آموزش های whmcsعمومی

آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs

آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs
آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs
آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs

با آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs از وبلاگ آموزشی پرداز آی تی در خدمت شما هستیم و قصد داریم پس از ارائه آموزش اتصال cPanel به whmcs به ارائه آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs بپردازیم.

در صورتی که دایرکت ادمین و whmcs به یک دیگر متصل شوند امکانات کاربردی زیادی در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین فرآیند های سیستمی مثل ساخت سرویس و … به طور خودکار انجام می گیرد و به نوعی اتصال دایرکت ادمین به whmcs یک امر ضروری برای انجام وظایف و دستور های مدنظر ما می باشد.

در ادامه با آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs همراه وبلاگ باشید.

آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs

برای شروع شما باید ابتدا وارد پنل whmcs شوید و از سربرگ Setup بر روی گزینه Products/Services بروید و از زیر شاخته های دسته Products/Services گزینه Servers را به منظور افزودن سرور کنترل پنل خود به whmcs انتخاب کنید.

سپس به صفحه Add New Server منتقل می شوید که می توانید گزینه های موجود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه بیان می شود پر کنید.

در کادر Hostname نام سرور را وارد کنید و در کادر مربوط به IP Address باید IP سرور را وارد کنید.

کادر Maximum No. of Accounts نیز می توانید تعداد اکانت هایی که می توان در سرور ساخت را مشخص کنید.

در قسمت مربوط به Nameserver شما باید DNS ها و IP آنها را وارد کنید.

کادر Primary Nameserver مربوط به DNS اصلی است و کادر Secondary Nameserver مربوط به DNS ثانویه می باشد.

قسمت مربوط به Server Details از طریق گزینه Type باید نوع سرور را که Directadmin است انتخاب کنید و در کادر های Username و Password نیز نام کاربری و رمز نمایندگی را وارد نمایید.

قسمت Access Hash نیز مربوط به امنیت می باشد که یعنی شما می توانید یا از طریق نام کاربری و رمز عبور نمایندگی یا از طریق نام کاربری و Access Hash که مورد دوم سطح بالاتری از امنیت را دارا می باشد.

برای دسترسی به کد Access Hash شما باید از طریق بخش Cluster/Remote Access گزینه Setup Remote Access Key را انتخاب کنید و سپس در صفحه Remote Access Key یک کد به شما نمایش داده می شود و شما می توانید کد را کپی کنید و در قسمت Access Hash که توضیح دادیم وارد کنید.

گزینه Secure نیز مربوط به فعالسازی SSL و ایجاد یک حالت امن است که بهتر این تیک این گزینه را فعال کنید.

در قسمت Port نیز اگر نیاز دارید که پورت دیگری به جز پورت پیش فرض ( 2222 ) انتخاب کنید گزینه Override with Custom Port را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه Save Changes بزنید.

در صورتی که پورت پیش فرض کنترل پنل خود را عوض کردید باید ماژول جدیدی از پشتیبانی whmcs دریافت کنید.

اتصال سرویس های دایرکت ادمین به whmcs

ابتدا وارد دایرکت ادمین شوید و به قسمت Manage User Packages بروید و گزینه Add Package را انتخاب کنید و اطلاعات سرویس و محصول مورد نظر خود را وارد و ذخیره کنید.

برای ساخت و اتصال محصولات مورد نظر خود شما می توانید در whmcs از طریق تب Setup گزینه Products/Services و زیر منو Products/Services را انتخاب کنید و سپس گزینه Create a New Product را انتخاب کنید.

در صفحه جدید از طریق تب Module Settings اقدام کنید و Module Name را بر روی Directadmin قرار دهید و در بخش مربوط به Package Name نیز نام محصول و پکیجی که در قسمت Add Package را وارد کنید.

امیدواریم آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.اتصال دایرکت ادمین به whmcs - مدیر سرور
اتصال دایرکت ادمین به whmcs - مدیر سرور


اتصال دایرکت ادمین به whmcs تهران هاست
اتصال دایرکت ادمین به whmcs تهران هاست


آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs -
آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs -


وب داده آموزش اتصال whmcs به whm
وب داده آموزش اتصال whmcs به whm


آموزش کار با دایرکت ادمین بخش مدیریت - فراسو
22.01.2018 به عنوان مثال پورت پیش فرض دایرکت ادمین 2222 میباشد در صورتی که آی پی سرور شما 10.10.10.123 میباشد برای ورود به مدیریت دایرکت ادمین باید وارد آدرس 10.10.10.1232222 شوید.


آموزش ساخت محصول در WHMCS
آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs - از کانال آرین اول . 402. ویدیو بعدی آموزش افزودن محصول به whmcs از کانال KING DAWN. 1230. ویدیو بعدی آموزش تنظیمات عمومی WHMCS از کانال ویدیوهای جمال. 1112. ویدیو بعدی آموزش نصب WHMCS از کانال ویدیوهای جما


نحوه ورود به هاست دایرکت ادمین و حل
نحوه ورود به هاست دایرکت ادمین و حل مشکل ورود به دایرکت ادمین


آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs - نماشا
آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs - نماشا


آموزش جامع نصب و راه اندازی و فارسی سازی سیستم whmcs
01.05.2012 در صورتی که ارور ioncube مشاهده کردید باید به ادمین سرور خود برای نصب این برنامه اطلاع دهید مرحله اول End User License Agreement توافق نامه whmcs می باشد و بر روی I AGREE کلیک کنید مرحله دوم System Requirements Checks بررسی پیش نیاز های نصب whmcs میباشد


اتصال دایرکت ادمین به whmcs هلدینگ توسعه دهندگان آموزش
عملیات اتصال دایرکت ادمین به whmcs به طور کامل انجام شده و از این لحظه به بعد کاربری که توسط بخش whmcs یک سرویس هاست را سفارش دهد و پرداخت را تکمیل کنید هاست مربوطه ایجاد شده و اطلاعات آن به کاربر ایمیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا