آموزش های Gtmetrixعمومی

حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix

حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix
حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix
حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix

با مطلب حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم که از دسته آموزش های سئو می باشد و قصد داریم تا در این مطلب به شما آموزش دهیم به حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix بپردازید.

سایت Gtmetrix یکی از سایت های پرطرفدار برای بررسی سایت های اینترنتی می باشد که در این زمینه اطلاعات مفید و گسترده ای در اختیار کاربران قرار می دهد.

در Gtmetrix نقاط قوت و ضعف سایت موردنظر به شما نمایش داده می شود و راه ها و توضیحات مورد نیاز برای رفع نقاط ضعف و خطا های سایت به شما نمایش داده می شود.

یکی از خطاهایی که ممکن است نمایش داده شود خطا Minify JavaScript در Gtmetrix می باشد که مربوط می شود به قسمت کدنویسی قالب سایت شما و کد های سمت کاربر می باشد.

این خطا از دسته خطا های JS یا همان JavaScript می باشد و دارای اولویت بندی بالایی است. همچنین میانگین امتیاز آن در سایت Gtmetrix روی 87% می باشد و میزان دشواری برای حل این خطا ساده است.

در صورتی که میان کدهای سایت فاصله وجود داشته باشد این خطا بروز می دهد که برای رفع آن باید اقدام Minify کد ها کنید.

با Minify کد ها به نوعی شما کد ها را فشرده سازی می کنید و باعث کاهش حجم کد های JavaScript که در قالب سایت استفاده شدع می شوید و فضای ها و اطلاعات اضافی بین کد ها را از بین می برید که می تواند باعث کاهش زمان لود شدن سایت و افزایش سرعت شود که تمام این موارد می تواند بر روی سئو سایت شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

معمولا کد نویسان و طراحان سایت برای راحتی در اعمال تغییرات و زیبایی اقدام به ایجاد فاصله و توضیخات بین کد ها می کنند.

در ادامه با همراه باشید تا حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix را خدمت شما ارائه کنیم.

حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix

در صورتی سایت شما با سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس راه اندازی و مدیریت می شود شما می توانید از پلاگین هایی که برای minify کردن وجود دارند استفاده کنید.

پلاگین هایی که در این زمینه رایگان هستند و کاربرد نیز دارند افزونه هایی مثل Better WordPress Minify ، WP Super Minify و یا افزونه های پولی و حرفه ای مثل WP Rocket استفاده کنید.

راه دیگر برای Minify کردن کد های JavaScript استفاده از سایت های فشرده ساز آنلاین مثل javascript-minifier ، minifier ، jscompress و … می باشد که تنها نیاز است کد های JS خود را در آنها Copy و Paste کنید و فشرده شدن آن ها را دریافت کنید.

روش دیگر که راه ترین این روش ها می تواند باشد استفاده خود سایت Gtmetrix است. پس از بررسی سایت شما در صورت فشرده نبود کد های JavaScript ، سایت Gtmetrix یک فایل که همان کد های JS سایت شما به صورت فشرده است برای دانلود در اختیار شما می گذارد که می توانید آنها را جایگزین کد های فشرده نشده کنید.

آخرین راه نیز استفاده از ویژگی های CDN می باشد که یکی از آنها فشرده سازی کد های JS ، CSS و HTML است و شما می توانید با ورود به سرویس های CDN هایی مثل Cloudflare از طریق سربرگ Speed کد های مورد نظر خود را Minify کنید.

امیدواریم که از آموزش حل ارور Minify JavaScript در Gtmetrix استفاده کرده باشیدرفع خطای Minify JavaScript and CSS در
رفع خطای Minify JavaScript and CSS در YSlow جی تی متریکس


رفع خطای Minify JavaScript در gtmetrix
رفع خطای Minify JavaScript در gtmetrix و حل آن به سادگی


رفع ارور Minify JavaScript and CSS
رفع ارور Minify JavaScript and CSS - رفع خطای در جی تی متریکس به سادگی


رفع خطای Minify JavaScript در gtmetrix بام لرن
در این مقاله قصد داریم درباره مشکل Minify JavaScript و حل آن در GTmetrix صحبت کنیم. خلاصهی از خطا Minify JavaScript. نام Minify JavaScript نوع مربوط به JavaScript اولویت بالا میزان سختی ساده میانگین امتیاز 87. خطای Minify


رفع خطای Minify JavaScript در gtmetrix - سئوراز
05.11.2018 نام Minify JavaScript نوع مربوط به JavaScript اولویت بالا میزان سختی ساده میانگین امتیاز 87 خطای Minify JavaScript در Gtmetrix چیست عبارت Minify در روند بهینهسازیسایت به معنای طراحی سایت با فایلهای حجم پایین است.


رفع خطای Minify JavaScript در سایت GTmetrix طراحی سایت قزوین
در صورت مواجه شده با خطای Minify JavaScript در سایت GTmetrix به شما Minify شده آن فایل نیر برای دانلود نشان داده میشود. شما میتوانید آن فایل Minify شده JavaScript را دانلود و جایگزین فایل مربوطه در هاست خود کنید.


رفع خطای Minify CSS در gtmetrix - سئوراز
05.11.2018 پیدا کردن ارور Minify CSS نیز به سادگی تمام است شما کافی است به یکی از ابزارهای تست سرعت سایت همانند Gtmetrix مراجعه کنید و اگر خطای Minify CSS همانند شکل زیر مشاهده کردید با با دقت ادامه مقاله ما را بخوانید.


رفع خطای Minify JavaScript ارور
رفع خطای Minify JavaScript ارور Minify HTML افزایش سرعت سایت


رفع خطای Minify CSS JavaScript در
رفع خطای Minify CSS JavaScript در Gtmetrix سی پنل آسیا دیجیتال


خطای minify css در GTmetrix آموزش رفع خطای minify css و
در این مقاله به آموزش رفع خطای minify css در GTmetrix خواهیم پرداخت. رفع خطای minify css در GTmetrix. خطای minify css در GTmetrix چیست عبارت minify به معنی کوچک کردن و یا فشرده کردن است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن