خانهعمومیمیزبانی وبهاست دایرکت ادمین

آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین

آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین

دریافت ایمیل های ناخواسته می توانند بسیار آزار دهنده باشند. به ویژه زمانی که شما صاحب یک دامنه معتبر بوده و به دلیل مدیریت کسب و کار اینترنتی خود فرصت رسیدگی به ایمیل های اسپم و نامناسب را نداشته باشید. خوشبختانه امکان فیلتر کردن ایمیل اسپم در کنترل پنل های مختلف مثل دایرکت ادمین فراهم شده است. شما می توانید به راحتی یک ارسال کننده ایمیل اسپم را در هاست خود بلاک کنید. در این مقاله از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان تصمیم داریم نحوه فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین را به شما آموزش دهیم.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

ایمیل اسپم دایرکت ادمین چیست؟

ایمیل اسپم که با عنوان ایمیل ناخواسته نیز شناخته می شود، به آن دسته از ایمیل هایی اشاره دارد که بدون خواست و رضایت گیرنده برای او ارسال می شود. به طور معمول این دسته از ایمیل ها را به عنوان قسمت تاریک بازاریابی ایمیلی می دانند. به همین دلیل نیز خیلی از افراد تلاش می کنند تا با به کارگیری تکنیک های موجود از دریافت ایمیل spam جلوگیری کنند. دایرکت ادمین به عنوان یک کنترل پنل محبوب در میان افراد این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا از دریافت ایمیل اسپم جلوگیری کنند. در ادامه نحوه فیلتر ایمیل spam در دایرکت ادمین را به شما آموزش خواهیم داد.

مدیریت اسپم شدن ایمیل های دایرکت ادمین

 1. در ابتدا باید وارد پنل کاربری دایرکت ادمین خود شوید.
  آموزش ورود به دایرکت ادمین
 2. سپس از طریق منو Email Management زیر منو SPAM Filters را انتخاب نمایید.
  ایمیل اسپم دایرکت ادمین
 3. در صفحه ای که مشاهده می کنید امکان فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین برای شما وجود خواهد داشت. در این بخش باید فیلدهای زیر را کامل نمایید:
  • Block a specific e-mail address: اگر در فیلد رو به روی این قسمت یک آدرس ایمیل مشخص را وارد نمایید، به دایرکت ادمین خود این دستور را می دهید که ایمیل مورد نظر را بلاک کند. بدین ترتیب دیگر هیچ پیامی از ایمیل مشخص شده دریافت نخواهید کرد.
  • Block mail from an entire domain: با وارد کردن یک نام دامنه مشخص در این قسمت، تعیین می کنید که هیچ ایمیلی از این دامنه توسط دایرکت شما دریافت نشود.
  • Block all e-mail containing the word: این بخش برای فیلتر کردن ایمیل ها با توجه به یک کلمه مشخص می توان استفاده نمود. برای این کار تنها کافی است کلمه مورد نظر خود را در فیلد رو به روی آن وارد کنید تا دیگر هیچ ایمیلی با چنین کلمه ای را دریافت نکنید.
   در نظر داشته باشید که کلماتی که عبارت فیلتر شده را در خود جای داده اند نیز فیلتر خواهند شد. به عنوان مثال شما اگر کلمه هاست را فیلتر کنید، اگر ایمیلی شامل کلمه هاستینگ بود نیز بلاک خواهد شد. اگر می خواهید با چنین اتفاقی رو به رو نشوید، بهتر است کلمه مورد نظر خود را در علامت نقل و قول و با فاصله همانند ” هاست ” قرار دهید. بدین ترتیب از فیلتر ایمیل هایی که کلماتی نیز به کلمه مورد نظر دارند جلوگیری می کنید.
  • Block all e-mail larger than: برای بلاک کردن ایمیل هایی که حجم آنها از یک سایز مشخص بزرگ تر می باشند، می توانید از این بخش استفاده کنید. برای این کار باید سایز مورد نظر خود را به صورت کیلوبایت در فیلد خالی وارد نمایید. پس از آن دیگر ایمیل هایی که سایز آن از سایز تعیین شده بیشتر باشد را دریافت نخواهید کرد.
  • Enable adult filter: ترجمه تحت الفظی این قسمت فعال کردن فیلتر بزرگسالان است. اگر این قسمت را به حالت enable تغییر دهید، تمام ایمیل هایی که دارای کلمات یا آدرس های مشخص شده برای بزرگسالان می باشند، فیلتر می شوند.
  • Action for filter matches: در آخر با استفاده از این قسمت باید تعیین کنید که اگر ایمیلی که دارای ویژگی های تعریف شده توسط شما هستند ارسال شود، چه اتفاقی بیافتد. شما دو حالت مختلف را پیش روی خود خواهید داشت:
   1. این امکان را خواهید داشت که از ورود این ایمیل ها به صندوق ایمیل خود جلوگیری کنید. برای اینکار باید حالت Drop Email را انتخاب کنید.
   2. اگر هم می خواهید که آنها وارد Spambox شما شوند باید Send to Spambox را انتخاب کنید تا آنها در بخش اسپم صندوق ایمیلتان ذخیره شوند.
 4. بعد از اعمال هر یک از فیلترهای مربوط به ایمیل اسپم دایرکت ادمین باید روی دکمه Block قرار گرفته رو به روی آن کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده ذخیره شود.
  جلوگیری از اسپم شدن ایمیل در دایرکت ادمین
 5. در نظر داشته باشید که هر یک از فیلترهای ایمیل اسپم دایرکت ادمین در قسمت Filter همین صفحه قابل مشاهده خواهند بود. در نتیجه شما می توانید از درست بودن تغییرات اعمال شده اطمینان حاصل کنید.

حذف فیلتر ایمیل های ناخواسته در دایرکت ادمین

خوشبختانه این امکان را خواهید داشت که هر زمان که تمایل داشتید هر یک از فیلترهای اعمال شده را بردارید. برای این کار تنها کافی است به روش زیر پیش بروید:

 1. همانند تصویر زیر با فعال کردن تیک هر یک از فیلترهای اعمال شده روی email اسپم شده در دایرکت ادمین آن را انتخاب کنید.
 2. سپس روی دکمه Delete Selected کلیک کنید تا فیلترهای انتخاب شده حذف شوند.
  چرا ایمیل من اسپم می شود

دریافت ایمیل های ناخواسته می تواند خیلی آزار دهنده باشد. به همین دلیل شما می توانید از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام کرده و با توجه به معیارهایی که در ذهن دارید اقدام به فیلتر کردن ایمیل های spam کنید. در این مقاله از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان تلاش بر این بوده است تا آموزش نحوه فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اگر از هاست دایرکت ادمین استفاده می کنید می بایست با سایر بخش های این کنترل پنل محبوب نیز آشنا شوید. به منظور سهولت کار، آموزش های گام به گام را می توانید با کلیک روی دکمه زیر مطالعه نمایید.

آموزش رایگان دایرکت ادمیندایرکت ادمین بلاک
چگونه یک ارسال کننده ایمیل اسپم را در دایرکت ادمین بلاک کنم


SPAM در دایرکت ادمین
آموزش مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین ارائه شده توسط مبین


دایرکت ادمین
نحوه ایجاد فیلتر برای ایمیل ها در دایرکت ادمین


آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین - سئوراز
نوشته آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین اولین بار در پایگاه دانش میزبانفا پدیدار شد. پرش به محتوا . English Arabic. تلفن تماس 02177166964. تلفن همراه 09198121292. تلفن همراه 09128238263. ما را دنبال کنید سئوراز. طراحی سایت


جلوگیری از دریافت اسپم در دایرکت ادمین
احتمالا شما به خوبی با نوع کارکرد فیلتر های اسپم آشنا هستید. این فیلترها قادر هستند که مارا تا حدی از شر دریافت ایمیل های نامناسب و ناخواسته در امان نگه دارند. اما چطور باید این فیلترها را تنظیم کنیم


آموزش فیلتر کردن اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن اسپم در دایرکت ادمین تنظیم فیلتر های ایمیل


ایجاد فیلتر ضد اسپم برای ایمیل ها در
ایجاد فیلتر ضد اسپم برای ایمیل ها در دایرکت ادمینمرکز آموزش میزبان فا


نحوه ایجاد فیلتر برای ایمیل ها در دایرکت ادمین
نحوه ایجاد فیلتر برای ایمیل ها در دایرکت ادمین ممکن است برای شما پیش آمده باشد که ایمیل هایی دریافت کنید که نه تنها نیازی به آنها ندارید بلکه نمیتوانید ارسال آنها را هم متوقف کنید.


جلوگیری از دریافت اسپم با تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین
آموزش جلوگیری از دریافت اسپم در دایرکت ادمین - تنظیم فیلتر اسپم در دایرکت ادمین - چگونه در دایرکت ادمین spam filter تعریف کنیم - آموزش استفاده از ضد اسپم . منو رد کردن و رفتن به مطلب. هاست جستجو و ثبت دامنه طراحی سایت آموزش های


ایجاد فیلتر ضد اسپم برای ایمیل ها در دایرکت ادمینمرکز
آموزش تصویری نحوه ایجاد ضد اسپم ایمیل در دایرکت ادمین در این آموزش با نحوه تنظیم فیلتر جهت جلوگیری از دریافت ایمیل های اسپم و هرزنامه ها در هاست دایرکت ادمین آشنا خواهید شد . جهت ایجاد یک فیلتر اسپم در هاست لینوکس

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن