آموزش های دایرکت ادمینعمومی

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین
آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین
آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

با آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین از وبلاگ آموزشی وی میزبان در خدمت شما هستیم که این مطلب آموزشی از دسته آموزش های دایرکت ادمین می باشد.

قابلیت Spam Filter که در کنترل پنل دایرکت ادمین وجود دارد یک قابلیت بسیار کاربردی می باشد و شما را از دریافت ایمیل های ناخواسته مصون می دارد.

در آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین ما با انواع مختلف فیلتر های اسپم آشنا می شویم و همچنین به شما آموزش می دهیم که برای شناسایی صحیح اسپم چگونه فیلتر های مختلف را اعمال کنید.

در ادامه با همراه باشید.

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

برای شروع نیاز است که شما وارد کنترل پنل دایرکت ادمین سرویس میزبانی خود شوید. در بخش اصلی دایرکت ادمین شما باید بخش Email Management را پیدا کنید و از میان گزینه این قسمت ، گزینه SPAM filters را انتخاب کنید.

پس از ورود به SPAM filters شما با یک فرم با سربرگ email Filters روبرو خواهید شد که در آن گزینه های مختلف که مربوط به اسپم کردن می باشند را مشاهده خواهید کرد.

در ادامه به معرفی و توضیح درباره هر یک از این گزینه های فیلتر اسپم می پردازیم.

کادر مربوط به Block a specific e-mail address برای اعمال فیلتر و مسدود سازی یک ایمیل آدرس مشخص می باشد که با وارد کردن ایمیل مورد نظر در کادر مربوطه ، ایمیلی از این آدرس دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن ایمیل block را بزنید )

کادر مربوط به Block mail from an entire domain برای مسدود سازی یک آدرس دامنه مشخص می باشد که با وارد کردن دامنه موردنظر در کادر مقابل این گزینه ، دیگر هیچ ایمیلی از آن دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن دامنه block را بزنید )

کادر مربوط به Block all e-mail containing the word برای مسدود سازی یک حرف و کلمه مشخص است که با وارد کردن یک کلمه دیگر هیچ ایمیلی که حاوی این کلمه باشد را دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن کلمه block را بزنید )

کادر مربوط به Block all e-mail larger than برای مسدود سازی و اسپم ایمیل هایی می باشد که حجم آن ها از یک مقدار مشخص ( که در کادر مقابل آن بر حسب کیلوبیت وارد شده ) بیشتر است. ( پس از وارد کردن حجم block را بزنید )

فیلتر Enable adult filter برای اعمال فیلتر بزرگسالان می باشد که با فعال کردن آن ( Enable ) تمام ایمیل های دارای کلمات و آدرس های مخصوص بزرگسالان باشد فیلتر می شود.

برای مشخص کردن وضعیت ایمیل های اسپم شده از طریق Action for filter matches می توانید مشخص کنید که ایمیل های اسپم شده دریافت نشوند ( Drop Email ) یا اینکه به قسمت ایمیل های اسپم بروند ( Spambox ).

در نهایت نیز بر روی گزینه Save کلیک کنید. اگر قصد حذف فیلتری را داشتید می توانید از قسمت SPAM Filters و فرم Filter پش از انتخاب آن گزینه Delete Selected را بزنیدتنظیم spam filters برای دریافت نکردن
تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در دایرکت ادمین


اسپم با تنظیم Spam Filter
آموزش جلوگیری از دریافت اسپم با تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین


دایرکت ادمین
نحوه ایجاد فیلتر برای ایمیل ها در دایرکت ادمین


تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در
مرکز آموزش امور سرویس ها میزبانی لینوکس کنترل پنل دایرکت ادمین تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در دایرکت ادمین مرکز آموزش دسته بندی ها 22. گواهی ssl. 3. پرتال کاربری. 3. نرم افزار های کاربری. 16. مدیریت ایمیل. 17


دایرکت ادمین بلاک
چگونه یک ارسال کننده ایمیل اسپم را در دایرکت ادمین بلاک کنم


تنظیم اسپم فیلترینگ SPAM Filters
تنظیم اسپم فیلترینگ SPAM Filters - مرکز آموزش - سازمان هاست


تنظیمات Spamassassin در دایرکت ادمین - مرکز آموزش - پرتال
در این مقاله مختصرا درباره نحوه کانفیگ SpamAssassin در سرورهای دایرکت ادمین توضیحاتی ارایه شده است جهت انجام تنظیمات ابتدا در دایرکت ادمین لاگین نمایید سپس در قسمت E-Mail Management روی گزینه Spamassassin Setup کلیک نمایید.


اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین - پایگاه دانش میزبانفا


ایجاد فیلتر ضد اسپم برای ایمیل ها در دایرکت ادمینمرکز
آموزش تصویری نحوه ایجاد ضد اسپم ایمیل در دایرکت ادمین در این آموزش با نحوه تنظیم فیلتر جهت جلوگیری از دریافت ایمیل های اسپم و هرزنامه ها در هاست دایرکت ادمین آشنا خواهید شد .


آموزش نصب وردپرس روی دایرکت ادمین به زبان ساده آموزش
26.10.2019 آموزش نصب وردپرس در هاست دایرکت ادمین طی 5 گام ساده همراه با آموزش تصویری مرحله به مرحله در ادمین سایت به زبان بسیار ساده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا