آموزش های پلسکعمومی

آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک

آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک
آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک
آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک

با آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و این مطلب آموزشی از دسته آموزش های کنترل پنل پلسک می باشد.

در این مطلب ( آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک ) قصد داریم تا ابتدا آموزش ساخت ایمیل در کنترل پنل پلسک را ارائه کنیم و پس از آن آموزش استفاده از وب میل در پلسک را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

شما در کنترل پنل پلسک در صورتی که نیاز به ارسال ایمیل داشته باشید ، می توانید با ساخت یک ایمیل در این کنترل پنل به راحتی از طریق سایت خود برای کاربران و افراد مورد نظر خود ایمیل ارسال کنید.

آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک

در ابتدا نیاز است که وارد کنترل پنل پلسک سرویس خود شوید.

در صفحه اصلی پلسک شما باید از طریق منو پلسک ( در نسخه های قدیمی در قسمت بالا صفحه و در نسخه های جدید در سمت چپ صفحه قرار دارد ) گزینه Mail را انتخاب کنید.

در صفحه مربوط به Mail ، از میان سربرگ های موجود قسمت General را انتخاب کنید.

در کادر اول که Email address می باشد شما باید آدرس ایمیل که قبل از @ قرار می گیرد را وارد کنید. به طور مثال testmail@vmizban.ir که در اینجا testmail عبارتی است که در کادر Email address وارد شده. ( تیک گزینه Access to the Control Panel را فعال کنید)

در کادر Password رمز مورد نظر خود را وارد کنی که در سمت راست کادر میزان اطمینان و امنیت رمز نمایش داده می شود و همچنین در کادر Confirm password رمز را یک بار دیگر برای تایید وارد کنید.

تیک گزینه Mailbox را که فعال کنید می توانید برای میزان فضایی که در دسترس ایمیل قرار می گیرد را مشخص کنید با دو گزینه Default size که اندازه پیش فرض است و گزینه Another size میزان فضای دلخواه شما. ( میزان فضایی که اختصاص می دهید نباید بیشتر از فضای سرویس میزبانی شما باشد )

سپس بر روی گزینه OK کلیک کنید تا ایمیل ساخته شود.

حال برای استفاده از وب میل در پلسک نیاز است که دوباره به قسمت Mail بروید و سربرگ Email address را انتخاب کرده تا به قسمت ایمیل ها بروید.

حال ایمیلی که در مرحله قبل ساختید را پیدا کرده و در مقابل آن آیکن Webmail با شکل کره زمین و پاکت نامه وجود دارد و باید بر روی آن کلیک کنید.

سپس در صفحه جدید در کادر های Username و Password آدرس ایمیل و رمز آن را وارد کنید و حالت Mode بر روی Automatic باشد.

گزینه Server نیز بر روی حالت IMAP Server قرار دهید و زبان مورد نظر را انتخاب کنید و در نهایت گزینه Log in را انتخاب کنید.

در اینجا به پایان این مطلب رسیدیم و امیدواریم آموزش ساخت وب میل در کنترل پنل پلسک مورد توجه شما قرار گرفته باشد.اکانت ایمیل در پلسک
فراسو سامانه پاسارگاد - آموزش ساخت اکانت ایمیل در پلسک


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
آموزش ساخت ایمیل در پلسک


آموزش ایجاد اکانت ایمیل در Plesk - هاست
آموزش ایجاد اکانت ایمیل در Plesk - هاست نگار


آموزش ساخت دیتابیس در کنترل پنل پلسک
نیاز دارند تا قبل از نصب و راه اندازی دیتابیس مورد نظرشان ساخته شود. از سری مطالب آموزش کنترل پنل پلسک در این بخش قصدداریم با آموزش ساخت دیتابیس در کنترل پنل پلسک در خدمت شما باشیم.


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
09.11.2019 جهت ایجاد و مدیریت ایمیل ها در کنترل پنل پلسک شما باید ابتدا وارد پنل پلسک هاست خود شوید. اگر هاست شما Plesk می باشد از طریق این آموزش می توانید برای خود ایمیل ایجاد کنید و یا ایمیل های موجودتان را ویرایش و مدیریت نمائید.


ایجاد و مدیریت ایمیل در پلسک
ایجاد و مدیریت ایمیل در پلسک


آموزش نصب SSL در پلسک - azaronline.com
آموزش نصب SSL در پلسک. 1- پس از ورود به پنل بر روی SSLTLS Certificate بروید. 2- بر روی دامنه مورد نظر که درخواست را داده بودید کلیک کنید. 3- کد دریافتی از طریق ایمیل را در Certificate .csr کپی کرده و در پایین صفحه روی گزینه ok کلیک کنید.


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
آموزش ساخت ایمیل در پلسک


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
یکی از امکاناتی که کنترل پنلهای هاستینگ مانند پلسک در اختیار شما قرار میدهند سرور ایمیل شخصی است که بر روی دامنه خود شما فعال شده و در این مطلب نیز قصد داریم با آموزش ساخت ایمیل در پلسک مراحل کامل ساخت و استفاده از ایمیل شخصی در کنترل پنل پلسک را توضیح دهیم.


ایجاد چند آدرس ایمیل بر روی یک اکانت در پلسک
در این مطلب قصد داریم با آموزش ایجاد چند آدرس ایمیل بر روی یک اکانت در پلسک که یکی از قابلیت های ویژه پلسک است شما را آشنا ساخته و به کمک آن چندین آدرس ایمیل با یک اینباکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا