آموزش های پلسکعمومی

ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk

ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk
ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk
ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk

با آموزش ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های کنترل پنل پلسک به مطلب ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk بپردازیم.

در مطالب قبلی راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk را ارائه کردیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

ایمیل پاسخگوی خودکار یا Auto Reply Email قابلیتی است که شما با استفاده از آن می توانید هنگامی که کاربری برای شما ایمیلی ارسال می کند ، تا زمانی که شما جواب ایمیل وی را می دهید یک ایمیل از پیش تعیین شده برای کاربر ارسال شود تا وی متوجه شود که ایمیل به دست شما رسیده و قصد پاسخگویی به آن را دارید.

این قابلیت وقتی کارآمد می شود که به طور مثال شما مسافرت باشید و یا اینکه جایی باشید که توانایی پاسخگویی سریع به ایمیل های کاربران را نداشته باشید.

از این روش حتی می توان به عنوان روشی برای تبلیغات نیز استفاده کرد.

در ادامه همراه با آموزش ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk باشید.

ساخت ایمیل پاسخگوی خودکار در Plesk

پس از ورود به کنترل پنل پلسک سرویس خود شما باید از طریق منو گزینه Mail را انتخاب کنید.

در صورتی که تا کنون در کنترل پنل پلسک خود ایمیلی نساخته اید می توانید از طریق این آموزش ( آموزش ساخت و استفاده از webmail در پلسک ) اقدام کنید.

در صفحه مربوط به Mail ، از طریق تب های موجود ، تب Email Address کلیک کنید و پس از انتقال به صفحه جدید بر روی تب Auto Reply کلیک کنید.

در صفحه Auto Reply که مانند تصویر بالا است شما باید تیک مربوط به گزینه Switch on auto-reply را فعال کنید.

در اولین کادر که مربوط به Auto-reply message subject است شما باید موضوع ایمیل خودکار ارسالی برای کاربران را مشخص کنید و در صورتی که قصد دارید موضوع ایمیل خودکار همان موضوعی باشد که کاربر برایش ایمیل ارسال کرده است می توانید بر روی حالت Re:آموزش ساخت ایمیل auto reply در پلسک
آموزش ساخت ایمیل auto reply در پلسک


ایجاد ایمیل پاسخ خودکار در پلسک
ایجاد ایمیل پاسخ خودکار در پلسک مقالات آموزشی


آموزش ایجاد اکانت ایمیل در Plesk - هاست
آموزش ایجاد اکانت ایمیل در Plesk - هاست نگار


آموزش ساخت ایمیل در پلسک
آموزش ساخت ایمیل در پلسک


راهنمای ساخت پاسخگوی خودکار برای ایمیل
راهنمای ایجاد پاسخگوی اتوماتیک ایمیل - پس از login از منوی عمودی واقع در سمت چپ صفحه مطابق شکل زیر روی آیکن Setting کلیک کنید.. روی گزینه Auto-Responder کلیک کنید. - در بخش options گزینه Enable auto-Responder Message انتخاب کنید.


ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در پلسک
ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در پلسک تهران هاست


ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در کنترل پنل پلسک
ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در کنترل پنل پلسک گاهی اوقات ممکن است شما به دلیل سفر یا مسائل شخصی قادر به پاسخ دادن ایمیل خود نباشید.


آموزش پلسک آموزش کنترل پنل پلسک آموزش panel plesk
ساخت بانک اطلاعاتی و اختصاصی کاربر طراحی سایت با دسترسیهای مختلف به آن ساخت اکانت اف تی پی و اختصاص سطح دسترسی به پوشه خاص یا همه پوشه ها ساخت ایمیل و ایجاد پاسخگوی خودکار یا فوروارد ایمیل


ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در پلسک تهران هاست
و یا در حال حاضر به دلیل مشکلات شخصی خودم قادر به پاسخ به ایمیل های شما نیستم برای ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل در کنترل پنل هاست ویندوز پلسک ابتدا وارد پنل خود شوید و روی گزینه Mail کلیک کنید. سپس روی ایمیلی که قبلا ایجاد کرده اید کلیک کنید و از تب ها Auto-Reply را انتخاب کنید.


آموزش ساخت ایمیل info در cpanel و plesk
آموزش ساخت ایمیل info در س پنل و پلسک در صورتی که مدیر وب سایت هستید و قصد ساخت ایمیل info برای سایت خود را دارید ولی با این مورد آشنایی ندارید ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید تا این مورد برایتان آموزش داده شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن