آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin

آموزش تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
آموزش تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
آموزش تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin

در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی یک وب سایت وردپرسی به منظور توسعه کسب و کار خود هستند. به همین منظور بعد از خرید هاست مثل هاست مخصوص وردپرس اقدام به مدیریت وب سایت خود می نمایند. تغییر قالب در وردپرس یکی از اصلی ترین اقداماتی است که افراد به منظور رسیدن به ظاهری زیبا در وب سایت خود به آن رو می آورند. اما موضوعی که در این زمینه باید به آن دقت لازم را داشت این است که باید بتوانید به درستی و با استفاده از یکی از روش های موجود قالب وردپرسی خود را تغییر دهید. در غیر این صورت ممکن است وب سایت شما با مشکل رو به رو شده و حتی امکان از دست دادن نتیجه فعالیت های شما روی وب سایت نیز وجود خواهد داشت. در حال حاضر شما می توانید به راحتی و از طریق پیشخوان وردپرس هرگونه تغییری که تمایل دارید را روی وب سایت خود اعمال نمایید. گاهاً ممکن است با مشکلی مواجه شوید که مجبور به استفاده از دیگر روش های موجود شوید. یکی از این روش ها تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin است. در این مقاله از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان تصمیم داریم به شما نحوه تغییر قالب وردپرس با استفاده از phpMyAdmin را آموزش دهیم. در صورتی که تمایل دارید با این روش بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تغییر قالب وردپرس در دیتابیس با phpMyAdminموضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

 • امکان تغییر قالب وردپرس در دیتابیس با phpMyAdmin
 • نحوه تغییر قالب وردپرس از دیتابیس

امکان تغییر قالب وردپرس در دیتابیس با phpMyAdmin

به طور معمول شما می توانید از طریق پیشخوان وردپرس قالب های وردپرس وب سایت خود را مدیریت نمایید. برای این کار تنها کافی است وارد پیشخوان وردپرس شده و با استفاده از آموزش نحوه نصب قالب در وردپرس قالبی که می خواهید را نصب کرده یا از طریق آموزش های بیان شده در مقاله آموزش ویرایش قالب وردپرس آن را هرگونه که تمایل دارید شخصی سازی کنید. اما در برخی از اوقات امکان ورود به پیشخوان وردپرس برای شما فراهم نمی باشد. به عنوان مثال ممکن است بعد از به روز رسانی قالب یا هسته اصلی وردپرس خود با مشکل مواجه شوید و دیگر امکان ورود به پیشخوان وردپرس وب سایت خود را نداشته باشید. در چنین شرایطی بهترین راه حلی که در مقابل شما قرار دارد، تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin است. بعد از آن شما می توانید به راحتی وارد پیشخوان وردپرس خود شده و آن را به هر شکلی که نیاز است مدیریت نمایید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin را به شما آموزش دهیم.

آموزش رایگان وردپرس

نحوه تغییر قالب وردپرس از دیتابیس

به منظور تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام شما باید به منظور ورود به هاست سی پنل یا ورود به دایرکت ادمین خود، نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید.
 2. سپس از طریق منو Database زیر منو phpMyAdmin را پیدا کرده و روی آن کلیک نمایید.
  تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
 3. بعد از باز شدن صفحه مربوط به phpMyAdmin از طریق منو موجود در سمت چپ صفحه دیتابیسی که قصد تغییر قالب وردپرسی خود از طریق آن را دارید را انتخاب نمایید.
  نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
 4. در این مرحله گزینه های مختلف مربوط به تنظیمات این بخش به شما نمایش داده می شود که از میان گزینه های موجود باید روی جدول wp-options کلیک کنید.
  نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس
 5. زمانی که زبانه مورد نظر باز شده و اطلاعات آن به شما نشان داده شد، همانند تصویر زیر از طریق منو موجود در بالای صفحه تیک گزینه Show All را فعال نمایید تا تمامی موارد در یک صفحه به شما نمایش داده شود.
  آموزش نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس
 6. سپس در میان ردیف های موجود جستجو کرده و به منظور تغییر قالب وردپرس در دیتابیس ردیف های template و stylesheet را پیدا نمایید. در ابتدا روی گزینه Edit قرار گرفته در کنار این ردیف کلیک کنید تا بتوانید تغییرات مورد نظر خود را روی آن اعمال نمایید.
  آموزش نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
 7. در صفحه ای که برای شما باز می شود و در بخش option_value عنوان قالب را به یکی از قالب های پیش فرض وردپرس مثل twentytwenty تغییر دهید و سپس روی دکمه Go کلیک کنید.
  نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin
 8. مراحل عنوان شده در مورد 7 را برای ردیف stylesheet دنبال کنید و تغییرات اعمال شده را ذخیره نمایید.
 9. بدین ترتیب قالب شما به یکی از قالب های پیش فرض وردپرس تغییر پیدا کرده و در دسترس خواهد بود. پس دوباره تلاش کنید تا وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و خواهید دید که این بار می توانید بدون هیچ مشکلی وارد پیشخوان وردپرس شده و آن را مدیریت نمایید.

تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin یکی از اصلی ترین اقداماتی است که شما می توانید به منظور تغییر قالب وب سایت وردپرسی خود داشته باشید. این روش زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که وب سایت شما به هر دلیلی به ویژه اقدام برای بروز رسانی قالب با مشکل رو به رو شده است و امکان ورود به پیشخوان را ندارید. در چنین شرایطی راه حل پیش روی شما تغییر قالب از طریق دیتابیس است که در این آموزش به آن اشاره شده است. در این مقاله از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان تلاش ما بر این بوده است تا با ارائه آموزشی جامع به شما بگوییم که ب چه شکلی می توانید اقدام به تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق بخش phpMyAdmin پنل مدیریتی هاست خود نمایید. در صورت داشته هرگونه سوال یا وجود هر ابهامی می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

خرید هاست ابرینحوه تغییر قالب وردپرس از طریق phpMyAdmindigital-life.ir
نحوه تغییر قالب وردپرس از طریق phpMyAdmin


نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از themefars.com
نحوه تغییر قالب وردپرس در دیتابیس از طریق phpMyAdmin تم فارس


تغییر قالب وردپرس از دیتابیس در phpMyAdminmihanwp.com
تغییر قالب وردپرس از دیتابیس در phpMyAdmin


راهنمای مدیریت دیتابیس وردپرس از طریق phpMyAdmin - سطح
هدف امروز مسترکد این است که به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه میتوانید دیتابیس وردپرس را از طریق پنل phpMyAdmin مدیریت کرده با جداول دیتابیس وردپرس آشنا شوید و در نهایت یاد بگیرید چگونه از این دیتابیس نسخه ی پشتیبان تهیه


آموزش تغییر آدرس سایت وردپرس در پایگاه themefars.com
آموزش تغییر آدرس سایت وردپرس در پایگاه داده با phpMyAdmin تم فارس


نحوه تغییر قالب وردپرس از طریق دیتابیس blog.shetabanhost.com
نحوه تغییر قالب وردپرس از طریق دیتابیس وبلاگ شتابان هاست WordPress templates وبلاگ شتابان هاست


تغییر رمز وردپرس از PhpMyAdmin
بهترین راه برای انجام این کار بعد از بازگردانی رمز عبور از طریق ایمیل تغییر رمز وردپرس از PhpMyAdmin است. با این کار شما بهراحتی میتوانید بهصورت مستقیم از دیتابیس خودتان رمز عبور سایتتان را تغییر دهید.


تغییر قالب وردپرس از دیتابیس در phpMyAdmin
تغییر قالب وردپرس از طریق phpMyAdmin برای تغییر قالب از دیتابیس اولین قدمی که باید بردارید اینه که با ftp به وب سایت خود متصل شده و وارد بخش wp-contentthemes شوید مطمئن شوید قبلا قالب مورد نظرتان نصب شده باشد.


چگونه رمز وردپرس را از طریق دیتابیس و phpmyadmin تغییر دهیم
در این آموزش سعی داریم تا آموزش تغییر رمز ورود به بخش مدیریت وردپرس را از طریق phpmyadmin آموزش دهیم. چنانچه به هر دلیلی رمز ادمین وردپرس را فراموش کردید براحتی می تونید با این آموزش رمز خودتون رو تغییر بدید.برای این کار


تغییر قالب وردپرس از دیتابیس در phpMyAdmin
تغییر قالب وردپرس از دیتابیس در phpMyAdmin. معمولا برای تغییر قالب وردپرس باید در پنل مدیریت وردپرس خود از منو نمایش روی گزینه پوسته ها کلیک کرده و سپس در صفحه باز شده قالب وردپرس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن