اجتماعیتکنولوژیخانهعمومی

قدرتمندترین سلاح ها در فصل 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

قدرتمندترین سلاح ها در فصل 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

قدرتمندترین سلاح ها در فصل 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

من در این مطلب قصد دارم که در رابطه با قدرت مند ترین سلاح ها در سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

شما می توانید با استفاده از سی پی در بازی کالاف دیوتی موبایل علاوه بر اینکه سطح بازی خود را ارتقا دهید تجهیزات قدرتمند تری برای خود نیز استفاده کنید.

همچنین، می توانید سلاح های خود را نیز تا حد قابل توجهی قوی تر کنید، بنابراین اگر قصد داشتید که سطح بازی خود را ارتقا داده و سلاح های قدرتمند تری برای خود استفاده کنید میتوانید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه اینترنتی موجو شاپ در کمترین زمان ممکن نه تنها سلاح های خود بلکه سطح بازی خود را نیز ارتقا دهید.

اسلحه ASM10

این اسلحه که جزو سلاح های کلاس AR بوده دارای قدرت بسیار زیادی است و برای بازیکنانی مناسب است که سبک بازی آنها تهاجمی بوده زیرا، این اسلحه کمترین خطای ممکن را دارد و تا امروز عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشته است.

اگر بخواهم واضح تر بگویم قدرتمندتر از این اسلحه در سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل وجود ندارد، میزان آسیبی که این اسلحه می‌تواند وارد کند 49 بود و دقت آن 72 و در آخر در رابطه با سرعت شلیک گلوله آن باید بگویم که ساعت شلیک گلوله این اسلحه 55 می باشد.

اسلحه M4LMG

اسلحه M4LMG کالاف موبایل

این اسلحه نیز در بین قدرتمندترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل توانسته جایگاه دوم را از آن خود کند. زیرا می تواند خسارت بسیار زیادی از خود بر جای بگذارد و علاوه بر این کنترل آن بسیار راحت می باشد و مهمتر از همه این اسلحه بسیار سبک بوده و شما به راحتی می توانید آن را کنترل کنید.

پیدا کردن این اسلحه کار بسیار راحتی است و شما می توانید حتی در ایر دراپ ها نیز این اسلحه را پیدا کنید. توجه داشته باشید که این اسلحه برای رقابت‌های گروهی مناسب می باشد و می‌توانید آن را نقطه قوت تیم خود به حساب آورید.

میزان آسیبی که این اسلحه می‌تواند وارد کند 46 بوده و دقت آن 61 می باشد در رابطه با سرعت شلیک گلوله نیز باید بگویم که سرعت شلیک گلوله آن 63 است.

اسلحه Locus

این اسلحه نیز در سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد اما، نکته‌ای که در رابطه با آن وجود دارد این است که در هنگام استفاده از آن باید بدانید این است که فاصله خود را نسبت به بازیکنی که قصد شلیک به آن دارید را حفظ کنید.

اگر بسیار به او نزدیک شوید نمی تواند عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد و در عین حال اگر فاصله شما بسیار زیاد باشد باز هم نمی تواند عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد.

میزان آسیب وارد شده توسط این اسلحه 84 بوده و دقت آن 70 می باشد و اما سرعت شلیک گلوله این اسلحه 28 است.

اسلحه Pharo

این سلاح در رقابت های برد نزدیک جزو بهترین اسلحه ها در بازی کالاف دیوتی موبایل به ویژه در سیزن 10 این بازی می باشد.

کنترل این اسلحه بسیار مهم است اگر از بازیکنان حرفه ای نیستید به هیچ وجه از اسلحه استفاده نکنید زیرا، یقیننا نمی توانید آن را به خوبی کنترل کنید. لازم به ذکر است که این اسلحه عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشته است، میزان آسیب که توسط این اسلحه می تواند وارد شود 84 و دقت آن 70 می باشد.

اسلحه های کالاف موبایل

اسلحه KRM

در بین سلاح های قدرتمند در سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل این اسلحه را می‌توان به عنوان ویران کننده ترین سلاح به حساب آورد زیرا، خسارت بسیار زیادی از خود بر جای می گذارد و بسیاری از بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل از این اسلحه استفاده می کنند خسارتی که این اسلحه می تواند از خود برجای بگذارد 98 بوده و دقت آن 51 است و اما سرعت شلیک گلوله آن 28 می باشد.

سلاح هایی که در بالا در رابطه با آنها صحبت شد و جزو قدرتمندترین اسلحه ها در سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل لقب گرفته اند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت https://mojoshop.ir نسبت به خرید سی پی اقدام نمایید.

اگر شما نیز در رابطه با هر یک از سلاح هایی که در بالا ذکر شد و یا سایر سلاح های قدرتمند در بازی کالاف دیوتی موبایل تجربه خاصی دارید خوشحال می شویم که تجربیات خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.معرفی سلاح های قدرتمند سیزن 10 بازی mojoshop.ir
معرفی سلاح های قدرتمند سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل - موجو شاپ


بهترین تفنگ های Call Of Duty موبایل mrgamers.ir
بهترین تفنگ های Call Of Duty موبایل فصل 10 - مستر گیمرز - MrGamers


بهترین تفنگ های Call Of Duty موبایل mrgamers.ir
بهترین تفنگ های Call Of Duty موبایل - مستر گیمرز - MrGamers


باگ در کالاف دیوتی موبایل
باگ در کالاف دیوتی موبایل. 10. مپ جدید و سلاح های جدید سیزن11 کالاف دیوتی موبایل Ghost of Tsushima Version 1.1 Update Trailer از کانال ایستگاه بازی حرفه ای ها. 1727. ویدیو


دانلود Call of Duty 1.0.17 - بازی ندای وظیفه موبایل
در کنار همه این صحبت ها شاید شما از علاقه مندان به بازیهای بتل رویال باشید بهتر است بگوییم که بهترین و مطرح ترین بازی های سبک بتل رویال سه بازی پابجی موبایل فورتنایت و کال آو دیوتی موبایل هستند که هرکدام از آن ها


بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل - ویرگول
بهترین اسلحه های فصل چهارم بازی کال آف دیوتی اگر شما نیز از طرفداران بازی کال آف دیوتی باشید قطعا متوجه شده اید که سلاح هایی که در اختیار شما قرار دارند از سه نوع متفاوت می باشند


بهترین تفنگ های بازی کالاف دیوتی وارزون psarena.ir
بهترین تفنگ های بازی کالاف دیوتی وارزون هرچه باید درباره سلاحهای بازی بدانید پی اس ارنا


اخبار و بررسی بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile
بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile برای پلتفرمهای iOS و اندروید منتشر شده است. در این مطلب به بررسی اطلاعات فصل 9 و فصل 10 این بازی میپردازیم.


دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل 1.0.17 Call of Duty Mobile
به فصل 6 بازی کالاف دیوتی موبایل خوش آمدید جای که اسطوره ها ایجاد می شوند طیف عظیمی از کاراکترها اسلحه ها بتل پس رایگان و پولی و جایزهای بی شمار و غیره در انتظار شما هستند.


فصل3 کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile
آپارات در موبایل برسی فصل 7 کالاف دیوتی موبایل و خرید بتل پس Call of Duty season 7. ARIII.GAMER. 849. فصل3 کال آف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile. از کانال ایستگاه بازی حرفه ای ها.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن