آموزش های عمومیعمومی

آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir

آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir
آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir
آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir

با آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir از وبلاگ در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در این مطلب نحوه تغییر و تنظیم رابط های مجاز (رابط های اداری ، مالی و فنی) در سایت ایرنیک برای ثبت دامنه های ملی ir. و .ایران را آموزش دهیم. اگر با ایرنیک آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم که مطلب ایرنیک چیست را مطالعه بفرمایید.

برای ثبت دامنه های ملی شما نیاز به ثبت نام در سایت nic.ir و ساخت شناسه ایرنیک دارید تا از طریق آن بتوانید دامنه های ملی که ثبت می کنید را تحت مالکیت و مدیریت خود داشته باشید. در هنگام ثبت نام در سایت نیک شما باید اطلاعاتی را وارد کنید و تنظیماتی را نیز انجام دهید که یکی از تنظیمات ، تنظیم رابط های مجاز است که اکثر افراد آن بر روی خودم تنظیم می کنند.

در حالت عادی اگر شما قصد ثبت دامنه به صورت مستقیم از طریق ایرنیک را داشته باشید تنظیم رابط ها بر روی خودم مشکل و محدودیتی ایجاد نمی کند اما اگر قصد داشته باشید از طریق نمایندگان و کارگزاران ایرنیک دامنه ملی ثبت کنید با خطا مواجه می شوید زیرا رابط های مجاز بر روی خودم تنظیم شده و از طریق هیچ از یک نمایندگان و کارگزاران ایرنیک نمی توان دامنه ملی ثبت کرد که برای حل این مشکل باید رابط های مجاز را تغییر و آنها را به درستی تنظیم کرد.

در ادامه با آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir همراه ما باشید تا نحوه تغییر و تنظیم رابط های مجاز در سایت nic.ir را آموزش دهیم.

آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir

برای شروع آدرس سایت ایرنیک به نشانی nic.ir را باز کنید و از طریق مشخصه آشنا که در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد بر روی گزینه ورود کلیک کنید تا صفحه ورود به سامانه برای شما نمایش داده شود.

در این قسمت اطلاعات حساب کاربری خود در ایرنیک را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

پس وارد شدن به حساب کاربری خود ، از طریق منو شناسه زیر گزینه مدیریت رابط های مجاز را انتخاب کنید.

در صفحه مدیریت رابط های مجاز در پایین صفحه شما یک جدول برای مدیریت و تنظیم صاحب امتیاز ، رابط اداری ، رابط فنی و رابط مالی را مشاهده می کنید.

در این قسمت می توانید رابط های اداری ، فنی و مالی را بر روی خودم و شناسه های آشنا و نمایندگان تنظیم کنید.

همچنین شما می توانید رابط ها را بر روی همه تنظیم کنید تا بتوانید از طریق تمام سایت هایی که اقدام به ثبت دامنه ملی می کنند ، دامنه دلخواه خود را ثبت کنید.

در نهایت پس از تنظیم رابط های مجاز بر روی گزینه اعمال کلیک کنید تا تغییرات انجام شود.

پس از این شما می توانید از طریق سایت های مختلف به راحتی با استفاده از شناسه ایرنیک خود ، دامنه ملی ثبت کنید.

به پایان این مطلب آموزشی رسیدیم و امیدواریم که آموزش تغییر رابط های مجاز دامنه ir مورد توجه شما قرار گرفته باشد.آموزش تغییر رابط های مجاز در ایرنیک
آموزش تغییر رابط های مجاز در ایرنیک - دانشنامه گنجه


تنظیم رابط های مجاز برای تمدید دامنه در
تنظیم رابط های مجاز برای تمدید دامنه در میهن وب هاست - مرکز آموزش


رابط های مجاز دامنه
آموزش رابط های مجاز - چگونه رابط های مجاز دامنه خود را تغییر دهیم


آموزش تنظیم رابط های مجاز جهت ثبت دامنه های ملی - ir
در این آموزش با نحوه ی تنظیم رابط های مجاز جهت ثبت دامنه ملی ir. آشنا خواهید شد. منظور از رابط ها همان نمایندگان فروش ایرنیک می باشند که بعنوان رابط مابین کاربران و ایرنیک قرار می گیرند. زمانیکه شما درحال ساخت شناسه در


تنظیم رابط های مجاز دامنه مراحل تنظیم رابط های مجاز
تنظیم رابط های مجاز دامنه. در این مقاله می خواهیم نحوه تنظیم رابط های مجاز دامنه در ایرنیک را شرح دهیم. رابط به معنی نماینده فروش است که به عنوان رابط ما بین ایرنیک و کاربر می باشد.


چگونه رابط های مجاز را در پنل ایرنیک تنظیم کنیم
آموزش تنظیم رابط های مجاز را در پنل ایرنیک. رابطه های مجاز در ایرنیک زمانی کاربرد دارد که شما بخواهید به واسطه ی نمایندگی های فروش در ایرنیک نسبت به اعمال تغییر خاصی اقدام نمایید .


آموزش انتقال دامنه های ir - آموزش تغییر مالکیت دامنه های
آموزش انتقال دامنه های ir. توجه داشته باشید در طول فرآیند انتقال و تغییر مالکیت دامنه های IR قابلیت تمدید دامنه غیر فعال می گردد لذا حداقل 15 روز قبل از تاریخ انقضاء دامنه نسبت به شروع فرآیند انتقال و تغییر مالکیت اقدام


آموزش انتقال دامنه های آی آر در سایت ایرنیک
07.03.2016 آموزش انتقال دامنه های آی آر در سایت ایرنیک آموزش تصویری انتقال دامنه های ir. به شخص دیگر و تغییر صاحب امتیاز دامنه های ملی


تغییر رابطهای مجاز شناسه کاربری ایرنیک
تغییر رابطهای مجاز شناسه کاربری ایرنیک - IRPOWER


آموزش تغییر رابط های مجاز - مرکز آموزش
آموزش تغییر رابط های مجاز - مرکز آموزش - پیشگام وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن