آموزش های Gtmetrixعمومی

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix
حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix
حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

با آموزش حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix از وبلاگ آموزشی در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در ادامه آموزش های سئو سایت به کمک سایت GTmetrix به حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از دسته آموزش های GTmetrix وبلاگ به آموزش حل ارور Minimize request size در GTmetrix پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

ارور Put CSS in the document head در سایت GTmetrix از دسته خطا های مربوط به CSS می باشد و اولویت بالایی نیز دارد و میزان دشواری مشخص شده برای حل این خطا نیز آسان است و میانگین درصد آن نیز 99% می باشد.

در ادامه با مطلب حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix همراه باشید.

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

ابتدا برای شما توضیح می دهیم که این خطا چیست و سایت GTmetrix چطور در مورد این ارور توضیح داده است.

خطا Put CSS in the document head چیست

سایت GTmetrix در توضیح برای این خطا توضیح داده که بهتر است استایل های درون خطی یا همان Inline CSS ( که در آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix به توضیح درباره آن پرداختیم ) و تگ های که روشی برای فراخوانی استایل های خارجی یا external style هستند در قسمت head سند های HTML قرار بگیرند.

در صورتی که در سایت یا صفحات سایت شما از Inline CSS و تگ های در قسمت body سند HTML استفاده شده باشد سایت GTmetrix خطا Put CSS in the document head را برای سایت شما نشان می دهد.

استفاده از inline style و external style در قسمت body فایل HTML بر روی عملکرد رند مرورگر ها تاثیر منفی می گذارد. به این صورت که مرورگر تا زمانی که external style ها را بارگذاری نکند محتویات یک صفحه وب را به کاربر نمایش نمی دهد.

استایل های CSS بر روی محتوا و ظاهر یک سایت تاثیر گذار هستند بنابراین مهم است که آنها را در داخل head سند های HTML قرار دهید.

حل خطا Put CSS in the document head

رفع این خطا بسیار ساده است و همانطور که بیان کردیم سطح دشواری برای حل این خطا ساده مشخص شده.

برای رفع این ارور کافی است تا به سند HTML سایت خود دسترسی داشته باشید و در سند HTML سایت خود به دنبال تگ هایرفع خطای Put CSS in the document head
رفع خطای Put CSS in the document head - آموزش حل ارور در جی تی متریکس


رفع خطای GTmetrix آموزش بهبود سرعت
رفع خطای GTmetrix آموزش بهبود سرعت سایت سئو سایت خود را ارتقاء


تی متریکس
آموزش کامل gtmetrix آموزش جی تی متریکس و نحوه رفع خطاهای gtmetrix


رفع خطای Put CSS in the document head شرکت پیشرو آساک
ارور Put CSS in the document head زمانی در سایت جی تی متریکس رخ میدهد که شما فایل CSS یا همان فایل استایل خود را در خارج از تگ Head فراخوانی کنید مثلا در تگ body استایل را قرار دهید. برای حل این مشکل کافی است آن فایل را در داخل تگ Head قرار دهید تا خطای Put CSS in the document head سبز شود.


طراحی سایت قزوین
طراحی سایت قزوین


رفع خطای Put CSS in the document head در gtmetrix
دلیل اینکه این خطا در GTMetrix رخ میدهد این است که شما فایل های css را جایی غیر از تگ head قرار داده باشید مثلا در تگ Body. نحوه رفع خطای Put CSS in the document head. برای برطرف کردن این خطا کافیست تا فایل های css را


رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در gtmetrix
05.11.2018 در این مقاله قصد داریم درباره مشکل Optimize the order of styles and scripts و حل آن در جی تی متریکس صحبت کنیم و بررسی کنیم که چطور این خطا در جهت افزایش سرعت سایت به ما کمک میکند. خلاصهای از خطا Optimize the order of styles and scripts نام Optimize the order of styles


افزایش سرعت با رفع خطاهای GTmetrix بخش پانزدهم - بیشتر
رفع خطای Put CSS in the document head در GTmetrix. یکی دیگر از خطاهای رایجی که هنگام تست سرعت سایت با GTmetrix با آن برخورد میکنیم ارور Put CSS in the document head است که مربوط به دستورات و کدهای CSS در


رفع ارور Add Expires headers - افزایش
رفع ارور Add Expires headers - افزایش سرعت سایت


رفع خطای Put CSS in the document head در سایت GTmetrix
در این مقاله دوبست با خطای Put CSS in the document head که در سایت GTmetrix نمایش داده میشود آشنا خواهیم شد و با روش رفع آن آشنا میشویم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن