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

در ابتدا نیاز است این نکته را بیان کنیم که برای اطمینان از عملکرد قابلیت Auto Responder باید ایمیل یا فوروادر مربوط داشته باشید که همنام با Autoresponder ست شده باشد. با این کار علاوه بر عملکرد درست ، یک نسخه از ایمیل های ارسالی ذخیره می شود و در صورتی که تمایلی به ذخیره شدن آنها ندارید ، نیاز است که Destination Email فوروارد بر روی blackhole قرار بگیرد.

وارد کنترل پنل دایرکت ادمین خود بشوید و سپس گزینه Autoresponders که در قسمت Email management می باشد را انتخاب کنید.

در بخش بعدی شما باید گزینه Create New Auto Responder را انتخاب کنید تا به صفحه جدیدی انتقال داده شوید.

در این صفحه که عنوان آن Create AutoResponder Message می باشد ، در کادر اول که مربوط به Responder Address شما باید یک اسم برای ایمیلی که می خواهید پاسخ های خودکار ارسال کند انتخاب کنید مثل AutoResponder@vmizban.ir.

جای AutoResponder می توانید هر اسم دلخواهی وارد کنید.

کادر بعدی مربوط به Responder Message می باشد که شما باید در این کادر متن ایمیلی که به عنوان پاسخ خودکار ارسال می شود را وارد کنید.

در کادر مقابل Send a CC to نیز با فعالسازی آن و وارد کردن یک آدرس ایمیل می توانید تعداد ایمیل های ارسالی را زیر نظر بگیرید.

در نهایت نیز گزینه Create انتخاب کنید تا ساخته شود.

امیدواریم آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین مورد توجه شما قرار گرفته باشد.ارسال پاسخ خودکار به ایمیل های دایرکت
ارسال پاسخ خودکار به ایمیل های دایرکت ادمین - پایگاه دانش میزبانفا


دریافتی در دایرکت ادمین
پاسخ خودکار به ایمیل های دریافتی در دایرکت ادمین


نحوه ارسال پاسخ ایمیل های دایرکت ادمین به صورت خودکار
استفاده از قابلیت Auto Responder در پنل دایرکت ادمین شناخت قابلیت ارسال پاسخ خودکار ایمیل در پنل دایرکت ادمین ارسال خودکار ایمیل از جمله مواردی است که باعث راحت تر شدن پاسخگویی به کاربران میباشد.


آموزش تنظیم Vacation Messages در دایرکت
آموزش تنظیم Vacation Messages در دایرکت ادمین


دایرکت ادمین تنظیمات
آموزش پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین تنظیمات ایمیل در


آموزش کار با دایرکت ادمین بخش مدیریت
آموزش کار با دایرکت ادمین بخش مدیریت - فراسو


آموزش ساخت پکیج در نمایندگی دایرکت
آموزش ساخت پکیج در نمایندگی دایرکت ادمین - ساخت پکیج در دایرکت


کارکرد Auto Responder در هاست دایرکت ادمین - هاست خرید
کارکرد Auto Responder در هاست دایرکت ادمین یا پاسخگوی خودکار برای دارندگان سایت های موزیک و یا مدیران شرکت های معتبر بسیار با اهمیت است . Auto Responder چیست کارکرد Auto Responder چیست چگونه یک Auto Responder بسازیم کارکرد پاسخگوی خودکار


آموزش تصویری فعالسازی و دریافت SSL رایگان وبلاگ ایران سرور
نصب و فعال سازی ssl رایگان در دایرکت ادمین جهت فعالسازی ssl رایگان در هاست دایرکت ادمین بخش ssl certificates را انتخاب کنید . سپس گزینه Free automatic certificate from Lets Encrypt را انتخاب نمایید. مانند تصویر زیر در قسمت common name نام دامنه را بدون


ارسال پاسخ خودکار به ایمیل های دایرکت ادمین - سئوراز
29.03.2020 ویرایش یا حذف قابلیت Auto responder دایرکت ادمین. بعد از فعالسازی فابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین این امکان را خواهید داشت که هر زمان که تمایل داشتید تنظیمات آن را ویرایش کرده یا به طور کامل آن را حذف نمایید. برای این کار تنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا