آموزش های هاست و دامنهخانهرسانه تصویری وی میزبان ایرانیانعمومی

آموزش خرید هاست از سایت وی میزبان ایرانیان

آموزش خرید هاست از سایت وی میزبان ایرانیان
آموزش خرید هاست از سایت وی میزبان ایرانیان
آموزش خرید هاست از سایت وی میزبان ایرانیان

آقای رایان بعد از انتخاب هاست مناسب تو سایت وی میزبان ایرانیان، حالا تصمیم گرفته هاست مورد نیازش رو از وب سایت وی میزبان ایرانیان خریداری کنه، اما، چطوری آقای رایان میتونه از سایت وی میزبان ایرانیان هاست خریداری کنه ؟، و با آموزش خرید هاست از سایت وی میزبان ایرانیان با شما همراه هستیم.

aparat-banner

youtube-banner

8 مرحله تا خرید هاست در سایت وی میزبان ایرانیان

جهت خرید هاست ابتدا وارد سایت vmizban.ir بشید و بر روی منو میزبانی وب کلیک کنید، سپس به عنوان مثال از لیست خدمات ارائه شده بر روی هاست لینوکس اروپا کلیک کنید. در صفحه هاست لینوکس اروپا قادر هستین پلن های ارائه شده رو مشاهده کنین، که البته داخل فیلم راهنمای انتخاب هاست مناسب در وی میزبان ایرانیان، نحوه انتخاب بهترین پلن هاست رو متناسب با نیاز های وب سایت شما به صورت کامل آموزش دادیم.

ورود به سایت www.vmizban.irورود به سایت www.vmizban.ir
ورود به منو میزبانی وب و کلیک کردن بر روی گزینه هاست لینوکس اروپاورود به منو میزبانی وب و کلیک کردن بر روی گزینه هاست لینوکس اروپا.

  • در مرحله اول بعد از انتخاب هاست مورد نظرتون بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. توجه کنید که ما تو این فیلم آموزش تصمیم داریم پلن هاست ارزان اروپا سالانه که شامل یه دامنه .ir رایگان و قالب رایگان میشه رو خریداری کنیم و حتما دقت کنید که به سفارشات ماهانه، سه ماهه و شش ماهه، دامنه و قالب رایگان تعلق نمیگیره.

انتخاب هاست مناسب از بین 6 پلن ارائه شده.انتخاب هاست مناسب از بین 6 پلن ارائه شده.

  • در مرحله دوم پس از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سفارش وارد پرتال فروش و پشتیبانی از مشتریان شرکت وی میزبان ایرانیان میشین و از قسمت شکل محصول، اگه میخواین تازه برای هاستتون یه دامنه دات آی آر رایگان ثبت کنید همون گزینه اول رو انتخاب کنید اما اگه دامنه ای که میخواین براش هاست خریداری کنین رو قبلا تو یه شرکت دیگه ثبت کردین و حالا تصمیم دارین اون دامنه رو به شرکت وی میزبان ایرانیان منتقلش کنین تا وی میزبان ایرانیان از این به بعد کارگزار دامنه شما باشه گزینه دوم رو انتخاب کنید. و اگه دامنه ای که میخواین براش هاست خریداری کنین رو قبلا از یه شرکت دیگه خریداری کردین و حالا بعد از خرید هاست فقط تصمیم دارین dns هاست های وی میزبان ایرانیان رو بر روی همون دامنه که از یه شرکت دیگه خریداری کردین تنظیم کنید و کارگزار دامنه ی شما همون شرکت قبلی باشه گزینه سوم رو انتخاب کنید. چون ما میخوایم یه دامنه رایگان ir. از وی میزبان ایرانیان هدیه بگیریم پس همون گزینه اول رو انتخاب می کنیم و داخل فیلد خالی نام دامنه مورد نظرمون رو وارد می کنیم و تو قسمت بعدی هم توجه می کنیم که پسوند ir. انتخاب شده باشه مثلا ما به عنوان مثال میخوایم دامنه vmizbantv.ir رو برای هاستمون ثبت کنیم، سپس بر روی دکمه ادامه خرید کلیک می کنیم و صبر می کنیم تا به مرحله بعدی منتقل بشیم.

وارد کردن نام دامنه ای که تصمیم دارید برای آن هاست خریداری کنید.وارد کردن نام دامنه ای که تصمیم دارید برای آن هاست خریداری کنید.

  • در مرحله سوم اگر نام دامنه مورد نظر شما قبلا توسط کسی ثبت نشده باشه و برای ثبت آزاد باشه همانند تصویر عبارت موجود است، هم اکنون سفارش دهید در مقابل نام دامنه نوشته میشه، تو این مثال مقابل دامنه vmizbantv.ir نوشته شده: موجود است، هم اکنون سفارش دهید و همچنین مطابق تصویر دامنه های vmizbantv.com، vmizbantv.net، vmizbantv.org و vmizbantv.co هم برای ثبت آزاد هستن و در صورتی که تمایل دارید این نوع دامنه ها رو هم برای خودتون ثبت کنین میتونین تیک هر کدوم از دامنه ها رو فعال کنید، البته قیمت ثبت هر کدوم از این دامنه ها هم در مقابل دامنه درج شده ولی تو پلن هاست ارزان که در حال خرید اون هستیم سیستم دامنه ir. رو به صورت رایگان برای شما ثبت میکنه، سپس بر روی دکمه ادامه خرید کلیک کنید.

نتیجه بررسی نام دامنه جهت ثبت آن توسط وی میزبان ایرانیان به صورت رایگاننتیجه بررسی نام دامنه جهت ثبت آن توسط وی میزبان ایرانیان به صورت رایگان

  • در مرحله چهارم در قسمت شکل محصول، باید دوره خرید هاست رو مشخص کنید، اگه میخواین هاست رو به صورت سالانه خریداری کنید تا دامنه و قالب حرفه ای رایگان از ما هدیه بگیرید، باید از قسمت دوره پرداخت، مطابق تصویر سفارش رو به سالانه تغییر بدین. سپس در قسمت بعدی اگه قالب حرفه ای مورد نظرتون رو که تو سایت وی میزبان ایرانیان انتخاب کردین قالب جوملا هستش از این قسمت نام قالب جوملای مورد نظرتون رو انتخاب کنید و اگه قالب مورد نظرتون وردپرسه از این قسمت نام قالب وردپرس مورد نظرتون رو انتخاب کنید. سپس از قسمت افزودنی ها هم میتونین موارد رو بررسی کنین و اگه به امکانات دیگه ای هم نیاز دارین تیک بزنین تا به سفارش شما اضافه بشه، اگه تازه اول راه هستید و میخواین از طریق سایتتون به درآمد بالایی دست پیدا کنید حتما گزینه مشاوره تخصصی سئو و بهینه سازی رو انتخاب کنید تا کارشناسان ما بعد از خرید با شما تماس بگیرن و مسیر رسیدن به موفقیت در اینترنت رو با توجه به زمینه کاریتون به شما آموزش بدن؛ ما تو این جلسه مشاوره ای راه و چاه رو به شما نشون میدیم و مسیر رسیدن به موفقیت رو براتون رسم می کنیم، سپس بر روی گزینه افزودن به کارت کلیک کنید.

در صورت تمایل می توانید دوره پرداخت سرویس را از ماهانه به سالانه تغییر دهید تا مشمول هدیه های رایگان در سرویس های سالانه شوید.در صورت تمایل می توانید دوره پرداخت سرویس را از ماهانه به سالانه تغییر دهید تا مشمول هدیه های رایگان در سرویس های سالانه شوید.
انتخاب افزودنی های سرویس.انتخاب افزودنی های سرویس.

  • در مرحله پنجم اگه که تصمیم دارید دامنه .ir مورد نظر رو براتون ثبت کنیم، باید تو فیلد مشخص شده شناسه ایرنیک خودتون رو وارد کنید، اگه هنوز شناسه ایرنیک نساختین لطفا به فیلم آموزش ساخت شناسه ایرنیک مراجعه کنید و شناسه ایرنیکتون رو بسازین و تحویل بگیرین اما بعد از این که شناسه ایرنیک منحصر بفرد خودتون رو داخل فیلد وارد کردید بر روی دکمه به روزرسانی سفارش کلیک کنید.

وارد کردن شناسه ایرنیک جهت ثبت دامنه ir.وارد کردن شناسه ایرنیک جهت ثبت دامنه ir.

  • در مرحله ششم میتونین جزئیات سفارشتون رو مشاهده کنید، تو این مرحله حتما به نام دامنه اصلی هاست و همچنین قیمت هاست انتخابی دقت کنید و در قسمت ثبت دامنه هم حتما دقت کنید حروف دامنه صحیح باشند چون که بعد از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام دامنه وجود نداره و توجه داشته باشین که اگه هاست مورد نظرتون دارای دامنه رایگان هستش قیمت ثبت دامنه 0 تومان محاسبه شده باشه تا سیستم بابت ثبت دامنه از شما هزینه دریافت نکنه، اگه تمام جزئیات سفارش کامل هستند بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنید.

بررسی خلاصه سفارش هاست و دامنهبررسی خلاصه سفارش هاست و دامنه.

  • در مرحله هفتم باید مشخصات مالک سرویس رو جهت ثبت نام داخل وی میزبان ایرانیان به صورت کامل داخل فیلد های خالی وارد کنید، البته بهتره که تمام مشخصاتتون رو به صورت لاتین و کامل داخل فیلد ها وارد کنید، سپس میتونین بر روی لینک شرایط سرویس کلیک کنید تا قوانین استفاده از سرویس های وی میزبان ایرانیان رو مشاهده کنید، اگه تمام قوانین رو می پذیرید، قسمت شرایط سرویس را خواندم و موافقم را تیک دار کنید و بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنید.

وارد نمودن مشخصات کاربری و ثبت نام در وی میزبان ایرانیان.وارد نمودن مشخصات کاربری و ثبت نام در وی میزبان ایرانیان.
مطالعه شرایط و قوانین سرویس و تایید قوانین جهت خرید سرویس.مطالعه شرایط و قوانین سرویس و تایید قوانین جهت خرید سرویس.

  • مرحله هشتم هم مرحله اتصال به درگاه بانکی و پرداخت هزینه هاست هستش که باید بعد از وارد شدن به درگاه بانکی توسط شماره کارتتون و رمز دومی که در اختیار دارین هزینه سرویس رو پرداخت کنید تا بعد از خرید به صوت اتوماتیک به سایت وی میزبان ایرانیان برگردونده بشید و رسید پرداخت رو دریافت کنید.

مرحله اتصال به درگاه بانکی جهت پرداخت هزینه سرویس سفارش داده شده.مرحله اتصال به درگاه بانکی جهت پرداخت هزینه سرویس سفارش داده شده.

توجه داشته باشید بلافاصله بعد از خرید هاست، یک ایمیل تحت عنوان اطلاعات اکانت برای آدرس ایمیلی که توسط اون داخله وی میزبان ایرانیان ثبت نام انجام داده بودین ارسال میشه و تمام اطلاعات ورود به هاست در اون ایمیل هستش و اگه به همراه هاست سفارش ثبت دامنه هم داشتین ایمیل هایی تحت عنوان تاییدیه ثبت و فعال شدن دامنه از سمته ما دریافت می کنین، اما حتما توجه داشته باشین که اگه دامنه .ir سفارش دادین، چون دامنه های .ir زیر نظر سازمان فیزیک نظری ایرنیک تایید و فعال میشن ممکنه 12 الی 24 ساعت طول بکشه تا دامنه شما فعال و قابل استفاده بشه، اما بلافصله پس از خرید هاست و دامنه، دامنه سریعا به نام و مالکیت شما رزرو میشه و هاست خریداری شده هم بلافاصله پس از پرداخت فعال میشه و قابل استفادس، اگه تمایل دارین دامنه سایتتون هم بلافاصله بعد از خرید فعال و قابل استفاده بشه، به شما پیشنهاد می کنیم دامنه های بین المللی مانند دات کام، دات نت، دات او آر جی و دات کو برای خودتون به ثبت برسونین. در ویدیو بعدی نحوه ورود به هاست خریداری شده رو به شما آموزش میدیم. پس با ما همراه باشید.
داستان های آقای رایان درمورد هاست و دامنهراهنمای کامل ریست هاست وی میزبان
راهنمای کامل ریست هاست وی میزبان ایرانیان وی میزبان ایرانیان


آشنایی با سرور مجازی و راهنمای خرید
آشنایی با سرور مجازی و راهنمای خرید سرور از ایران سرور - زومیت


10 شرکت برتر هاستینگ ایرانی در سال 99
10 شرکت برتر هاستینگ ایرانی در سال 99 خرید بهترین هاست - همیار وب


سرور مجازی یا هاست کدام برای میزبانی
سرور مجازی یا هاست کدام برای میزبانی سایت مناسب تر است وی میزبان


بهترین هاست
20 پیشنهاد شگفت انگیز برای خرید بهترین هاست ایران در سال 1399


سایت های میزبان پایتخت - ای هاست میزبان پایتخت
پس از راهاندازی سایت از هاستینگهای مختلفی سرویس تهیه کردیم و در نهایت از میزبان پایتخت هاست لینوکس ابری خریداری کردیم. از زمانی که از میزبانی وب پایتخت استفاده میکنیم بدون مشکل به توسعه وبسایت میپردازیم و نگرانی


بهترین هاست دانلود ایران کدام است
بهترین هاست دانلود ایران کدام است راهنمای خرید کد تخفیف


مرجع آموزش زبان ایرانیان
تاکنون آموزشهای ویدیویی زیادی از زبان انگلیسی در دستهبندی های مختلف در سایت قرار گرفته بود و در طی این چندین سال همواره یکی از درخواستهایی که علاقمندان زبانهای دیگر از جمله زبان فرانسه از وب سایت داشته اند


پرداز ای تی وی میزبان ایرانیان
پرداز ای تی وی میزبان ایرانیان


آخرین اخبار خرید هاست - خبربان
صفحه مربوط به آخرین خبرهای خرید هاست. ورود به دنیای تجارت الکترونیک نیازمند فضایی است که بتوانید از طریق آن اطلاعات سایت خود را در بستر اینترنت در معرض دید کاربران و مخاطبان قرار دهید این فضا هاست نامیده میشود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن