آموزش های دایرکت ادمینعمومی

آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین

آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین
آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین
آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین

با آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین از وبلاگ آموزشی وی میزبان در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های دایرکت ادمین وبلاگ وی میزبان به آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین بپردازیم.

در صورتی که سایت شما از گواهینمامه SSL استفاده می کند در ابتدا آدرس سایت شما پروتکل امن HTTPS نمایان می شود اما ممکن است کاربران ورودی به سایت شما آدرس سایت را بدون وارد کردن HTTPS در مروگر خود وارد کنند که می تواند باعث باز نشدن سایت برای کاربران شود.

حال برای اینکه همه کاربرانی که قصد ورود به سایت شما را دارند با مشکل مواجه نشوند شما می توانید آدرس دامنه سایت خود را از HTTP به HTTPS هدایت کنید تا کاربرانی هم که آدرس سایت را با HTTP وارد می کنند به سایت دسترسی داشته باشند.

در ادامه آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین همراه باشید.

آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین

برای انجام ریدایرکت در هاست دایرکت ادمین شما به راحتی می توانید پس از ورود به هاست دایرکت ادمین خود مراحل زیر را دنبال کنید.

در صفحه اصلی کنترل پنل دایرکت ادمین شما باید از قسمت Your Account گزینه File Manager را انتخاب کنید تا به صفحه مربوط به فایل های هاست و سایت خود منتقل شوید.

پس از ورود به به صفحه File Manager شما باید به Public_html که ریشه هاست است بروید و فایل htaccess. را از میان فایل ها پیدا کنید.

در صورتی که شما این فایل را پیدا نمی کنید می توانید این فایل را به راحتی ایجاد کنید که به این منظور می توانید از آموزش ساخت فایل htaccess استفاده کنید.

پس از این شما باید بر روی فایل htaccess. کلیک راست کنید یا در مقابل فایل گزینه Edit را بزنید تا بتوانید در این فایل دستور ریدایرکت از HTTP به HTTPS را وارد کنید.

برای ریدایرکت سایت از HTTP به HTTPS از کد دستوری زیر استفاده کنید.

RewriteEngine OnRewriteCond %{HTTPS} offRewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

پس از قرار دادن دستور زیر در فایل htaccess. هاست دایرکت ادمین خود تغییرات را ذخیره سازی کنید تا ریدایرکت از HTTP به HTTPS انجام شود.

آموزش ریدایرکت دامنه از HTTPS به HTTP در دایرکت ادمین

در صورتی که شما می خواهید فرآیندی برعکس مراحلی که بالا توضیح داده شده ، یعنی ریدایرکت از سایت HTTPS به HTTPS در دایرکت ادمین می توانید مانند آموزش بالا مراحل را دنبال کنید فقط کد دستوری زیر را در فایل htaccess. قرار دهید.

# Redirect HTTPS to HTTP
RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} =https
RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

امیدواریم آموزش ریدایرکت دامنه از HTTP به HTTPS در دایرکت ادمین مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.آموزش نحوه ریدایرکت https به http در
آموزش نحوه ریدایرکت https به http در هاست دایرکت ادمین و بالعکس


آموزش نحوه ریدایرکت HTTPS به HTTP در
آموزش نحوه ریدایرکت HTTPS به HTTP در هاست دایرکت ادمین وبلاگ


آموزش ریدایرکت دامنه در دایرکت ادمین
آموزش ریدایرکت دامنه در دایرکت ادمین - سئوراز


آموزش ریدایرکت آدرس های url سایت از طریق فایل htaccess. در
02.04.2016 آموزش ریدایرکت آدرس های سایت از طریق فایل htaccess.در هاست. به طور پیش فرض وب سایت شما با هر دو آدرس www.example.com و example.com در دسترس می باشد.


آموزش نحوه ریدایرکت HTTPS به HTTP در هاست دایرکت ادمین
از توجه شما به آموزش فوق متشکریم. امیدواریم که آموزش نحوه ریدایرکت https به http در هاست دایرکت ادمین مورد پسند واقع شود. نظرات پیشنهادات و انتقادات خودتون رو با ما در میان بگذارید .


آموزش کامل آموزش ریدایرکت دامنه در دایرکت ادمین - پایگاه
21.04.2020 به عنوان مثال بعد از خرید هاست و دامنه جدید به کمک redirect به ویژه ریدایرکت 301 دایرکت ادمین شما تمام ارزش و ترافیک یک صفحه یا دامنه را به صفحه یا دامنه دیگری منتقل می کنید. در این مقاله از پایگاه دانش میزبان فا تلاش بر این


ریدایرکت سایت از http به https - parsdev.com
آموزش مربوط به دامنه ها هاست لینوکس حرفه ای با هارد NVMe هاست لینوکس با کنترل پنل دایرکت ادمین هاست لینوکس با کنترل پنل سی پنل هاست دانلود فضای پشتیبان Backup میزبانی وب. سرویسهای اشتراکی همگی بر روی چهار شبکه اختصاصی شرکت


آموزش ریدایرکت http به https - دانشنامه
آموزش ریدایرکت http به https - دانشنامه گنجه


بایگانیهای ادمین - وبگاه امید احمدیانی
بایگانیهای ادمین - وبگاه امید احمدیانی


آموزش ریدایرکت http به https در دایرکت ادمین - پارسپک
در این مقاله از سری آموزش های دایرکت ادمین با نحوه انتقال یک سایت از http به https است در خدمت شما هستیم استفاده ازین ری دایرکت به علت خرید گواهی ssl می باشد که پس از خرید لازم است شما URL سایت خود را تغییر دهید تا در مروگر نیز

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن