آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس
آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس
آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

پوشه هدف از قبل موجود است یکی دیگه از خطاهای وردپرس است که موقع نصب یک افزونه یا قالب در وردپرس نمایش داده میشه و به این معنی هست که افزونه یا قالبی که در حال نصب اون هستید، از قبل پوشه این افزونه یا قالب در هاست وجود داره و به همین دلیل چون جایگزینی پوشه از طریق خود وردپرس صورت نمیگیره خطای پوشه هدف از قبل موجود است به شما نمایش داده خواهد شد.

در این آموزش از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان قصد دارم به معرفی نحوه رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است بپردازم که با استفاده از این آموزش هر زمان که با این خطا در وردپرس مواجه شدید میتونید مشکل را به راحتی برطرف کنید. پس اگر شما هم با این مشکل مواجه شدید تا انتهای آموزش همراه باشید.

رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

همونطور که در بالا هم اشاره کردم خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس وقتی که مسیری در پوشه‌های افزونه و قالب وردپرس داخل هاست وجود داشته باشه و قصد داشته باشید تا افزونه یا قالبی که با همین نام از قبل وجود داشته را مجددا از طریق پیشخوان وردپرس نصب کنید با این خطا مواجه خواهید شد. بخاطر موارد امنیتی وردپرس کاری کرده که اگر از داخل پیشخوان وردپرس پوشه‌ای که از قبل در هاست وجود داره را بخواهید در افزونه یا قالب وردپرس نصب کنید جایگزین نخواهد شد و این خطا نشون داده میشه. بنابراین باید اقدام به پاک کردن پوشه یا جایگزینی به صورت دستی بکنید.

رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

وقتی این خطا در وردپرس رخ میده مشابه تصویر بالا با این پیغام مواجه خواهید شد. همونطور که میبینید در مقابل پیغام خطا مسیری که این پوشه از افزونه قرار داره هم نوشته شده که برای رفع مشکل باید به این مسیر از هاست یا لوکال هاست مراجعه کرده و مشکل را برطرف کنید. این خطا عموما در دو حالت زیر رخ خواهد داد.

  1. نصب ناموفق: در صورتی که هنگام نصب افزونه در وردپرس به هر دلیلی مثل داون شدن سرور و هاست محتویات دریافتی افزونه از مخزن وردپرس به درستی دانلود نشه، پوشه افزونه در مسیر wp-content/plugins ایجاد میشه اما محتویات داخل پوشه به درستی وجود ندارند. در این حالت وقتی مجددا اقدام به نصب افزونه میکنید این خطا نمایش داده خواهد شد.
  2. حذف ناموفق: در این حالت هم وقتی اقدام به حذف افزونه در وردپرس میکنید به هر دلیل ممکنه پوشه افزونه از هاست حذف نشه که اگر بعد از مدتی مجددا اقدام به نصب افزونه در وردپرس بکنید با این خطا مواجه خواهید شد.

بنابراین بخاطر دو دیلی بالا وقتی اقدام به نصب مجدد افزونه در وردپرس می‌کنید چون از قبل پوشه افزونه مورد نظر داخل هاست وجود داره با این خطا مواجه خواهید شد. راهکار حل مشکل این هست که وارد هاست شده و این پوشه را از مسیر حذف کنید. برای این کار وارد هاست شده و روی گزینه File Manager کلیک کنید.

رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

بعد از اینکه به صفحه مدیریت فایل‌ها در هاست هدایت شدید به مسیری که در پیشخوان وردپرس نمایش داده شده مراجعه کنید. چون معمولا این خطا در هنگام نصب افزونه رخ میده بنابراین باید به مسیر public_html/wp-content/plugins مراجعه کنید. حالا که وارد این مسیر شدید میبینید که پوشه افزونه‌ای که با این خطا مواجه شدید در این مسیر وجود داره. در حالی که افزونه به دلیل نقص هنگام نصب ممکنه اصلا در صفحه افزونه‌ها پیشخوان وردپرس نمایش داده نشه. بنابراین روی پوشه افزونه راست کلیک کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید.

رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس

در این صورت پنجره‌ای مشابه تصویر بالا در هاست سی پنل نمایش داده میشه که برای حذف پوشه باید روی گزینه Confirm کلیک کنید. بعد از حذف پوشه حالا اگر به پیشخوان وردپرس رفته و مجددا اقدام به نصب افزونه بکنید میبینید که دیگه این خطا نمایش داده نخواهد شد. اگر هنگام نصب قالب هم با این خطا مواجه شدید باید به همین طریق اقدام کرده و پوشه قالب را از هاست حذف کنید. با این تفاوت که برای حذف قالب باید به مسیر public_html/wp-content/themes در هاست مراجعه کنید.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از این آموزش تونسته باشید به راحتی اقدام به رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس بکنید. در صورتی که هنگام استفاده از این راهکار برای رفع خطا سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در
رفع خطا پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس - آریا وردپرس


آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود
آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس - مرکز


آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود
آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس دانلود و


آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود
آموزش رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس کلکسیون طراحی


رفع ارور پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس - بیست اسکریپت
تاکنون هنگام نصب افزونه یا قالب با خطای Destination folder already exists یا پوشه هدف از قبل موجود است مواجه شدهایدخطاهای وردپرس گوناگون هستند و هر کدام به طریق متفاوتی رفع میشوند.


رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در
رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس


پوشه هدف از قبل موجود است خطایی که در وردپرس در هنگام نصب
پوشه هدف از قبل موجود است خطایی که در وردپرس در هنگام نصب قالب یا افزونه وردپرسی به وجود می آید و معمولا بسیاری از کاربران با آن رو به رو شده اند.


رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس وبلاگ سون هاست
رفع خطای پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس ابتدا به کنترل پنل هاست خود رفته و بر اساس اینکه مشکل بر روی پلاگین است یا قالب به پوشه های wp-contentplugins wp-contentthemes رفته و دنبال نام پوشه مورد نظر بگردید و آن را پاک کنید


آموزش رفع ارور پوشه هدف از قبل موجود
آموزش رفع ارور پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس مگاتم


آموزش رفع ارور پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس مگاتم
آیا تا به حال شده که با ارور پوشه هدف از قبل موجود است در وردپرس مواجه شوید این خطا معمولا هنگام نصب یک افزونه یا قالب رخ میدهد که مانع از اتمام مراحل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن