آموزش های Gtmetrixعمومی

آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix

آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix
آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix
آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix

با آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و قصد داریم این مطلب که از دسته آموزش های Gtmetrix می باشد را خدمت شما کاربران گرامی ارائه کنیم.

در آموزش قبلی از دسته آموزش ما آموزش حل ارور Avoid landing page redirects در GTmetrix را قرار دادیم که می توانید از آن آموزش نیز استفاده کنید.

در سایت GTmetrix نوع این خطا از دسته خاطا های جاوا اسکریپت می باشد و دارای اولویت بالایی می باشد. همچنین میزان دشواری برای حل این ارور متوسط می باشد و نمره میانگین آن نیز 70% می باشد.

در اکثر سایت ها ، کد های جاوا اسکرپیت و استایل های CSS و … در بخش Head کد های سایت قرار داده شده اند.

به همین دلیل هنگامی که کاربر با مرورگر خود وارد یک صفحه یا سایت می شود ، در ابتدا باید این کد ها و اسکریپتها دانلود شوند و بعد از لود شدن آنها سایر بخش ها و قسمت های body بارگذاری شوند و به کاربر نمایش داده شوند.

این مورد به ویژه زمان مورد نیاز برای لود شدن کد های جاوا اسکریپت باعث می شوند که مدت زمانی که برای لود شدن سایت نیاز است افزایش یابد و کاربر زمان بیشتری برای باز شدن صفحه موردنظر خود منتظر بماند.

راهکار هایی که در ادامه این آموزش گفته می شوند باعث کاهش زمان لود کد های JavaScript نمی شود و فقط لود شدن آنها را به تاخیر می اندازد تا سایر بخش ها سریع تر لود شوند.

در ادامه با آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix از همراه باشید.

آموزش حل ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix

گاهی رفع Defer parsing of JavaScript دردسر های زیادی دارد و حتی برای رفع کامل آن شاید نیاز شود تمام کد های جاوا اسکریپت را حذف یا آنها را با هم یکی کنید.

بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از پلاگین های مربوط به این زمینه است در صورتی که از سیستم های مدیرت محتوا استفاده می کنید.

در وردپرس یا جوملا به این دلیل که کد های JavaScript پلاگین ها است که حتی با جابجایی آنها ، با هر بار آپدیت یک پلاگین وضعیت به حالت اول بر می گردد.

به همین دلیل برای وردپرس شما می توانید از افزونه های WP Deferred JavaScripts و Async JavaScript استفاده کنید.

در جوملا نیز می توانید از Javascript Async and Defer و JCH Optimize استفاده کنید.

دومین روش که بعد از روش بالا پیشنهاد می شود این است که در کد ها و تگ های جاوا اسگریپت سایت خود از defer یا async استفاده کنید که باعث می شوند مرورگر همزمان با فایل های HTML فایل های JavaScripts را دانلود کند که باعث کاهش زمان لود سایت می شود.

مثل :

پیشنهاد ما استفاده از async است اما اگر نیاز است پس از بارگذاری HTML ، جاواسکریپت اجرا شود از defer استفاده کنید.

روش سوم نیز این است که شما با کاهش فایل هایی که در قسمت Head سایت قرار دارند مانع از افزایش زمان لود شدن سایت خود شوید.

برای این منظور شما می توانید فایل های اسکریپتی که با تگ اشتراک گذاری فیسبوک توییتر لینکداین پینتریست Reddit واتس آپ تلگرام اشتراک گذاری با ایمیلرفع خطای Defer parsing of JavaScript در
رفع خطای Defer parsing of JavaScript در GTmetrix


خطای Defer parsing of JavaScript
آموزش رفع خطای Defer parsing of JavaScript و Prefer asynchronous


رفع خطا Defer parsing of JavaScript در
رفع خطا Defer parsing of JavaScript در جی تی متریکس بهترین افزونه ها


رفع خطای Defer parsing of JavaScript
رفع خطای Defer parsing of JavaScript شرکت پیشرو آساک


رفع ارور Defer parsing of JavaScript در GTmetrix آژانس
رفع ارور Defer parsing of JavaScript. ایده در اینجا این است که بار اولی که توسط خواننده مورد نیاز است چیزی جز محتوای نیست. با این حال هنگامی که جاوا اسکریپت درون کد قرار می گیرد به صورت منظم نامیده می شود همانطور که


defer parsing of javascript را در جی تی متریکس چگونه رفع
03.04.2019 نحوه رفع ارور defer parsing of javascript چگونه است نکته تمامی توضیحاتی که در مورد خطا defer parsing of javascript داده می شود برای ارور prefer asynchronous resources هم صدق می کند و با رفع این موارد هر دو خطا رفع خواهند شد.


رفع خطا Defer parsing of JavaScript در Gtmetrix - ممتاز سئو
توصیه می شود در بیشتر مواقع به خطا Defer parsing of JavaScript توجه نشود زیرا گاهی اوقات جهت رفع کامل این خطا نیاز است همه کدهای JavaScript سایت پاک شود یا در صورتی که تعداد فایل ها بسیار زیاد باشد ابتدا باید


رفع خطای Defer parsing of JavaScript شرکت پیشرو آساک
نحوه رفع ارور Defer parsing of JavaScript نحوه رفع خطای Defer parsing of JavaScript جی تی متریکس را در این مقاله آموزش خواهیم داد. شما برای حل مشکل parsing of JavaScript در GTMetrix گاهی نیاز به اضافه کردن کد دارید و گاهی نیاز است افزونه وردپرس یا جوملا نصب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم.


خطای Defer Parsing of JavaScript در GTMetrix و روش حل آن
حل ارور Defer Parsing of JavaScript با افزونه افزونهای که در این مورد میتوانید از آن استفاده کنید Speed Booster Pack میباشد.


آموزش رفع خطای Defer parsing of JavaScript و Prefer
در این مقاله نیز به آموزش رفع خطای Defer parsing of JavaScript و آموزش رفع خطای Prefer asynchronous resources خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که بدانید با حل مشکل Defer parsing of JavaScript ارور Prefer asynchronous resources نیز

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن