آموزش های پلسکعمومی

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk
آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk
آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

با آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk از دسته آموزش های کنترل پنل پلسک وبلاگ در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا به نحوه گرفتن Backup از دیتابیس در کنترل پنل پلسک بپردازیم.

پس از ساخت Database در کنترل پنل Plesk شما می توانید از دیتابیس خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید و می توانید در ادامه با آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk همراه باشید.

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

برای شروع وارد کنترل پنل هاست پلسک خود شوید و به قسمت Websites & Domains رفته. در این صفحه گزینه Backup Manager را انتخاب کنید.

در صفحه مربوط به Backup Manager شما باید با انتخاب اولین تب که Server Repository می باشد بر روی گزینه More Action رفته تا گزینه های کشویی آن برای شما باز شود.

از میان گزینه های More Action بر روی گزینه Database Backup Resposity کلیک کنید به صفحه مربوط به این گزینه منتقل شوید.

از طریق قسمت Database Backup Files و گزینه Database شما می توانید دیتابیس مورد نظر خود که قصد تهیه بگ آپ از آن را دارید انتخاب کنید.

پس از تعیین دیتابیس از طریق بخش Tools گزینه Back Up را انتخاب کنید تا به صفحه Back Up the Database name منتقل شوید.

در این صفحه از طریق بخش Settings و کادر مربوط به Backup file name یک نام دلخواه برای فایل بک آپ وارد کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

پس از تهیه بک اپ یک صفحه جدید ظاهر می شود که در قسمت Download پیام Download the backup file Name نمایش داده می شود که می توانید با کلیک بر روی اسم فایل بک آپ آن را دانلود کنید.

همچنین در صفحه Database Backup Resposity شما می توانید در پایین صفحه بک آپ های گرفته شده از دیتابیس ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز آنها را دانلود کنید.بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk
بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk - مرکز آموزش - سرورپارس


آموزش ایجاد بک آپ در پلسک - هاست نگار
آموزش ایجاد بک آپ در پلسک - هاست نگار


آموزش نحوه بک آپ گیری در پلسک ایزی هاست
آموزش نحوه بک آپ گیری در پلسک ایزی هاست


بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk - مرکز آموزش - سرورپارس
مرورگر شما شروع به دانلود فایل بک آپ دیتابیس می کند. بازگردانی نسخه پشتیبان دیتابیس برای ریستور دیتابیس می بایست ابتدا یک بانک اطلاعاتی جدید در هاست ایجاد نمایید . آموزش ایجاد بانک اطلاعاتی سپس طبق عکس زیر روی Databases


آموزش پشتیبان گیری در پلسک plesk
آموزش پشتیبان گیری در پلسک plesk - مرکز آموزش - ایران سرور


نحوه گرفتن بکاپ از دیتابیس و ریستور کردن آن
نحوه گرفتن بکاپ از دیتابیس و ریستور کردن آن


آموزش نحوه بک آپ گرفتن از دیتابیس Backup database دیجی
28.10.2017 یکی از راه های امنیتی که شما می توانید به وسیله آن از به وجود آمدن اختلال در سایت و به هدر رفتن زحماتتون بر روی آن سایت جلوگیری کنید تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ از دیتابیس یا پایگاه داده است.


نحوه بکاپ گیری و بازگردانی بک آپ وردپرس بکاپ گیری کامل
16.07.2018 در این آموزش از پایگاه دانش میزبانفا قصد دارم ابتدا به نحوه بکاپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس و در نهایت به نحوه بازگردانی بک آپ روی هاست بپردازم که اگر روزی قصد ریستور کردن فایل بک آپ وردپرس رو داشتید به راحتی


آموزش گرفتن بک آپ از دیتابیس و ریستور آن در Cpanel
شروع آموزش بک آپ گرفتن از دیتابیس سایت در phpMyAdmin. مرحله اول برای شروع ابتدا وارد کنترل پنل هاست سرور خود شوید و از بخش Databases گزینه phpMyAdmin را انتخاب کرده تا به قسمت مدیریتی دیتابیس های ساخته شده خود وارد شوید.


آموزش بکاپ گیری در هاست پلسک Plesk پارس راد
Domain configuration از تنظیماتی که برای دامنه انجام داده اید بک آپ تهیه میکند که به صورت پیش فرض انتخاب شده است. Mail configuration and content از تنظیمات و ایمیل های دریافتی و ارسالی موجود در دیتابیس بک آپ تهیه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا