آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس

آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس
آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس
آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس

آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس یکی از راه‌هایی است که با استفاده از اون هم برای بازدیدکننده‌های ثابت خودتون مشخص کنید که در شبکه های اجتماعی با چه آی‌دی فعال هستید و هم اینکه بتونید اونها را به شبکه های اجتماعی خودتون دعوت کنید تا شما را دنبال کرده و از طریق شبکه های اجتماعی محتوا و مطالبی را که درج میکنید و در اون کاربران را به سایت خودتون لینک میکنید ترافیک دریافت کنید. درواقع به همون شکلی که در حال تولید محتوا و افزایش صفحات گوناگون در سایت خودتون هستید به دلیل اینکه کاربران بیشتر در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند و قشر زیادی از کاربران شما از همین طریق به دنبال مطالب و محتوای خودشون میگردن پس این پتانسیل بالقوه برای شما وجود داره که به خوبی بتونید از شبکه های اجتماعی ترافیک دریافت کنید.

در این آموزش از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان قصد معرفی افزونه آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس را دارم که با استفاده از این افزونه قادر هستید آیکون شبکه های اجتماعی خودتون را در وردپرس نمایش داده و بازدیدکنندگان را به سمت صفحات اجتماعی خودتون جذب کنید.

آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس

برای افزودن آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس میتونید از افزونه نمایش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس استفاده کنید، افزونه‌ای که قصد معرفی اونو برای اضافه کردن لینک شبکه های اجتماعی در وردپرس دارم با نام Simple Social Icons در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از 200.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.3 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر هستید تا آیکون شبکه های اجتماعی خود را در وردپرس نمایش دهید. برای استفاده از این افزونه کافیه روی دکمه زیر کلیک کرده و به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شوید و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرسی خودتون بکنید.

دانلود افزونه Simple Social Icons

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه هیچ منویی به پیشخوان وردپرس شما اضافه نمیشه، بلکه این افزونه شما را قادر میسازه تا با استفاده از ابزارک آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس کاربران را به لینک شبکه های اجتماعی خودتون دعوت کنید. بنابراین کافیه به مسیر نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و سپس مشابه تصویر زیر ابزارکی که با نام Simple Social Icons اضافه شده را در مکان دلخواه خودتون قرار دهید.

آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس | لینک شبکه های اجتماعی در وردپرس

Title: در این فیلد عنوان دلخواه برای ابزارک وردپرس را وارد کنید.

Open links in new window: با فعال کردن این گزینه میتونید کاری کنید که با کلیک روی آیکون شبکه اجتماعی در وردپرس کاربر را در پنجره جدید به شبکه اجتماعی خودتون هدایت کنید.

Icon Size: با استفاده از این گزینه میتونید اندازه دلخواه خودتون را برای آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس بر حسب پیکسل وارد کنید.

Icon Border Radius: با استفاده از این گزینه میتونید اندازه گرد کردن گوشه‌های آیکون را بر حسب پیکسل وارد کنید.

Border Width: با استفاده از این گزینه میتونید تا برای حاشیه آیکون یک بورد انتخاب کنید تا با رنگ دیگه نمایش داده شود.

Alignment: با استفاده از این گزینه هم میتونید چینش آیکون‌های خودتون را در سمت چپ، راست یا وسط چین انتخاب کنید.

Icon Color: با استفاده از این بخش رنگ دلخواه برای ایکون شبکه های اجتماعی در وردپرس را انتخاب کرده و سپس از گزینه Icon Hover Color رنگ دلخواه در حالتی که نشانگر ماوس روی اون قرار میگیره را انتخاب کنید.

Background Color: با استفاده از این گزینه هم رنگ پس زمانه برای آیکون خودتون را انتخاب کرده و سپس با استفاده از Background Hover Color رنگ دلخواه برای پس زمینه آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس را برای حالتی که نشانگر ماوس روی اون قرار میگیره را انتخاب کنید.

Border Color: با استفاده از این گزینه رنگ حاشیه دکمه آیکون خودتون را انتخاب کنید و سپس از بخش Border Hover Color هم رنگ دلخواه برای حاشیه آیکون شبکه اجتماعی در وردپرس را برای حالتی که نشانگر ماوس روی اون قرار میگیره را انتخاب کنید.

آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس | لینک شبکه های اجتماعی در وردپرس

حالا در ادامه میتونید در هر فیلد برای شبکه اجتماعی در نظر گرفته شده لینک اونو وارد کنید تا در سایت نمایش داده شود. بعد از اینکه ابزارک را ذخیره کردید و شخصی سازی خودتون را روی اون انجام دادید مشابه تصویر زیر آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس نمایش داده خواهند شد.

آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس | لینک شبکه های اجتماعی در وردپرس

در حال حاضر این افزونه از 22 آیکون شبکه اجتماعی که در بالا نمونه اونها را مشاهده میکنید پشتیبانی میکنه که میتونید آیکون دلخواه خودتون را در اون نمایش دهید. در صورتی که شبکه اجتماعی دلخواه شما در این افزونه وجود نداره میتونید با شخصی سازی ساده که شامل تغییر فونت font awesome در افزونه و تغییر نام فیلد ابزارک هست آیکون دلخواه خودتون را نمایش دهید.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید تا نسبت به نمایش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس اقدام کنید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه افزودن لینک شبکه‌های اجتماعی در وردپرس سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس
آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس مستر آموز


آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی در
آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس آیکون تلگرام


آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس
آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس تولید محتوا


وردپرس یارقالب
5 آیکون شبکه های اجتماعی برای وردپرس وردپرس یارقالب وردپرس


آموزش آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس مستر آموز
با توجه به اینکه آیکون های شبکه اجتماعی که میشه با استفاده از اون راهی برای بازدید کننده های شبکه های شاجتمعی ثابت خودتون رو مشخص کنید که با چه آی دی و هویتی فعال هستیدو هم میتونید اونها رو به شبکه های اجتماعی خودتون


اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های
اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با افزونه Super


استفاده از آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social
این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس برای شبکه های اجتماعی در وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون بیش از 20000 دانلود و نصب و فعال سازی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس 7 ماه میگذرد.


آموزش درج آیکون شبکه اجتماعی در وردپرس Postmag.ir
افزونه های درج آیکون شبکه اجتماعی را می توان در انواع قالب های وردپرس بکار برد. به عنوان مثال در قالب فروشگاهی وردپرس شما می توانید لینک اتصال به شبکه های اجماعی را برای مشاهده فیلم محصولات و مشتریان راضی قرار دهید.


آیکون شبکه های اجتماعی- ایجاد و مدیریت آیکون شبکه های
ساخت آیکون های شبکه اجتماعی در وردپرس با ultimate social media plus قسمت Manage Icons در این قسمت می توانید مشخصات آیکون هایی را که ایجاد کرده اید مشاهده کنید و آن ها را حذف یا ویرایش کنید.


افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منوی
افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منوی وردپرس - مرجع وردپرس

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن