اقتصادیخانهعمومی

مهم بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند

مهم بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند
مهم بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند
مهم بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند

مهم / بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند

کارهای اداری برای بازنشستگان اینترنتی شده است آنهم با پیچیدگی و بروکراسی‌های خاص خودش. در حالی که آنها از فضای مجازی و دنیای اینترنت آگاهی ندارند. با شیوع ویروس کرونا بیشتر خریدها نیز اینترنتی و به صورت آنلاین انجام می‌شود. بازنشستگان مجبورند از بقیه کمک بگیرد یا به در دوره شیوع کرونا به مشتریان پایه ثابت کافی نت‌ها تبدیل شده‌اند و در این فرآیند مسلما مورد سوءاستفاده و کلاهبرداری هم قرار می‌گیرند.

سالمندان که باید در آرامش به زندگی خود بپردازند، حالا موبایل به‌دست مستاصل شده و به این فکر می‌کنند که از زندگی عادی هم عقب مانده‌اند. در حالی که کانون‌ها و صندوق بازنشستگی می‌تواند از فارغ التحصیلان بیکار به عنوان همراه این بازنشستگان استفاده کند و آموزش‌های لازم را به آنها ارائه کند. شیوع ویروس کرونا اما بهانه خوبی است برای آنهایی که زندگی بازنشستگان را به سمت اینترنتی شدن پیش می‌برند بدون آن که به آسیب‌های اقدامات خود را بررسی کنند.

بیشتر بخوانید :

سوتی جنجالی شاهرخ استخری و همسرش در لایو غوغا به پا کرد فیلم

تیپ جنجالی و نامتعارف مهراوه شریفی نیا در اسپانیا تصاویر

مبلغ یارانه نقدی افزایش پیدا کرد مبلغ جدید

قیمت طلا ، سکه امروز شنبه 1399/08/17

علی دهقانی کیا، رئیس کانون بازنشستگی تهران تاکید کرد: با توجه به سن و سال، مشکلات زندگی و شیوع بیماری کرونا، تنها چیزی که در ذهن بازنشستگان نیست آموزش اینترنت و فضای مجازی است. ما هم به اندازه کافی مجبورشان می‌کنیم که به اندازه نیازهایشان از اینترنت استفاده کنند. به عنوان مثال ثبت نام وام‌ها اینترنتی شده است. ثبت نام کارت عضویت را هم در اینترنتی خواهیم کرد. سعی می‌کنیم ارائه خدمت را اینترنتی کنیم تا سالمندان در خانه بمانند و بتوانند در شرایط کرونایی بدون آن که از خانه خارج شوند، کارهایشان را انجام بدهند.بررسی درخواست وام 5 هزار و 600 بازنشسته

وی در پاسخ به این سوال که چرا به بازنشستگان آموزش نمی‌دهید؟ گفت: از 22 مهر تاکنون حدود 5هزار و 600 بازنشسته برای اخذ وام ثبت نام کرده‌اند. برای وام باید شماره ملی، بیمه و تلفن آنها با آنچه در سیستم وجود دارد هماهنگ باشد. اگر مشکلی وجود داشته باشد درخواست آنها را رد می‌کنیم و حدود 20درصد از این درخواست‌ها رد شده است. اما به مرور زمان این مشکل قابل حل است.


آخرین اخبار مربوط به بازنشستگان را اینجا بخوانید


مشکل بازنشستگان با فضای مجازی قابل حل است

رئیس کانون بازنشستگی تهران در پاسخ به این سوال که چرا صندوق یا کانون‌های بازنشستگی، آموزش‌های لازم را به سالمندان و بازنشستگان ارائه نمی‌کند تا آنها سردرگم فضای مجازی نشوند؟ اظهار کرد: بهتر این است که این آموزش‌ها توسط تشکل‌ها و کانون‌ها به بازنشستگان ارائه شود. زمانی کارت‌های حقوق را به بازنشستگان ارائه کردیم آنها مخالف می‌کردند و می‌گفتند که ما نمی‌توانیم پول بگیریم. پول ما را یا دیگران یا بچه هایمان می‌برند و ما به این پول نمی‌رسیم. اما حالا عادت کردند. استفاده از اینترنت نیز به مرور زمان قابل حل است. می‌دانیم که بازنشستگان ما این مسیر را باید طی کنند.

کرونا نمی‌گذارد به بازنشستگان آموزش دهیم

علی دهقانی کیا در پاسخ به این سوال که آموزش‌های لازم را به بازنشستگان ارائه می‌کنید یا خیر؟ گفت: اگر بتوانیم در شرایط مناسب به بازنشستگان آموزش هم می‌دهیم اما در شرایط کنونی و با شیوع کرونا نمی‌توانیم هیچگونه تجمعی داشته باشیم. اگر شرایط به حالت عادی بازگردد حتما این آموزش‌ها را به بازنشستگان ارائه می‌دهیم.بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانندshomanews.com
بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند


اگر وام یک میلیونی نگرفتهاید بخوانیدgostaresh.news
اگر وام یک میلیونی نگرفتهاید بخوانید


بازنشستگانی که وام نگرفتند چه کنندbankavl.com
بازنشستگانی که وام نگرفتند چه کنند


مچ گیری از داماد زن و بچه دار قبل از بله گفتن عروس خانم در
گفتنی است که هنوز مشخص نیست که همسر داماد چطور متوجه این موضوع شد اما پس از بررسی پلیس در شکایت زن جوان مشخص شد که همسر دوم مرد آفریقایی می دانست که وی زن و بچه دارد و با علم به این موضوع خواستار ازدواج با او شد.


وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی شامل چه کسانی نمیشود
اعتبارات وام ضروری سال 99 مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اگر به همین منوال توزیع شود سهم هر بازنشسته خوش شانس مبلغ 5 میلیون تومان تسهیلات کم قرض الحسنهای خواهد بود که ارزش ریالی آن تقریبا معادل مبلغی است که


آغاز ثبت نام وام 7میلیون تومانی eghtesadonline.com
آغاز ثبت نام وام 7میلیون تومانی بازنشستگان کشوری اقتصاد آنلاین


بازنشستگانی که وام نگرفتند چه کنند
بازنشستگانی که وام نگرفتند چه کنند بازنشستگان موبایل در دست ماندهاند که چطور از فضای اینترنت استفاده کنند تا به حق و حقوق خود برسند.


جاماندگان وام کرونا بخوانند - پایگاه خبری گسترش خبر فارسی
جاماندگان وام کرونا بخوانند. صبح امروز وام یک میلیون تومانی کرونا که پیش از این دولت وعده آن را داده بود به حساب بیش از 172 میلیون سرپرست خانوار واریز شد. اما آنها که هنوز این وام را نگرفته اند


بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند پیک اقتصادی
بازنشستگانی که وام نگرفتند بخوانند بازنشستگان موبایل در دست ماندهاند که چطور از فضای اینترنت استفاده کنند تا به حق و حقوق خود برسند. به عنوان مثال ثبت نام وامها اینترنتی شده است.


جاماندگان از وام یک میلیون تومانی بخوانندrokna.net
جاماندگان از وام یک میلیون تومانی بخوانند

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن