خانهدامنهدامنه ملیعمومی

آموزش تمدید دامنه در ایرنیک

آموزش تمدید دامنه در ایرنیک
آموزش تمدید دامنه در ایرنیک
آموزش تمدید دامنه در ایرنیک

نحوه ایجاد درخواست تمدید دامنه در ایرنیک

در این آموزش شما را با نحوه ی تمدید دامنه در ایرنیک آشنا خواهیم نمود. در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید دامنه ی خود را از طریق نمایندگان فروش ( برای مثال شرکت هاستینگی که هاست خود را از آن خریداری نموده اید) نیز تمدید نمایید. در صورتیکه موعد تمدید دامنه ی شما فرا رسیده باشد از طریق ایمیل اطلاعیه های لازم برای شما ارسال می گردد. سعی نمایید عملیات تمدید را چند روز قبل از سررسید انقضای دامنه انجام دهید تا دچار قطعی در سایت نشوید. در صورتیکه دامنه ی خود را در ایرنیک یا نمایندگی دیگری ثبت نموده باشید و تمایل به تمدید دامنه در وی میزبان ایرانیان دارید، می بایست اقدام به ثبت سفارش انتقال دامنه نمایید. پس از انتقال دامنه به وی میزبان ایرانیان، دامنه ی شما تمدید خواهد شد. همچنین در صورتیکه از کاربران وی میزبان ایرانیان می باشید و قصد تمدید دامنه ی خود از طریق وی میزبان ایرانیان را دارید می توانید از طریق آموزش تمدید دامنه در وی میزبان ایرانیان اقدام نمایید.

در ادامه برای تمدید یک دامنه به صورت ذیل اقدام نمایید:

  1. وارد سایت نیک به نشانی nic.ir شوید.
  2. از طریق « آموزش ورود به کنترل پنل دامنه ها در ایرنیک وارد» ، وارد بخش تنظیمات مربوط به دامنه ی مورد نظر که قصد انتقال آن را دارید شوید.
  3. از قسمت « وضعیت و تاریخ ها » بر روی دکمه ی « تمدید این دامنه » کلیک نمایید.

renew-irnic-1

  1. از قسمت تمدید دامنه موارد ذیل را اعمال نمایید:
  • مدت : در این قسمت می بایست مدت زمان مورد نظر برای تمدید دامنه را انتخاب نمایید. دامنه های ملی را می توانید 12 و 60 ماهه تمدید کنید.

renew-irnic-2

  • تایید قوانین با فعال نمودن تیک مربوطه
  • بر روی دکمه ی «درخواست تمدید» کلیک نمایید.

renew-irnic-3

  1. پس از ارسال درخواست تمدید ، صورتحساب تمدید دامنه برای شما ایجاد می گردد که در سبد خرید ایرنیک شما نیز قابل رویت خواهد بود.

پس از پرداخت صورتحساب مربوطه ، دامنه شما تمدید خواهد شد.

برای اطلاع از وضعیت دامنه پس از تمدید می توانید از قسمت تنظیمات دامنه ، وضعیت دامنه را بررسی نمایید.آموزش تمدید دامنه در ایرنیک مستر آموز
آموزش تمدید دامنه در ایرنیک مستر آموز


آموزش تمدید دامنه های ای ار در سرورپارس
آموزش تمدید دامنه های ای ار در سرورپارس - مرکز آموزش - سرورپارس


آموزش ارسال مدارک به IRNIC برای ثبت
آموزش ارسال مدارک به IRNIC برای ثبت دامنه ir - هاست نگار


تمدید دامنه IR - مرکز آموزش - ایران سرور
تمدید دامنه IR - مرکز آموزش - ایران سرور


آموزش مشاهده وضعیت دامنه در وب سایت
آموزش مشاهده وضعیت دامنه در وب سایت ایرنیک irnic - پارسپک


آموزش تمدید دامنه در ایرنیک مستر آموز
در صورتیکه موعد تمدید دامنه ی شما فرا رسیده باشد از طریق ایمیل اطلاعیه های لازم برای شما ارسال می گردد. سعی نمایید عملیات تمدید را چند روز قبل از سررسید انقضای دامنه انجام دهید تا دچار قطعی در سایت نشوید.


آموزش تمدید دامنه در ایرنیک میزبانی
نحوه ایجاد درخواست تمدید دامنه در ایرنیک در این آموزش شما را با نحوه ی تمدید دامنه در ایرنیک آشنا خواهیم نمود. در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید دامنه ی خود را از طریق نمایندگان فروش برای مثال شرکت هاستینگی که


چگونه دامنه خود را در ایرنیک تمدید کنیم
آموزش تمدید دامنه آی آر در سایت ایرنیک. در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه با استفاده از پنل ایرنیک خود نسبت به تمدید دامنه خود اقدام کنید .


آموزش تمدید دامنه در ایرنیک آکادمی آموزشی اولین دیتا
در این آموزش شما را با نحوه ی تمدید دامنه در ایرنیک آشنا خواهیم نمود. در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید دامنه ی خود را از طریق نمایندگان فروش برای مثال شرکت هاستینگی که هاست خود را از آن خریداری نموده اید نیز تمدید


آموزش ثبت دامنه ir. در ایرنیک ساخت شناسه ایرنیک همراه
آموزش ثبت دامنه ir. در ایرنیک ایرنیک یک سایت اینترنتی است که تمام دامنه های IR در آن ثبت می شوند. دامنه ها را تایید می کند و تمام شرکت ها معمولا از طریق پنل نمایندگی و یا زیر نمایندگی دامنه ها را برای مشتریان خود در این سایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن