آموزش های سرور ویندوزعمومی

آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت

آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت
آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت
آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت

در مطلب اتصال به ویندوز سرور با RDP به شما آموزش دادیم که چگونه می توان با استفاده از ریموت دسکتاپ به سرور مجازی/اختصاصی ویندوزی متصل شد اما در مواردی ممکن است پیش از اینکه اتصال به ویندوز سرور انجتم شود با با آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت از وبلاگ و دسته آموزش های سرور ویندوز در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا نحوه رفع خطا CredSSP Encryption Oracle در ریموت دسکتاپ ویندوز را آموزش دهیم.

خطا An Authentication error has occurred ویندوز چیست؟

پس از انتشار آپدیت های جدید توسط مایکروسافت برای محصولات خود، ویندوز 10 نیز به روز رسانی هایی را دریافت کرد که بخشی از این آپدیت مربوط به ریموت زدن از طریق ویندوز می باشد. اگر در حال ریموت زدن به سروری باشید و از لحاظ مسائل امنیتی ( حتی جزئی ترین موارد ) اشکال و موردی وجود داشته باشد سیستم اجازه ریموت زدن به شما را نمی دهد و با خطا An Authentication error has occurred. The function requested is not supported. Remote computer: This could be due to CredSSP encryption oracle remediation مواجه می شوید اما در صورتی که هر دو سیستم آپدیت CVE-2018-0886 را نصب کرده باشند این مشکل قابل حل است.

البته این نکته قابل ذکر است که مایکروسافت با انتشار آپدیت هایی جدید این مشکل را برطرف کرده و شاید بتوان گفت بهترین راه حل برای حل خطا CredSSP Encryption Oracle در ریموت ، به روز رسانی سیستم عامل ویندوز است اما اگر تمایلی به آپدیت ندارید می توانید از آموزش حل مشکل CredSSP Encryption Oracle در ریموت دسکتاپ بهره ببرید و توجه داشته باشید تنظیماتی که در ادامه برای تغییرات آنها بیان می شود ممکن است باعث کاهش سطح امنیت شوند.

در ادامه با آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت همراه باشید تا با هم به حل این مشکل در Remote Desktop Connection بپردازیم.

آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت

روش های مختلفی برای حل ارور CredSSP وجود دارد اما در این آموزش ما دو راه ممکن به جز آپدیت که اصلاح Group Policy در ویندوز و تغییر در System Properties می باشد ، می پردازیم.

راه اول این است که ابتدا بر روی آیکن This PC یا همان My Computer راست کلیک کنید و بر روی گزینه Properties کلیک کنید.

سپس در پنجره باز شده از طریق گزینه های سمت چپ ، بر روی گزینه System Properties یا System Protection کلیک کنید.

در پنجره System Properties به تب Remote بروید و از قسمت Remote Desktop گزینه Allow remote connections to this computer را انتخاب کنید و سپس چک باکس connections only from computers runnung remote desktop with network level authentication را غیرفعال کنید.

در نهایت بر روی گزینه Apply و سپس OK کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

راه دوم در ویندوز ، از طریق قسمت جست و جو کلمه Edit Group Policy را جست و جو کنید تا پنجره Local Group Policy Editor برای شما باز شود.

از طریق کادر سمت چپ بر روی Computer Configuration کلیک کرده ، پوشه Administrative Templates و سپس از زیر پوشه System بر روی Credentials Delegation کلیک کنید.

در کادر سمت راست یک سری فایل برای شما نمایان می شود که باید بر روی گزینه Encryption Oracle Remediation دبل کلیک کنید تا پنجره Encryption Oracle Remediation باز شود.

سپس این Policy را بر روی حالت Enabled تنظیم کنید و گزینه Protection Level را بر روی حالت Vulnerable قرار دهید.

پس از تغییرات برا اعمال شدن در سیستم بر روی گزینه Apply و OK کلیک کنید و در نهایت یک بار سیستم را ریست کرده و دوباره برای ریموت زدن تلاش کنید.

در اینجا به پایان این آموزش رسیدیم و امیدواریم آموزش حل مشکل CredSSP در ریموت مورد توجه شما قرار گرفته باشد.آموزش حل مشکل ریموت دسکتاپ Remote
آموزش حل مشکل ریموت دسکتاپ Remote Desktop credssp remote desktop


آموزش تصویری رفع ارور ریموت دسکتاپ
آموزش تصویری رفع ارور ریموت دسکتاپ Authentication Error Occurred


آموزش حل ارور CredSSP در اتصال به سرور
آموزش حل ارور CredSSP در اتصال به سرور مجازی ویندوز فول کده


رفع ارور CredSSP ریموت دسکتاپ مشکل ورود به ریموت دسکتاپ vps
رفع ارور CredSSP ریموت دسکتاپرفع خطای هنگام ورود به remote desktopرفع خطای CredSSP در وی پی اس ویندوزیآموزش رفع خطای credssp در ریموت دسکتاپ ویندوز سرور


رفع خطای CredSSP Encryption Oracle در ریموت
حال در این مطلب ما قصد داریم به آموزش مرحله به مرحله رفع خطای CredSSP Encryption Oracle در ریموت پرداخته تا براحتی این مشکل را حل کنند.


امداد رایانه آموزش رفع خطای CredSSP
امداد رایانه آموزش رفع خطای CredSSP ریموت دسکتاپ ویندوز


ارور CredSSP Encryption Oracle
آموزش رفع ارور CredSSP Encryption Oracle در ریموت دسکتاپ پارس راد


آموزش حل ارور CredSSP در اتصال به سرور مجازی ویندوز فول کده
آموزش حل ارور CredSSP در اتصال به سرور مجازی ویندوز رفع مشکل اتصال به سرور مجازی با ریموت دسکتاپ ارور CredSSP که بسیار شایع شده به دلیل آپدیت جدید ویندوز میباشد که چند روز پیش ارائه گردید.


رفع خطای CredSSP Encryption Oracle در ریموت
رفع خطای CredSSP Encryption Oracle در ریموت


بررسی خطا CredSSP ریموت دسکتاپ پس از
بررسی خطا CredSSP ریموت دسکتاپ پس از بروزرسانی ویندوز 10 - آموزش و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا