خانهعمومیوی میزبان ایرانیان

نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست

نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست
نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست
نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست

نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست در سیستم whmcs

همونطور که میدونین ممکنه بعد از خرید هاست توسط مشتری و استفاده از اون هاست، مشتری نیاز پیدا کنه که هاستش رو به پلن بالاتر و با امکانات بیشتری ارتقاء بده و مسئله مهمی که تو اینجا مطرح میشه نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست به پلن بعدی هستش، خیلی از شرکت های هاستینگ ما به تفاوت پلن جدید رو نسبت به پلن فعلی محاسبه می کنند و برخی از شرکت های هاستینگ هم راهکار های خاص خودشون رو دارند، اما به دلیل این که شرکت وی میزبان ایرانیان از سیستم whmcs جهت اکانتینگ و مدیریت سرویس های هاست و دامنه فروخته شده استفاده میکنه، یه امکان خیلی جالبی تو این سیستم وجود داره که ما میتونیم سرویس فعلی مشتری رو تعیین کنیم و بعدش تعیین کنیم که مشتری قراره به کدوم پلن ارتقاء داده بشه و این سیستم به صورت خودکار هزینه ارتقاء هاست به پلن بالاتر رو به صورت دقیق و واضح تعیین میکنه.

اما نحوه محاسبه هزینه ارتقاء هاست به چه صورت است ؟

این هزینه ما به تفاوت اینطور محاسبه می شود که ابتدا باید تعداد روز هایی که از سرویس فعلی باقی مانده یعنی از آن روزی که می خواهد ارتقا داده شود تا روز به پایان رسیدن اعتبار را محاسبه می کنیم، سپس باید حساب کنیم که هزینه آن هاست یا سرویس برای هر روز چقدر بوده است و سپس، تعداد روز های باقی مانده را که از قبل حساب کرده بودیم ضربدر مقدار هزینه روزانه سرویس می کنیم.

در مرحله ی بعد باید تعداد روز های باقی مانده را ضربدر مقدار هزینه ای کنیم که در پنل جدید برای هر روز در نظر گرفته شده است و سپس باید مقدار هزینه ای که در مرحله قبلی به دست آورده ایم را منهای مقداری که در این مرحله بدست آوردیم کنیم، تا هزینه ارتقاء هاست تعیین گردد.

مثال:

صورت مسئله : تصور کنید از قسمت هاست لینوکس، مشترک پلن شماره یک یعنی پلن ارزان را تهیه نموده است و مدت اندکی از پلن شماره یک استفاده کرده است و هم اکنون تصمیم دارد به پلن شماره دو یعنی پلن استاندارد سرویس خود را ارتقاء دهد.

تصور کنید کل هزینه سالانه پلن فعلی مشتری 58800 تومان می باشد، به این ترتیب

هزینه هر روز استفاده از این سرویس 161.0958 محاسبه می شود.

برای مثال از 365 روز سال، 353 روز از اعتبار سرویس باقیمانده است و مشتری فقط 12 روز از سرویس خود استفاده کرده است.

حاصل ضرب 353 در 161.09 تومان، به صورت تقریبی می شود 56864.77 تومان که از اعتبار سرویس هاست مشتری باقیمانده است.

حالا

کل هزینه هاست جدید یعنی پلن بعدی سالانه 92400 تومان می باشد.

و به این ترتیب هزینه هر روز استفاده از این سرور 253.1 تومان می باشد.

حاصل ضرب 353 در 253.1 به صورت تقریبی می شود: 89344.3 تومان

پس به این ترتیب هزینه ما به تفاوت پلن استاندارد نسبت به پلن ارزان به صورت زیر محاسبه می شود :

32479 تومان =899344.3-56864.77

و همانطور که در بالا مشخص شد هزینه ارتقاء هاست که به صورت خودکار توسط سیستم whmcs تخمین زده می شود، برای مشتری صورتحساب می شود و سرویس هاست یا سایر سرویس های مشتری پس از پرداخت این صورتحساب سریعا به پلن بعدی ارتقاء داده می شود، همچنین شما باید بدونین که امکان ارتقاء هر کدوم از سرویس های هاست داخل وی میزبان ایرانیان تو هر لحظه از شبانه روز فراهمه و مشتری بلافاصله پس از پرداخت هزینه ما به تفاوت که به صورت خودکار توسط سیستم محاسبه شده به پلن بعدی ارتقاء پیدا میکنه.آموزش ارتقا پلن هاست و سرور - دانشنامه گنجه
آموزش ارتقا پلن هاست و سرور - دانشنامه گنجه


ارتقاء یا تنزیل سرویس - مرکز آموزش
ارتقاء یا تنزیل سرویس - مرکز آموزش - مسیر هاست


ارتقاء و یا کاهش پلن هاست
ارتقاء و یا کاهش پلن هاست


محاسبه قیمت مرسوله - Post
پاکتبین اشخاص حقیقی و حقوقی مبادله می شوند و وزن آن ها بالاتر از 2 کیلوگرم نمی باشد. بسته حاوی اشیایی از قبیل هدیه سوغات و یا نمونه کالا می باشد و حداکثر وزن مجاز 2 کیلوگرم می باشد امانتروزنامه نشریات و یا کتاب که از


تعرفه طراحی سایت قیمت طراحی سایت
هزینه طراحی سایت در اینتن براساس نیاز مشتری تعیین می گردد نحوه ارائه قیمت در طراحی سایت بصورت زیر می باشد. گام نخست در قدم اول ابتدا نیاز های مشتری توسط کارشناسان فنی اینتن دریافت می شود .


چگونگی محاسبه مالیات بر درآمد اجاره - سورین حساب
در بحث مالیات اجاره بابت مبلغ رهن مالیاتی محاسبه نمی شود و روال گذشته مبنی بر محاسبه 15 درصد مبلغ رهن مدت هاست منسوخ شده است. اما در مورد مبلغ اجاره باید گفت طبق ماده 53 قانون مالیات های مستقیم برای 75 اجاره سالیانه


10 هاست برتر ایران در سال 99 راهنمای خرید بهترین هاست
پهنای باند در تمام هاستینگ ها به صورت ماهیانه محاسبه می شود. نکته مهم میزان فضای هاست و پهنای باند برای وب سایت های معمولی که بازدید کننده زیادی هم ندارد به ترتیب یک گیگ و ده گیگ کافی است. دامین اضافی Add on Domain به دامین اض


نحوه ارتقاء سرور مجازی - مرکز آموزش
نحوه ارتقاء سرور مجازی - مرکز آموزش - IRPOWER


نحوه محاسبه شاخص هزینه جذب مشتری یا CAC چیست و مقایسه آن
فرمول محاسبه cac. برای محاسبه هزینه مشتری جذب شده می توانیم از این فرمول استفاده نماییم هزینه جذب مشتری هزینه های بازاریابی و فروش تقسیم بر تعداد مشتریان جذب شده.. در تصویر زیر این فرمول را می توانید مشاهده نمایید.


آموزش ارتقا هاست در پارس وب سرور پارس
آموزش ارتقا هاست در پارس وب سرور پارس وب سرور - خرید هاست و دامین

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن