آموزش های عمومیعمومی

معنی آپ تایم چیست

معنی آپ تایم چیست
معنی آپ تایم چیست
معنی آپ تایم چیست

با مطلبی دیگر از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم. مطلب معنی آپ تایم چیست از دسته آموزش های عمومی می باشد.

در این مطلب ( معنی آپ تایم چیست ) قصد داریم تا به ارائه یک توضیح دقیق و واضح از آپ تایم بپردازیم و بگوییم که معنای آن دقیقا چیست و در چه مواردی کاربردی و مهم می باشد.

کاربرد کلمه آپ تایم بیشتر زمانی نمود پیدا می کند که افراد نیاز پیدا می کنند تا یک هاست یا سرور تهیه کنند و برای تهیه این هاست یا سرور یک سری ویژگی های اساسی مدنظر دارند.

جدای از معرفی ویژگی های یک هاست و یا سرور خوب که بسته به نیاز کاربر انتخاب می شود ، یکی از ویژگی های مهم که هر کاربری هنگام تهیه هاست یا سرور باید مدنظر داشته باشد میزان آپ تایم یا در دسترس بودن آن سرویس و سرور می باشد.

معنی آپ تایم چیست

هر سایت دارای آپ تایم مشخصی است و که این جمله می توان اینطور توضیح داد که به مدت زمانی که یک سایت در دسترس می باشد را آپ تایم آن سایت می گویند.

همین تعریف را می توان برای سرور نیز به کار برد. یک سرور برای این که آپ تایم بالایی داشته باشد باید به طور مداوم به برق و اینترنت متصل باشد و قطع شدن هر کدام از این موارد باعث می شود تا میزان آپ تایم سرور و در نتیجه آپ تایم سایت کاهش پیدا کند. این به این معنی است که هر کس در این زمان آدرس سایت شما را وارد کند ، سایت برای وی بارگذاری نخواهد شد.

این مورد می تواند تاثیر منفی و مخربی بر روی سئو و رتبه سایت شما داشته باشد و باعث از دست رفتن و خروج مشتریان و کاربران ورودی به سایت شما شود. به همین جهت است که یکی از فاکتور های مهم هنگام تهیه سرویس میزبانی بالا بودن آپ تایم است.

می توان اینطور بیان کرد که آپ تایم میزان توانایی سرور در مدت زمان به نمایش گذاشتن سایت را نشان می دهد.

آپ تایم را معمولا با درصد بیان می کنند که میزان ارتباط سرور با برق و اینترنت را نشان می دهد. سرور های خوب دارای آپ تایمی بین 98 تا 99 درصد هستند و برای میزان زمانی که سایت و سرور در دسترس نیستند می توان به شکل زیر محاسبه کرد.

یک روز 24 ساعت دارد که این 24 ساعت از 1440 دقیقه تشکیل شده است ، آپ تایمی برابر با 99 درصد یعنی سرور در روز چیزی حدود 14 دقیقه از دسترس خارج است که در 365 روز یک سال این رقم برابر با 3 روز قطعی در سال است. در قدرت و میزان آپ تایم یک سرور علاوه بر ارتباط با برق و اینترنت عوامل سخت افزاری و نرم افزاری زیادی تاثیر گذار هستند.

این نکته نیز قابل بیان است سرور خوب سروری است که به طور مداوم کار کند و قطعی نداشته باشد اما هیچ سروری چنان قدرت و منابعی ندارد که دارای آپ تایم 100% باشد و هر سروری در طول سال دارای قطعی است و آپ تایم 100% یک امر غیر ممکن می باشد و هر شخص یا سرویس دهنده ای ادعای آپ تایم 100 درصدی کرد می توان گفت این ادعا نمی تواند درست باشد.ضمانت آپ تایم چیست - مرکز آموزش - سه
ضمانت آپ تایم چیست - مرکز آموزش - سه سوت هاست نمایندگی هاست و


آپ تایم Uptime - Server.ir نگرش
آپ تایم Uptime - Server.ir نگرش جهانی میزبانی ایرانی


ویستا-سرور کانادا
آپتایم سرور-سرور اختصاصی شرکتعصر داده ویستا-سرور کانادا-مزایای


معنی دقیق ایموجی ها را بدانید این شکلک ها همه را به
معنی دقیق اموجی چهرهی گریان نشان دادن غم و افسوس و اندوه است. شبیه همین اموجی را در بالای همین نوشتار توضیح دادیم و گفتیم که آن اموجی برای نشان دادن ناامیدی مورد استفاده قرار میگیرد و نه غم و گریه و افسوس و اندوه. تفاوت این دو اموجی در جایگاه قطره اشک است.


اعضا - مانتی وب
از ویژگی های بارز این هاست می توان به آپ تایم بالاامنیت بالاو پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی اشاره کرد. سرور مجازی لینوکس . lvps100000


تعریف UR آپ تایم نسبت - Uptime Ratio
ur به چه معناست ur مخفف آپ تایم نسبت است. اگر شما از نسخه غیر انگلیسی ما بازدید می کنید و می خواهید نسخه انگلیسی آپ تایم نسبت را ببینید لطفا پایین پایین بروید و معنی آپ تایم نسبت را در زبان انگلیسی مشاهده خواهید کرد.


منظور از آپ تایم چیست - پرسش و پاسخ فناوری اطلاعات
منظور از آپ تایمuptimeهمون مدت زمان در دسترس بودن وب سایت یا به اصطلاح بالا بودن وب سایت است. بهترین uptime آپتایم 100 است که وجود ندارد . یعنی امکان ندارد سروری آپ تایم 100 داشته باشد . معمولا


آپتایم Uptime - تک دیک
آپتایم Uptime - تک دیک


آپتایم Uptime چیست بررسی تاثیرات آن
آپتایم Uptime چیست بررسی تاثیرات آن بر سئو سایت و رتبه سایت


تعریف UTR آپ تایم نسبت - Uptime Ratio
utr به چه معناست utr مخفف آپ تایم نسبت است. اگر شما از نسخه غیر انگلیسی ما بازدید می کنید و می خواهید نسخه انگلیسی آپ تایم نسبت را ببینید لطفا پایین پایین بروید و معنی آپ تایم نسبت را در زبان انگلیسی مشاهده خواهید کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن