خانهسئو و بهینه سازیعمومی

تاثیر آپتایم در سئو سایت

تاثیر آپتایم در سئو سایت
تاثیر آپتایم در سئو سایت
تاثیر آپتایم در سئو سایت

در بین فاکتورهای هاست باکیفیت و خوب مواردی نظیر سرعت ، پایداری ، امنیت ، سازگاری و پشتیبانی بسیار مهم است. در این مطلب قصد داریم تاثیر آپتایم در سئو سایت را مورد بررسی قرار دهیم. می خواهیم بدانیم ارتباط آپتایم سایت با سئو چیست؟

آپتایم چیست و چگونه محاسبه می شود؟

آپتایم به مقدار زمان در دسترس بودن سرویس گفته می شود. معمولا این مقدار بصورت درصد و ماهانه مشخص می شود.

پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید : چگونه آپتایم هاست را اندازه گیری کنیم

با مطالعه مطلب فوق بدون مشکل خواهید توانست مقدار آپتایم هاست و سایت خود را تعیین کنید. پس از اینکار نوبت به این می رسد که بدانید تاثیر آپتایم در سئو سایت چقدر است؟

پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید: فاکتور های سئو و بهینه سازی سایت

با مطالعه مطلب فوق درک درستی از سئو خواهید داشت و ارتباط آپتایم سایت با سئو را بخوبی درک خواهید کرد.

تاثیر آپتایم در سئو سایت چقدر است؟

طبق اطلاعات بدست آمده از گوگل تعداد حدود 200 فاکتور در رتبه بندی سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از فاکتورها تاثیر کاملا مستقیم و برخی از فاکتورها تاثیر غیر مستقیم در سئو دارند. آپتایم یکی از فاکتورهای غیر مستقیم در سئو است که اهمیت بسیار بالایی دارد. برای اینکه مفهوم مطلب به درستی منتقل شود این موضوع را در نظر بگیرید که آپتایم صد در صد هم تاثیر مستقیمی در سئو ندارد اما باید توجه داشت هر قدر آپتایم سایت کمتر از 100 درصد باشد سایت به نسبت سایت های دیگر که آپتایم بالاتری داشته اند نفره منفی می گیرد. آپتایم را می توان به عنوان یکی از فاکتورهای زیرساختی در سئو سایت دانست. زیرا بدون آپتایم و در دسترس بودن سایت، هیچ چیز اگر ایده آل ترین هم باشند به چشم نخواهد آمد!

تفاوت آپتایم هاست با آپتایم سایت

برای سئو این موضوع اهمیت دارد که سایت شما چقدر آپتایم دارد و در دسترس است. ممکن است هاست بصورت کامل در دسترس باشد اما این سایت شما باشد که به هر دلیلی در دسترس نباشد. از دید گوگل در دسترس نبودن سایت نیز دقیقا مانند حالتی است که هاست در دسترس نیست. بنابراین باید خود شما نیز تمهیدات لازم را برای نگهداری و بالا بودن سایت خود بکار ببرید.

چگونه آپتایم بالایی داشته باشیم؟

یکی از بهترین و موثرترین اقدامات در تامین آپتایم بالا خرید هاست از شرکت های هاستینگ معتبر است. حداقل مقدار آپتایم ماهانه مورد قبول می بایست 99.9 درصد باشد. آپتایم 99.9 درصد یعنی حدود 45 دقیقه در دسترس نبودن سایت در طول یکماه! در کنار هاست خوب می بایست مدیریت خوبی نیز روی سایت خود داشته باشید تا بالاترین مقدار آپتایم را برای سایت خودتان داشته باشید. تامین امنیت و توجه به مسائل فنی در این موضوع نقش ویژه ای دارد که بهتر است حتما آنها را در نظر داشته باشید.تاثیر آپتایم در سئو سایت - سئو - سئو ایران
تاثیر آپتایم در سئو سایت - سئو - سئو ایران


تاثیر آپتایم سرور در سئو سایت 5 نکته
تاثیر آپتایم سرور در سئو سایت 5 نکته مهم که باید برای جلوگیری از


تاثیر آپتایم بر سئو وب بلد
تاثیر آپتایم بر سئو وب بلد


تاثیر هاست بر سئو سایت آموزش سئو و
تاثیر هاست بر سئو سایت آموزش سئو و بهینه سازی سایت


نقش هاست در سئو سایت سئو وبسایتشرکت
نقش هاست در سئو سایت سئو وبسایتشرکت ایده آفرین


آپتایم در سئو سایت تاثیری دارد - صباهاست
آپتایم در سئو سایت تاثیری دارد - صباهاست


آپتایم چیست و تاثیر آپتایم بر روی سئوی سایت
تاثیر آپتایم در سئو سایت چقدر است از نظر رتبهبندی گوگل حدود 200 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت وجود دارد.که بعضی از موارد بهصورت مستقیم روی سئو سایت تأثیر میگذارند. و بعضی از موارد تأثیر غیرمستقیمی بر روی رتبهبندی


تاثیر ساختار وبسایت بر سئو سایت
ما در سئو ایران به شما خواهیم گفت که رهکرهایی که برای ساختار سایت می توانید از آن ها استفاده کنید چه راهکارهایی می باشند و درباره تاثیر ساختار سایت در بهبود سئو سایت چیست نیز بیشتر توضیح خواهیم داد.


استفاده از ایموجی ها در نتایج گوگل و تاثیر آن بر سئوی سایت
22.06.2019 استفاده از ایموجی ها در نتایج جستجو گوگل و یا اسنیپت گوگل تاثیر زیادی بر روی سئو سایت دارد و باعث افزایش نرخ کلیک و بازدید سایت می شود .


تاثیر آپتایم سرور در سئو سایت 5 نکته مهم که باید برای
تاثیر آپتایم سرور در سئو سایت بسته به انتخاب نیروی پشتیبانی سایت افزونه های وردپرس قالب سایت و انتخاب هاستینگ مناسب باشد . از این رو 4 عامل مهم داریم که باید به هرکدام به صورت مجزا پرداخته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن