آموزش های سی پنلعمومی

آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل

آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل
آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل
آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل

با آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل از وبلاگ در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های کنترل پنل سی پنل به آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل بپردازیم.

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که در طول روز ایمیل های اسپم و تبلیغاتی زیادی که مزاحم شما هستند دریافت می کنید که مسلما می تواند موردی آزار دهنده برای هر کاربری باشد.

به طور معمول ممکن است با دیدن چنین ایمیل هایی در پوشه inbox یا spam خود مستقیما اقدام به حذف آنها کنید اما این کار مانع از ارسال دوباره ایمیل های اسپم نمی شود.

برای حل این مشکل کنترل پنل سی پنل پلاگین یا نرم افزار کاربردی به نام Apache SpamAssassin دارد که شما به راحتی می توانید با فعال کردن SpamAssassin از دست ایمیل های اسپم و تبلیغاتی راحت شوید.

همچنین شما با استفاده از SpamAssassin می توانید لیست سیاه یا لیست سفید تعیین کنید که از چه ایمیل ها و آدرس هایی ایمیل دریافت کنید یا دریافت نکنید.

فعالسازی و استفاده از Apache Spam Assassin رایگان است و بر روی کنترل پنل سی پنل فعال است.

در ادامه با آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل همراه باشید.

آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل

برای فعالسازی SpamAssassin پس از ورود به کنترل پنل سی پنل هاست خود باید در صفحه اصلی به بخش Email بروید و گزینه Apache Spam Assassin را انتخاب کنید.

در صورتی که SpamAssassin را نصب و نکردید می توانید در WHM به وسیله تنظیمات Exim آن را نصب کنید.

پس از ورود به صفحه مربوط به Apache Spam Assassin ، باید بر روی گزینه آبی رنگ Enable Apache SpamAssassin کلیک کنید تا فعال شود و پیغام Apache SpamAssassin is now enabled برای شما نمایش داده شود.

برای تنظیمات نیز می توانید از طریق بخش Filters تغییرات مدنظر خود را اعمال کنید.

ایمیل های اسپم دارای رتبه بندی 1 تا 10 هستند که در SpamAssassin گزینه Score مربوط به همین مورد است و به طور پیش فرض بر روی 5 قرار دارد. بیشتر شدن این عدد حساسیت نسب به ایمیل های اسپم را افزایش می دهد و کم شدن آن حساسیت را کاهش می دهد.

با زدن گزینه Auto-Delete SPAM نیز مشخص می کنید که ایمیل های اسپم به طور خودکار حذف شوند اما اگر می خواهید دستی آنها را حذف کنید می توانید گزینه Disable Auto-Delete Spam را بزنید.

شما می توانید در WHM به قسمت Tweak Setting بروید و Spam Box را فعال کنید و سپس با فعال کردن دایرکتوری Spam Box در webmail ، آن را در قسمت mailbox قابل مشاهده است.

همچنین شما با زدن گزینه Configure Apache Spam Assassin می توانید به تنظیمات متفاوتی مثل BlackList_form و WhiteList_form دسترسی داشته باشید و آدرس هایی که قصد دارید سیستم آنها را اسپم کند در BlackList_form قرار دهید و در WhiteList_form نیز آدرس هایی که تمایلی به اسپم شدن ایمیل های آنها ندارید را وارد کنید. ( مثل example@test.com )

امیدواریم آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.



آموزش Apache SpamAssassin در سی پنل
آموزش Apache SpamAssassin در سی پنل صباهاست


Apache SpamAssassin در سی پنل مقالات
Apache SpamAssassin در سی پنل مقالات آموزشی


Apache Spamassassin در cPanel
آموزش کار با Apache Spamassassin در cPanel - آموزش حذف خودکار


آموزش مسدود کردن ایمیل های اسپم در سی
آموزش مسدود کردن ایمیل های اسپم در سی پنلمرکز آموزش میزبان فا


فرض در هاست سی پنل cPanel
نحوه تنظیم آدرس ایمیل پیش فرض در هاست سی پنل cPanel


نحوه ورود به سی پنل - ورود به کنترل پنل cpanel فیلم آموزشی
13.07.2016 آموزش نحوه ورود به کنترل پنل هاست سی پنل. با ویدئوی آموزشی نحوه ورود به سی پنل با شما همراه هستیم. ما تو این ویدئو به شما آموزش میدیم که چطور میتونید وارد هاست سی پنل بشید.


چگونه از cpanel استفاده کنیم - پایگاه دانش میزبانفا
09.02.2020 در این سری مقالات از پایگاه دانش میزبان فا قصد داریم به آموزش کامل کار با هاست سی پنل بپردازیم. در واقع باید بدانید که چه روش هایی برای ورود به کتترل پنل وجود دارد و پورت های مخصوص سی پنل چیست.


مرکز آموزش - cPanel.ir - سی پنل ایران
لاگین به سی پنل از طریق آدرس زیر می توانید به سی پنل لاگین کنیدyourdomain را با دامنه خود عوض دی ان اس ها - DNS استفاده از دی ان اس های ما روی دامنه های مربوط به هاست های ارائه شده توسط ما الزامی می باشد.در زمان فعال شدن دامنه


آموزش ایجاد Apache SpamAssassin در سی
آموزش ایجاد Apache SpamAssassin در سی پنل - مرکز آموزش - شرکت آفاق


آموزش تایید دو مرحله ای سی پنل - پایگاه دانش میزبانفا
آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای سی پنل . برای اینکار می بایست در ابتدا مانند روال سابق وارد هاست سی پنل خود شوید. پیشنهاد می شود مطالعه نمایید آموزش نحوه ورود به سی پنل. همانند تصویر زیر در ادامه در بخش SECURITY بر روی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن