آموزش های وردپرسعمومی

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin
غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin
غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin

با آموزش غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin از وبلاگ و دسته آموزش های وردپرس در خدمت شما هستیم و در این مطلب نحوه غیرفعال کردن پلاگین های وردپرس از دیتابیس را آموزش می دهیم.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس به دلیل داشتن پلاگین های کارآمد و متعدد در زمینه های مختلف بسیار مورد توجه کاربران قرار دارد و کاربران نیز متناسب با نیاز های خود اقدام به نصب افزونه های مختلف بر روی سایت وردپرسی خود می کنند. در اکثرا موارد پلاگین ها مشکل گشا هستند اما در موارد اندکی ممکن است به دلیل عدم سازگاری یک افزونه ، پس از نصب افزونه سایت دچار اختلال شود و شما نیاز داشته باشید که این افزونه را غیرفعال کنید. همچنین ممکن است یک افزونه جدید با سایر افزونه ها تداخل داشته باشد و به طور کل این دست از موارد باعث بروز مشکل در سایت ما شوند که نیاز به غیرفعال کردن یک افزونه خاص یا تمام افزونه ها برای حل مشکل باشد.

راه معمول غیرفعال کردن و یا حذف پلاگین ها از طریق دسترسی به پیشخوان وردپرس است اما احتمال دارد پس از به وجود آمدن مشکل ، پیشخوان و سایت ما از دسترس خارج شده باشد و مواردی مثل مشکل صفحه سفید در سایت های وردپرسی به وجود بیاید که عملا امکان غیرفعال کردن پلاگین ها از طریق پیشخوان نیست و شما باید از روش هایی دیگری مثل دسترسی به هاست و دیتابیس سایت برای غیرفعال کردن پلاگین های وردپرسی استفاده کنید.

در ادامه با مطلب غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin همراه باشید.

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin

برای شروع وارد کنترل پنل سرویس میزبانی خود شوید از قسمت Databases وارد phpMyAdmin شوید.

در محیط phpMyAdmin از ستون سمت چپ صفحه بر روی دیتابیس سایت وردپرس خود کلیک کنید و از فایل های داخل دیتابیس وردپرس ، جدول WP-Option را انتخاب کنید تا تنظیمات آن نمایش داده شود.

شما باید در میان گزینه ها که در تب option_name نام هر کدام مشخص می باشد ، Active_plugins را پیدا کنید اما به دلیل زیاد بودن تعداد مورد ها در این قسمت پیشنهاد می کنیم از طریق دکمه Search که در بالا صفحه قرار دارد وارد قسمت Search شوید.

در تب Table Search در کادر تب Value که در مقابل گزینه option_name عبارت Active_plugins را جست و جو کنید و بر روی گزینه GO کلیک کنید.

پس از پیدا شدن Active_plugins ، بر روی گزینه Edit کلیک کرده تا به صفحه جدید منتقل شوید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اگر محتوای کادر مشخص شده را حذف کنید و بر روی گزینه GO کلیک کنید تمام پلاگین های سایت وردپرسی شما غیرفعال می شود. ( پیشنهاد می کنیم محتوای این کادر را در جایی کپی کنید )

همچنین باید توجه داشته باشید که پیش از اعمال هر تغییری در دیتابیس سایت خود ، از دیتابیس بک آپ گیری کنید تا در صورت نیاز بک آپ گرفته شده را ریستور کرد.

امیدواریم آموزش غیرفعال کردن افزونه های وردپرس از phpMyAdmin مورد توجه شما قرار گرفته باشد.غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در
غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در PhpMyAdmin


غیر فعال کردن افزونه های وردپرس از طریق
غیر فعال کردن افزونه های وردپرس از طریق PhpMyAdmin وبلاگ شتابان هاست


غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در
غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در PhpMyAdmin - بیست اسکریپت


غیرفعال کردن افزونه های سایت وردپرسی از طریق phpmyadmin
پس از غیرفعال نمودن افزونه ها سایت شما دوباره قابل دسترس شده و می توانید با مراجعه به مدیریت وردپرس wp-admin مشکل را حل کنید.


وردپرس زمانی که wp-admin
غیر فعال کردن افزونه های وردپرس زمانی که wp-admin باز نمی شود


غیر فعال کردن افزونه های وردپرس بدون
غیر فعال کردن افزونه های وردپرس بدون دسترسی به مدیریت PhpMyAdmin


غیرفعال کردن افزونه ها هنگام عدم دسترسی به پیشخوان وردپرس
غیرفعال کردن افزونه های وردپرس جهت حل مشکل عدم دسترسی به پیشخوان وردپرس از طریق phpMyAdmin. از نظر خودم که روش بالا آسون تر و قابل درک تره. اما خب بعضیام دوس ندارن ایراد نداره ما واسه دوس ندارام


غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در PhpMyAdmin
در این قسمت از آموزش وردپرس به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه میتوانید بدون ورود به پنل مدیریتی وردپرس داشبورد وردپرس و بدون ورود به مسیر پوشه های مربوط به فایل های وردپرس File Mananger افزونه های نصب شده بر روی وردپرس خود را غیر فعال کنید.


غیرفعال کردن افزونه های وردپرس زمانی که به پنل وردپرس
غیرفعال کردن همه افزونه های وردپرس با phpMyAdmin. در این روش شما با استفاده از phpMyAdmin می توانید تمام افزونه های وبسایت وردپرسی خود را غیرفعال کنید. برای انجام این کار با ما همراه باشید.


غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در PhpMyAdmin - بیست اسکریپت
آموزش غیر فعال کردن افزونه های وردپرس در PhpMyAdmin. برای غیرفعال کردن افزونه های وردپرس میتوانید وارد بخش مدیریتی هاست میزبانی وبسایت خود شوید. سپس بر روی گزینه PhpMyAdmin کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن