آموزش های Gtmetrixعمومی

حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix

حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix
حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix
حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix

با آموزش حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix از دسته آموزش های Gtmetrix در خدمت شما هستیم و قصد داریم به نحوه حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از دسته آموزش های Gtmetrix به حل ارور Specify a Vary: Accept-Encoding header در GTmetrix پرداختیم که می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

ارور Avoid CSS expressions در سایت GTmetrix از نوع خطا های CSS و دارای اولویت متوسط است. میزان دشواری مشخص شده برای حل این خطا آسان است و میانگین درصد آن نیز 98% می باشد.

در ادامه با نحوه حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix همراه باشید.

CSS expressions در حقیقت روشی قدرتمند برای ایجاد خواص CSS به صورت پویا هستند و برای جبران نقص موتور رندر CSS در IE استفاده می شود اما این روش قدرتمند بسیار خطرناک نیز می باشد.

در نسخه های اینترنت اکسپلور 7 به قبل پشتیبانی از استایل های CSS بسیار ناکار آمد است و توسعه دهندگان وب برای جبران شروع به استفاده از CSS expressions برای تقلید ویژگی ها و قابلیت های CSS به صورت پویا در سایت ها کردند.

اما استفاده از CSS expressions یک مشکل بسیار اساسی دارد و آن هم این است که می تواند تاثیر منفی بر عملکرد یک صفحه وب داشته باشد.

CSS expression ها به طور مداوم در یک صفحه وب ارزیابی و بررسی می شوند و باعث انتظار بیش از حد کاربران برای یک صفحه وب می شود.

هنگامی که یک صفحه در مرورگر تغییر اندازه داده می شود یا حتی موقعی که که کاربر در صفحه اسکرول می کند و ماوس را حرکت می دهد.

این موارد می تواند تاثیر منفی بر روی تجربه کاربری سایت داشته باشد که یکی از موارد مهم برای ارزیابی و رتبه بندی سایت توسط موتور های جست و جو می باشد.

تمام این دلایل باعث می شوند که مشکلات ایجاد شده با استفاده از این دستور بیشتر از فواید آن باشد و استفاده از آن توجیهی نداشته باشد.

برای تغییر این پروسه شما می توانید CSS را با یک سری از کد های کد های جاوا اسکریپت ترکیب کنید تا نتیجه آن همان کار CSS expressions را برای شما انجام دهد.

عبارات CSS صرفا براساس جاوا اسکریپت و از طریق پیاده سازی CSS در اینترنت اکسپلورر، گزینه ای برای نوشتن اسکریپت ها در کد CSS را باز می کند.

امیدواریم آموزش حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix مورد توجه شما قرار گرفته باشد.آموزش رفع خطای Avoid CSS expressions در
آموزش رفع خطای Avoid CSS expressions در gtmetrix


رفع ارور Avoid CSS expressions - افزایش
رفع ارور Avoid CSS expressions - افزایش سرعت سایت


رفع ارور Avoid landing page redirects و
رفع ارور Avoid landing page redirects و خطای Minimize Redirects در


رفع خطای Avoid AlphaImageLoader filter در YSlow جی تی
در این مقاله قصد داریم درباره ارور Avoid AlphaImageLoader filter صبحت کنیم و بررسی کنیم که این خطا چگونه باعث افزایش سرعت سایت ما میشود. خلاصهای از خطا Avoid AlphaImageLoader filter نام Avoid AlphaImageLoader filter نوع CSS اولویت متوسط میزان سختی در حد وسط


رفع خطای Avoid CSS expressions ارور Avoid CSS expressions
رفع خطای Avoid CSS expressions CSS expressions یک دستور قوی و البته خطرناک از نظر امنیت برای داینامیک کردن ویژگیهای CSS است.


رفع ارور leverage browser caching در GTmetrix و مدیریت کش سایت
17.10.2018 در این آموزش از پایگاه دانش میزبانفا قصد دارم به نحوه برطرف کردن ارور leverage browser caching در GTmetrix بپردازم که با استفاده از این آموزش میتونید با ساختار درست کش سرور آشنا شده و به


خطای Minify HTML در gtmetrix
بایگانیهای آموزش رفع خطای Minify HTML در gtmetrix ای بی وب


رفع خطای Avoid CSS expressions در YSlow جی تی متریکس - سئوراز
04.11.2018 در این مقاله قصد داریم درباره ارور Avoid AlphaImageLoader filter صبحت کنیم و بررسی کنیم که این خطا چگونه باعث کاهش سرعت سایت ما میشود.


آموزش نحوه رفع خطای Avoid bad requests در GTmetrix وبلاگ
در این حالت کاربر که با مرورگر خود در انتظار لود فایل میباشد از سرور درخواست فایل میکند در صورتی که در این فایل روی سرور موجود نمیباشد . به همین خاطر مدت زمان لود سایت افزایش پیدا کرده که در این صورت با خطای Avoid bad requests مواجه خواهید شد.


خطای Avoid CSS expressions در gtmetrix وردپرس نگار وی
رفع خطای Avoid CSS expressions در GTmetrix. همانطور که گفته شد این دستور برای تغییر ویژگیهای وردپرس به صورت داینامیک می باشد. مثلا تصور کنید که با استفاده از کد رنگ CSS زیر پس زمینه سایت را به یک رنگ دلخواه تغییر می دهید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن