آموزش های هاست و دامنهخانهرسانه تصویری وی میزبان ایرانیانعمومی

شناسه ایرنیک چیست فیلم آموزشی

شناسه ایرنیک چیست فیلم آموزشی
شناسه ایرنیک چیست فیلم آموزشی
شناسه ایرنیک چیست فیلم آموزشی

aparat-banner youtube-banner

سناریو فیلم شناسه ایرنیک چیست ؟

هم اکنون آقای رایان تصمیم گرفته برای خودش یک دامنه آی آر یا ir. ثبت کنه و و ب سایتش رو با دامنه ملی آی آر راه اندازی کنه اما با اصطلاحات عجیبو غریبی برخورد کرده، اگر شما هم تا به حال تصمیم گرفته باشید برای خودتون یک دامنه آی آر ثبت کنید حتما با اصطلاحات : شناسه ایرنیک، نیک دات آی آر، nic.ir، سازمان فیزیک نظری ایرنیک و پژوهشگاه دانش های بنیادین مواجه شده اید.

ایرنیک چیست ؟

ایرنیک مرکز ثبت دامنه های ملی و کشوری آی آر یا همان نقطه آی آر می باشد که زیر نظر پژوهشگاه دانش های بنیادین یا همان مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات تهران فعالیت دارد.

شناسه ایرنیک چیست ؟

شناسه ایرنیک یک شناسه 11 حرفی است که پس از ثبت نام در وب سایت nic.ir در اختیار شما قرار می گیرد به عنوان مثال شناسه ay368-irnic یکی از شناسه هایی است که پس از ثبت نام در ایرنیک در اختیار ما قرار گرفته است.

  • تمام افرادی که تصمیم دارند دامنه های دات آی آر یا ir. برای خودشان به ثبت برسانند ابتدا باید شناسه کاربری ایرنیک یا nichandle خود را از سایت nic.ir دریافت کنند.
  • در صورتی که شناسه ایرنیک خود را از nic.ir دریافت کنید با مراجعه به هر کدام از نمایندگان ایرنیک می توانید دامنه دات آی آر با مالکیت خودتان به ثبت برسانید.
  • در صورتی که شناسه ایرنیک خود را از nic.ir دریافت کنید پس از آن می توانید در هر کدام از شرکت های هاستینگ توسط شناسه ایرنیک برای خودتان دامنه ir. ثبت کنید و با مراجعه به کنترل پنل مدیریت شناسه ایرنیک خود قادر هستید تنظیمات دامنه آی آر را ویرایش و مدیریت کنید.

توجه : حتما توجه داشته باشید هنگامی که توسط یک شناسه ایرنیک اقدام به خرید یا ثبت یک دامنه می کنید دامنه به نام و مالکیت مدیر شناسه یعنی شخصی که داخل nic.ir ثبت نام نموده و شناسه را دریافت کرده است ثبت می شود و مشخصات whois دامنه نیز دقیقا مشابه همان اطلاعاتی است که در هنگام ثبت شناسه در ایرنیک وارد می کنید، به همین دلیل تمام دقت خود را به کار گیرید تا در هنگام ثبت شناسه و ثبت نام در ایرنیک تمام اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد کنید زیرا پس از ثبت دامنه بسیاری از اطلاعات قابل تغییر نیستند.

بدین ترتیب تمام افرادی که تصمیم دارند دامنه های ملی یا ir. ثبت کنند ابتدا میبایست شناسه ایرنیک خود را از سایت nic.ir دریافت کنند.

در آموزش های بعدی نحوه ساخت شناسه ایرنیک را به شما آموزش می دهیم.
داستان های آقای رایان درمورد هاست و دامنهآموزش ایجاد شناسه ایرنیک
آموزش ایجاد شناسه ایرنیک


آموزش ساخت شناسه کاربری ایرنیک - دهکده
آموزش ساخت شناسه کاربری ایرنیک - دهکده آموزش آرشاتک


آموزش ثبت دامنه ir. در ایرنیک ساخت
آموزش ثبت دامنه ir. در ایرنیک ساخت شناسه ایرنیک همراه با فیلم


شناسه ایرنیک چیست خودآموز وردپرس
شناسه ایرنیک چیست یکی از اصطلاحاتی که ممکن است در زمان ثبت دامنه با آن روبرو شوید شناسه ایرنیک است. برخلاف وزن سنگینی که این اصطلاح مخصوصا در اولین شنیدن دارد اما چیز خیلی خاصی نیست


آموزش ساخت شناسه ایرنیک [ راهنمای
آموزش ساخت شناسه ایرنیک [ راهنمای تصویری فیلم آموزشی ] - سایت


ساختن شناسه کاربری ایرنیک
از این پس با استفاده از این صفحه و پس از انتخاب نوع شناسه و وارد کردن اطلاعات خواسته شده مرتبط با آن شناسه کاربری در سامانه ایرنیک را دریافت کنید. با این روش علاوه بر اینکه شناسه شما نیاز به تایید نشانی توسط ایرنیک ندارد


آموزش ساخت شناسه ایرنیک [ راهنمای تصویری فیلم آموزشی
چطور شناسه ایرنیک ثبت کنیم برای ایجاد شناسه ایرنیک کافی است به سایت nic.ir بروید.. این وب سایت همان سیستم ایرنیک است که میتوانید ابتدا شناسه ایرنیک تان را در آن ایجاد کرده و سپس اقدام به خرید دامنه .ir از طریق همین سایت کنید.


آموزش ساخت شناسه ایرنیک - aparat.com
در این آموزش نحوه ساخت شناسه در سایت nic.ir خواهید آموخت. در این آموزش نحوه ساخت شناسه در سایت nic.ir خواهید آموخت. 92 . بارگذاری ویدیو. 92 . ورود یا ثبت نام. صفحه نخست. دستهبندیها. سریال و فیلمهای سینمایی. گیم. طنز. کارتون


آموزش نحوه ساخت شناسه ایرنیک و ثبت
آموزش نحوه ساخت شناسه ایرنیک و ثبت دامنه .ir


شناسه ایرنیک چیست به همراه فیلم
شناسه ایرنیک چیست شناسه ایرنیک یک شناسه 11 حرفی است که پس از ثبت نام در وب سایت nic.ir در اختیار شما قرار می گیرد به عنوان مثال شناسهay368-irnic یکی از شناسه هایی است که پس از ثبت نام در ایرنیک در

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن