آموزش های Gtmetrixعمومی

حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix

حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix
حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix
حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix

با مطلب حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های Gtmetrix به ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix بپردازیم.

در سایت GTmetrix نوع این خطا از دسته خاطا های سرور می باشد و دارای اولویت بالایی می باشد. همچنین میزان دشواری برای حل این ارور متوسط می باشد و نمره میانگین آن نیز 98% می باشد.

Avoid landing page redirects به معنای این است که از ریدایرکت کردن و هدایت های صفحاتی که به عنوان یک صفحه فرود محسوب می شوند خودداری کنید.

صفحه فرود به صفحه ای گفته می شود که شما قصد دارید تا کاربران را به آن صفحه هدایت کنید که می تواند از طریق تبلیغ یک صفحه خاص از سایت شما باشد که در اینجا این صفحه خاص که شما دارید آن را برای کاربران تبلیغ می کنید ، صفحه فرود یا همان landing page محسوب می شود.

ریدایرکت ( Redirect ) در حقیقت کاربران ورودی به یک صفحه را به صفحه ای دیگر هدایت می کند و همین مورد باعث می شود که زمان لود شدن سایت شما افزایش داشته باشد و همینطور به حد زیادی بر روی سئو سایت شما و موتور های جست و جو مثل گوگل نیز تاثیر دارد.

به همین منظور است که باید سعی کنید تا حد امکان از ریدایرکت در سایت خود استفاده نکنید و کاربران ورودی به صفحات را در رفت و برگشت های متعدد قرار ندهید و باعث نارضایتی آنها نشوید.

همچنین اگر استفاده از ریدایرکت الزامی است باید سعی کنید استفاده از آن را در صفحات به حداقل برسانید. به طور مثال اگر سایت شما از آدرس بدون www به آدرس با www هدایت می شود ( ریدایرکت دائمی 301 ) و سپس به دلیل استفاده از SSL ، آدرس با www نیز به آدرس https://www هدایت می شود باید از همان ابتدا آدرس بدون www را به آدرس https://www هدایت کنید.

با این کار شما مانع از رفت و برگشت های اضافی می شوید و تعداد ریدایرکت ها را کاهش می دهید که باعث افزایش سرعت سایت خود می شوید.

حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix

شما با استفاده از سایت GTmetrix می توانید ریدایرکت های سایت خود را بررسی کنید.

همانطور که اشاره شد بالاتر ، Redirect 301 یک ریدایرکت دائمی است و Redirect 302 نیز برای هدایت های موقت استفاده می شود که این دو از ریدایرکت های سمت سرور هستند که ریدایرکت های سمت سرور سریع هستند.

همچنین ریدایرکت های سمت کاربر نیز وجود دارند که کند هستند و استفاده از آن پیشنهاد نمی شود.

برای حل Avoid landing page redirects در GTmetrix شما ابتدا باید ریدایرکت هایی که در سایت شما باعث بروز این خطا شده اند را پیدا کنید که خود GTmetrix آنها را برای شما مشخص می کند.

سپس باید بررسی کنید که روی چه صفحاتی تاثیر دارند و وجود آنها الزامی است یا نه! در صورتی که وجود آنها الزامی و تاثیرگذار هستند شما باید حتما آنها را اصلاح کنید اما در صورتی که وجود آنها چندان اهمیتی ندارد پیشنهاد می شود که آنها را حذف کنید.

همچنین همانطور که گفته شد باید از ریدایرکت ها را در صفحات به حداقل برسانید و از ریدایرکت هایی که به طور پشت سر هم اتفاق می افتند جلوگیری و آنها را حذف کنید تا مانع از افت سئو و جایگاه خود در موتور های جست و جو شوید.

امیدواریم آموزش حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.رفع ارور Avoid landing page redirects و
رفع ارور Avoid landing page redirects و خطای Minimize Redirects در


Avoid landing page redirects
راه حل مشکل Avoid bad requests و Avoid landing page redirects در


Avoid URL redirects در Gtmetrix
رفع خطاهای Minimize Redirects و Avoid URL redirects در Gtmetrix


gtmetrix Archives - سئوراز
در این مقاله قصد داریم درباره مشکلات رایج Avoid Landing Page Redirects و Minimize Redirects در PageSpeed گوگل و همینطور مشکل Avoid URL redirects در YSlow یاهو صحبت کنیم و ببینیم چطور میتونیم این مشکل را در


آموزش رفع خطاهای سایت در GTmetrix - جی
آموزش رفع خطاهای سایت در GTmetrix - جی تی متریکس - وبلاگ برتینا


رفع خطای Avoid landing page redirects
رفع خطای Avoid landing page redirects ارور Avoid landing page


رفع خطاهای Minimize Redirects و Avoid URL redirects در
30.09.2018 Avoid landing page redirects اگر با این خطا در جی تی متریکس مواجه شدید به این معنیه که باید از ریدایرکت کردن صفحات فرو دوری کنید.


رفع خطاهای Avoid landing page redirects و Minimize
18.11.2018 در این مقاله قصد داریم درباره مشکلات رایج Avoid Landing Page Redirects و Minimize Redirects در PageSpeed گوگل و همینطور مشکل Avoid URL redirects در YSlow یاهو صحبت کنیم و ببینیم چطور میتونیم این مشکل را در سایت پیدا و رفع کنیم و چرا اصلا این موضوع برای بهینه


رفع خطای Avoid landing page redirects ارور Avoid landing
ما در ادامه مقاله به بررس خطای Avoid Landing Page Redirects و مشکلاتی که ممکن است به وجود آورد میپردازیم و با رعایت نکات گفته شده میتوانید خطاهای موجود در Minimize Redirects و Avoid URL redirects را هم رفع کنید.


رفع خطاهای GTmetrix و افزایش سرعت
رفع خطاهای GTmetrix و افزایش سرعت بارگذاری - بخش نهم - بیشتر با

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن