آموزش های سی پنلعمومی

آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel

آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel
آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel
آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel

با آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel از وبلاگ و دسته آموزش های سی پنل در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا نحوه فعال کردن Two Step Verification و افزایش امنیت هاست سی پنل را آموزش دهیم.

در ادامه با آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel همراه باشید.

آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel

برای شروع وارد کنترل پنل هاست سی پنل خود شوید و در صفحه اصلی از قسمت SECURITY گزینه Two-Factor Authentication را انتخاب کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید.

در صفحه مربوط به Two-Factor Authentication در صورتی که قبلا این قابلیت را در هاست خود نصب و فعال نکرده باشید با پیام Two-factor authentication is not configured for your account. مواجه می شوید.

برای نصب و فعالسازی Two-Factor Authentication در سی پنل خود باید بر روی گزینه Set Up Two-Factor Authentication کلیک کنید.

سپس در مرحله اول سی پنل یک QR Code برای شما نمایش می دهد که شما باید نرم افزار هایی مخصوص این کد را اسکن کنید تا یک کد 6 رقمی در اختیار شما قرار داده شود.

کنترل پنل سی پنل نرم افزار های زیر را برای گوشی ها با سیستم عامل های مختلف پیشنهاد می کند.

برای سیستم عامل های Android ، IOS و Blackberry نرم افزار Google Authenticator

برای سیستم عامل Windows Phone نرم افزار Authenticator

در صورتی که به یک گوشی هوشمند و نرم افزار های خوانش QR code دسترسی ندارید می توانید از طریق کادر آبی رنگی که در این صفحه قرار دارد ، در کادر مربوط به Account و Key اطلاعات کاربری و کلید را به صورت دستی وارد کنید.

حال در مرحله دوم شما باید در کادر مربوط به Security Code این کد 6 رقمی را وارد کنید سپس گزینه آبی رنگ Configure Two-Factor Authentication را انتخاب کنید.

در نهایت برای دفعات بعدی که قصد داشتید به سی پنل سرویس خود دسترسی داشته باشید باید علاوه بر وارد کردن اطلاعات نام کاربری و پسورد خود ، یک کد احراز هویت نیز وارد کنید تا امکان ورود به سی پنل برای شما فراهم باشد.

توجه داشته باشید که شما هر بار برای ورود به سی پنل باید از Authenticator استفاده کنید زیرا هر دفعه یک کد امنیتی منحصر به فرد تولید می کند.

آموزش غیرفعال کردن تایید دو مرحله ای در cPanel

در صورتی که شما پیش از این قابلیت تایید دو مرحله ای را در سرویس سی پنل خود فعال کرده اید و حال قصد دارید که Two-Factor Authentication سی پنل را غیر فعال کنید ابتدا وارد سی پنل شوید.

از قسمت SECURITY گزینه Two-Factor Authentication را انتخاب کنید.

در صفحه مربوط به Two-Factor Authentication باید بر روی گزینه قرمز رنگ Remove Two-Factor Authentication را انتخاب کنید.

در نهایت از شما برای تایید حذف تایید دو مرحله ای در سی پنل سوالی پرسیده می شود که شما باید بر روی گزینه Remove کلیک کنید.

به پایان این مطلب رسیدیم و امیدواریم که آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel مورد توجه شما قرار گرفته باشد.آموزش تایید دو مرحله ای سی پنل - پایگاه
آموزش تایید دو مرحله ای سی پنل - پایگاه دانش میزبانفا


آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای در سی
آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای در سی پنل - مرکز آموزش پیام هاست


آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای در سی
آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای در سی پنل - learn - هاست نگار


افزایش امنیت سی پنل با آموزش تایید دو مرحله ای سی پنل
آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای سی پنل. برای اینکار می بایست در ابتدا وارد هاست سی پنل خود شوید. پس از ورود در بخش SECURITY بر روی گزینه Two-Factor Authentication کلیک کنید.


دیبا سرور مرکز آموزش - آموزش فعالسازی
دیبا سرور مرکز آموزش - آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای در cPanel


آموزش تایید دو مرحله ای سی پنل - پایگاه دانش میزبانفا
10.11.2018 در ادامه نحوه فعالسازی تایید دو مرحله ای برای سی پنل را آموزش خواهیم داد. آموزش فعالسازی تایید دو مرحله ای سی پنل. برای اینکار می بایست در ابتدا مانند روال سابق وارد هاست سی پنل خود شوید.


روش فعال سازی احراز هویت دو مرحلهای در
روش فعال سازی احراز هویت دو مرحلهای در cPanel و WHM مجله هاست ایران


فعالسازی تایید دو مرحله ای سی پنل وبلاگ شتابان هاست
تایید دو مرحله ای یا Two Step Verification عاملی است که می تواند بیشترین کمک را برای تامین امنیت یوزر اکانت داشته باشد. فعال. کردن ورود دو مرحله ای در سی پنل خود به تنهایی یکی از عوامل افزایش امنیت به شمار می رود و در این صورت شما


نحوه تایید دو مرحله ای در سی پنل
نحوه تایید دو مرحله ای در سی پنل وبلاگ سون هاست


فعالسازی تایید هویت دومرحله ای در cPanel - مرکز آموزش زاگریو
نحوه فعالسازی تایید هویت دو مرحله ای در پورتال زاگریو . فعالسازی تایید هویت دومرحله ای در DirectAdmin. نحوه انتخاب رمز عبور قوی و مناسب چیست آموزش Cron jobs در سیپنل. اضافه کردن دامنه جدید به هاست با استفاده از Addon Domain در سیپنل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن