آموزش های Gtmetrixعمومی

حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix

حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix
حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix
حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix

با آموزش حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix از وبلاگ در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در ادامه آموزش های سئو سایت با استفاده از GTmetrix به حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از دسته آموزش های Gtmetrix به حل ارور Combine images using CSS sprites در GTmetrix پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

ارور Make AJAX cacheable در سایت GTmetrix از دسته خطا های مربوط به جاوا اسکریپت ( JS ) می باشد و اولویت متوسطی نیز دارد و میزان دشواری مشخص شده برای حل این خطا نیز آسان است و میانگین درصد آن نیز 100% می باشد.

در ادامه با آموزش حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix همراه باشید.

حل خطا Make AJAX cacheable در GTmetrix

AJAX در زبان برنامه نویسی به گروهی از تکنولوژی ها و فناوری ها اطلاق داده می شود که برای ساخت برنامه های غیر همزمان و نا متقارن استفاده می شود.

در حقیقت AJAX هنگامی که یک صفحه در حال نمایش به کاربر است ، در حال ارتباط با سرور و تبادل اطلاعات با سرور است بدون اینکه در صفحه نمایش داده شده به کاربر تغییری ایجاد شود.

به این ترتیب دیگر نیاز نیست در زمانی که مرورگر و سرور در حال تبادل اطلاعات هستند یک صفحه وب کامل لود شود و اطلاعات از سرور به صورت یکپارچه درخواست می شود.

AJAX می تواند مواردی که در یک سند HTML می توانند کش شوند را در خود به صورت کش ذخیره سازی کند تا فرآیند هایی که کاربر در یک صفحه وب درخواست می کند سریع تر شود و به صورت کش به کاربر نمایش داده شوند.

گزینه هایی مثل منو که تغییری در یک صفحه سایت ایجاد نمی کنند از این دست هستند.

اما باید بیان کرد که با استفاده از AJAX نیز ممکن است کاربر برای دسترسی به صفحاتی که در آنها از JS و XML استفاده شده منتظر بمانند و هیچ تضمینی نیست که کاربر در همان لحظه پاسخ درخواست خود را از مرورگر و سرور دریافت کند.

با استفاده از JQuery شما می توانید یک درخواست AJAX ارسال کنید. JQuery می تواند با استفاده از API درخواست های AJAX را ایجاد کند.رفع ارور Make AJAX cacheable - بهبود
رفع ارور Make AJAX cacheable - بهبود سرعت سایت با gtmetrix


آموزش بهینه سازی سایت مطابق GTmetrix
آموزش بهینه سازی سایت مطابق GTmetrix بلاگ رسانگار


معرفی سایت GTmetrix و افزایش سرعت سایت
معرفی سایت GTmetrix و افزایش سرعت سایت مشاور تبلیغاتی ماکان


تی متریکس GTmetrix
آموزش بهینه سازی سایت با جی تی متریکس GTmetrix - آموزش طراحی و سئو


GTMetrix.ir اضافه کردن قابلیت ذخیره سازی به Ajax
Make AJAX cacheable با اجازه دادن به درخواست های Ajax برای کش شدن می توان از تاخیر های غیر ضروری جلوگیری کرد.


رفع خطای Make AJAX cacheable در YSlow جی تی متریکس - سئوراز
در این مقاله قصد داریم درباره ارور Make AJAX cacheable صبحت کنیم و بررسی کنیم که این خطا چگونه باعث افزایش سرعت سایت ما میشود. خلاصهای از خطا Make AJAX cacheable نام Make AJAX cacheable


رفع خطای Serve resources from a consistent URL در gtmetrix
در این مقاله قصد داریم درباره مشکل رایج Serve resources from a consistent URL و حل آن در جی تی متریکس صحبت کنیم. توجه داشته باشید که حل خطای اشاره شده باعث رفع خطای Remove duplicate JavaScript and CSS در YSlow هم میشود. خلاصهای از خطا Serve resources from a consistent


آموزش بهینه سازی سایت توسط GTmetrix
آموزش بهینه سازی سایت توسط GTmetrix وب لند


آموزش کامل gtmetrix آموزش جی تی متریکس و نحوه رفع خطاهای
Make AJAX cacheable در این پارامتر هم مشخص میشه که تا چه میزان برای حالتی که از آجاکس در سایت استفاده میکنید کش استفاده کردید. در صورتی که خطایی در اینجا وجود داشته باشه همراه با آدرس نشون داده میشه که میتونید برطرفش کنید.


رفع خطای Make AJAX cacheable Archives طراحی سایت قزوین
رفع خطای Make AJAX cacheable در YSlow سایت GTmetrix. 26 آذر 1398. آموزش سئو و بهینه سازی سئو و بهینه سازی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن