آموزش های سی پنلعمومی

آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل

آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل
آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل
آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل

با آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل از وبلاگ و دسته آموزش های سی پنل در خدمت شما هستیم و در این مطلب قصد داریم تا نحوه بازیابی کردن فایل ها و اطلاعات حذف شده از روی هاست سی پنل را آموزش دهیم.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اطلاعات سایت خود یا فایل هایی که بر روی هاست شما قرار دارد را به طور سهوی و از روی اشتباه حذف کرده باشید و یا اینکه فایل و اطلاعاتی را از روی هاست سی پنل خود حذف کرده اید و پس از مدتی دوباره به آن فایل نیاز پیدا می کنید و نیاز دارید آنها را برگردانید که معمولا در این مورد از بک آپ کمک می گیریم و داده های مورد نیاز را ریستور می کنیم.

اما در این مطلب ما می خواهیم به شما راهی ساده را برای برگرداندن اطلاعات حذف شده از روی هاست سی پنل را ارائه کنیم و شرط اصلی کارآمدی این آموزش این است که شما پس از حذف فایل ها ، آنها را از سطل آشغال یا همان قسمت trash هاست سی پنل خود حذف نکرده باشید تا به راحتی این امکان را داشته باشید با مراجعه به سطل زباله کنترل پنل سرویس خود ، اطلاعاتی که حذف شده اند را بازیابی کنید.

در ادامه با آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل همراه باشید.

آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل

پیش از شروع آموزش ، همانطور که در مقدمه بیان کردیم شرط اصلی کارآمد بودن این آموزش این است که شما اطلاعاتی که از روی هاست خود حذف کرده اید را از قسمت سطل زباله سی پنل حذف نکرده باشید.

برای شروع ابتدا وارد کنترل پنل سی پنل سایت خود شوید و در صفحه اصلی از بخش Files گزینه File Manager را انتخاب کنید.

( پیشنهاد می کنیم ابتدا در صورتی که امکان نمایش فایل های مخفی را در هاست خود فعال کنید. به این منظور در File Manager ، بر روی گزینه Settings از بالای صفحه کلیک کنید و در پنجره Prefernces ، چک باکس گزینه Show Hidden Files را فعال کنید و در نهایت گزینه Save را انتخاب کنید. )

با ورود به صفحه File Manager ، شما از طریق گزینه های دسترسی که در بالای صفحه مشاهده می کنید باید بر روی گزینه View Trash کلیک کنید.

سپس به قسمت سطل زباله یا همان Trash سی پنل منتقل می شوید و می توانید فایل ها و اطلاعاتی که از روی هاست خود حذف کرده اید ( و از داخل سطل زباله پاک نکرده اید! ) را مشاهده کنید.

فایل ها و اطلاعات مورد نظر خود که می خواهید آنها را بازیابی کنید را از میان فایل ها و پوشه های موجود در حالت انتخاب یا Select قرار دهید و سپس از بالای صفحه گزینه Restore را انتخاب کنید.

سپس یک پنحره Restore برای شما باز می شود که می گوید برای بازیابی اطلاعات انتخابی اطمینان دارید؟ گزینه Restore File را انتخاب کنید تا فایل ها و پوشه های حذف شده به مسیر اولیه ای که قرار داشته اند برگردند.

همچنین بیان این نکته خالی از لطف نیست ، در صورتی که هنگام حذف فایل یا اطلاعاتی چک باکس گزینه Skip the trash and permanently delete the files را فعال کرده باشید و گزینه Confirm را انتخاب کرده باشید ، اطلاعات حذف شده مستقیما و برای همیشه از روی هاست شما حذف می شوند و دیگر امکان بازگرداند آنها نیست مگر اینکه از آنها بک آپی داشته باشید.

همچنین شما می توانید فایل هایی که می خواهید برای همیشه از روی هاست شما حذف شوند را با مراجعه به قسمت سطل زباله سی پنل ( مطابق روشی که بالا توضیح دادیم ) فایل ها و اطلاعات مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس از بالای صفحه گزینه Empty Trash را انتخاب کنید.

امیدواریم آموزش بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل مورد توجه شما قرار گرفته باشد.



آموزش بازیابی فایلهای trash در سی پنل
آموزش بازیابی فایلهای trash در سی پنل


آموزش بازیابی فایلپوشه پاک شده در
آموزش بازیابی فایلپوشه پاک شده در سیپنل Cpanel هاست لینوکس Linux


بازیابی فایل حذف شده در سیپنل Cpanel
بازیابی فایل حذف شده در سیپنل Cpanel - طراحی سایت در کرج


فایل های پاک شده خود را بازیابی کنید آموزش تصویری
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران نرم افزار های فوق العاده زیادی برای ریکاوری فایل های پاک شده تولید شده اند که هر کدام نقاط ضعف و قوت خود را داشته و نمی توان مشخص کرد که بهترین نرم افزار در این زمینه چه می باشد و


آموزش بازیابی فایل های پاک شده بدون نیاز به نرم افزار
3- بازیابی فایل های حذف شده دائمی در ویندوز 10 با استفاده از دستور Prompt . راه حل نهایی ما در مورد بازیابی پرونده های حذف شده دائمی در مورد Command Prompt است. در ابتدا این پیچیده تر از آنچه در واقع است به نظر می رسد


آموزش بازیابی فایلپوشه پاک شده در سیپنل Cpanel هاست
گاهی اتفاق میافتد که فایل و یا پوشه ای را به اشتباه در سیپنل خود حذف می کنید و به دنبال بازیابی آن هستید. از دو روش می توان این کار را انجام داد. یکی از روش ها بازگردانی بکآپ می باشد که در مقاله های بعدی در مورد آن به طور


بازگردانی فایل های حذف شده در سی پنل مقالات آموزشی
در این بخش میتوانید مقالات آموزشی ماند نحوه دسترسی به کنترل پنل نحوه هاست کردن دامنه در کنترل پنل و را مشاهده نمایید .


آموزش بازیابی فایل یا پوشه حذف شده در
آموزش بازیابی فایل یا پوشه حذف شده در سیپنل Cpanel هاست لینوکس


نحوه حذف فایل ها در سی پنل مقالات آموزشی
نحوه حذف فایل ها در سی پنل مقالات آموزشی


راهنمای کامل بازگرداندن ریکاوری فایل های حذف شده
این اتفاق برای اکثر ما افتاده است. به محض اینکه یک فایل را پاک میکنید دوباره به آن نیاز پیدا میکنید. این مقاله نحوه ریکاوری فایل حذف شده و بازگشت آن به سیستم شما را پوشش میدهد. احتمالا تاکنون آموزشهایی را درباره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن