آموزش های سرور ویندوزعمومی

حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست

حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست
حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست
حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست

با آموزش حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست از وبلاگ و دسته آموزش های سرور ویندوز در خدمت شما هستیم و در این مطلب نحوه رفع مشکل تغییر ساعت ویندوز و تنظیم آن پس از هر ریستارت را آموزش دهیم.

احتمالا تا به حال از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کرده اید و با این مورد که زمان و ساعت سرور متناسب با لوکیشن و محل سرور تنظیم شده برخورد کرده اید و برای تنظیم ساعت سرور متناسب با منطقه زمانی خود ، تنظیمات ساعت و زمان سرور را تغییر داده اید اما پس از هر بار ریست کردن سرور ، زمان و ساعت سرور دوباره به حالت اولیه باز می گردد.

تنظیم ساعت تمام سرور ها و همچنین تنظیم ساعت برنامه های مجازی ساز نیز متناسب با محل قرار گیری سرور و منطقه زمانی لوکیشن سرور ، به صورت سخت افزاری تنظیم می شود و شما با هر بار تغییر ساعت سرور به صورت نرم افزاری ، در صورت ریبوت دادن به سرور دوباره زمان اولیه را مشاهده می کنید که این مورد می تواند در مواردی که نیاز به اجرای یک برنامه یا دستور در زمانی خاص ( متناسب با منطقه زمانی شما ) در سرور باشد با مشکل مواجه شوید.

حال در ادامه مطلب حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست همراه باشید تا ما شما را راهنمایی کنیم که چگونه زمان سرور خود را به طور دائمی تنظیم کنید تا با هر دفعه ریستارت سرور دیگر ساعت سرور متناسب با زمان لوکیشن سرور تنظیم نشود.

حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست

به سرور مجازی یا اختصاصی ویندوز خود متصل شوید از با فشردن کلید های ترکیبی WIN R (پنجره) ، پنجره Run را در سرور باز کنید و در کادر Open عبارت regedit را وارد و گزینه OK را انتخاب کنید.

پس از این پنجره Registry Editor برای شما باز می شود که باید در کادر سمت چپ پنجره از طریق شاخه HKEY_LOCAL_MACHINE به پوشه SYSTEM ، زیر پوشه CurrentControlSet سپس زیر پوشه Services ، زیر پوشه W32Time و در نهایت به زیر پوشه Parameters بروید و در کادر سمت راست بر روی گزینه NtpServer کلیک کنید تا پنجره Edit String برای شما باز شود.

در کادر Value data باید 127.0.0.1 را وارد کنید و گزینه OK را انتخاب کنید تا تغییرات انجام شده در سیستم ذخیره شود و از این پس تنظیم ساعت متناسب با ویندوز باشد و دیگر منطقه زمانی لوکیشن سرور در تنظیم ساعت تاثیری نداشته باشد.

امیدواریم آموزش حل مشکل تغییر ساعت ویندوز بعد از ریست مورد توجه شما قرار گرفته باشد.رفع مشکل تغییر ساعت ویندوز پس از ریست
رفع مشکل تغییر ساعت ویندوز پس از ریست


تغییر ساعت و تاریخ ویندوز و رفع مشکل
تغییر ساعت و تاریخ ویندوز و رفع مشکل تغییر تاریخ و ساعت کامپیوتر


10 روش رفع مشکل تغییر و تنظیم ساعت
10 روش رفع مشکل تغییر و تنظیم ساعت ویندوز 10 - انزل وب


آموزش رفع مشکل به هم خوردن ساعت سیستم بعد از ری استارت
برطرف کردن مشکل بهم خوردن زمان در سیستم های ویندوزی و لینوکسی زمانی که بصورت Dual Boot روی یک سیستم نصب شده اند.زمانی که شما بعد از بوت شدن سیستم عامل ویندوز به سیستم عامل لینوکس سوئیچ می کنید و آنرا برای استفاده بوت می کنید


بازگشت ویندوز به حالت اولیه بعد از هر بار ریست
سلام سیستم ویندوز 7 دارم.هر بار که تنظیماتی روش انجام میدهم و ریست میکنم.دوباره به حالت قبل از تنظیمات بر میگردد. مثلا یوزر ادمین را که فعال میکنم.یا


رفع مشکل تغییر ساعت ویندوز پس از ریست
از این به بعد پس از ریست شدن ویندوز شما ساعت سرور مجازی ویندوز تغییری نخواهد کرد. امیدواریم از آموزش رفع مشکل تغییر ساعت ویندوز پس از ریست بهره لازم را برده باشید.


چطور مشکل دانلود نشدن بازی و اپ از استور مایکروسافت را حل
بعد از انجام این کار سیستم خود را ریستارت کنید تا بروزرسانیها نصب شوند اگر نیازی به انجام این کار هم نبود یک بار ویندوز را ریستارت کنید. سپس چک کنید ببینید مشکل حل شده یا خیر.


رفع مشکل ساعت ویندوز و مدیریت سرور سایت
رفع مشکل ساعت ویندوز و مدیریت سرور سایت ویندوز - آموزش شبکه نکست ادمین


چگونه مشکل تغییر مکرر ساعت را در ویندوز
چگونه مشکل تغییر مکرر ساعت را در ویندوز 10 برطرف کنیم شبکه


رفع مشکل به هم ریختن ساعت و تاریخ
رفع مشکل به هم ریختن ساعت و تاریخ ویندوز علت به هم ریختن ساعت ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن