آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

آموزش طراحی وبسایت با نرم افزار Frontpage

آموزش طراحی وبسایت با نرم افزار Frontpage
آموزش طراحی وبسایت با نرم افزار Frontpage
آموزش طراحی وبسایت با نرم افزار Frontpage

برای طراحی یک سایت وب تبلیغاتی در نرم افزار front page به صورت زیر اعمال نمایید :

1) در منوی file گزینهnew گزینهpage or web را انتخاب کرده و بعد blank page را انتخاب کرده تا صفحه مثل زیر ظاهر شود :

و گزینه normal page را انتخاب کرده تا یک صفحه وب تشکیل شود.
می توان برای صفحات وب خودمان یک پیش زمینه انتخاب کرده برای این کار لازم است که یک THEME انتخاب کرد که در منوی FORMAT گزینه THEME را انتخاب کرده مانند شکل زیر :

و بعد میتوان یکی از WISARD های خود FRONT PAGE انتخاب کرد یا میتوان تصویرهایی خودمان طراحی کنیم و انتخاب کنیم مثل شکل زیر :

که می توان بعد متن خود را تایپ کرد ولی برای LINK کردن ما بین صفحات وب باید کارهای زیر را انجام دهیم :
1) در منوی سمت چپ گزینه NAVIGATION را انتخاب کرده و بعد تمام صفحات طراحی شده را می توان کشیده در درون صفحه و طوری که کی می خواهیم به هم LINK شود آن را آرایش دهیم مانند شکل زیر:

——–

تست

برای INSERT کردن یک تصویر در خود وب سایت می توان از منوی INSERT گزینه PICTURE و گزینه FROM FILE را انتخاب کرده و بعد در صفحه آرایش دهیم مانند شکل زیر :

برای طراحی یک صفحه وبی که تماس با بازدید کننده داشته باشد باید ابتدا صفحه وب خود را طراحی کرد مانند صفحات دیگر و بعد از منوی INSERT گزینه FROM را انتخاب کرده که بعد آن را آرایش میدهیم مانند شکل زیر :

که ما به این صورت آرایش داده ایم :

برای طراحی یک جمله متحرک در سایت وب خود می توان در منوی TOOL BAR گزینه WEB COMPONENT را انتخاب کرد مانند شکل زیر :

تا صفحه مانند زیر بازشود :

و بعد گزینه DYNAMIC EFFECTS را از منوی سمت چپ انتخاب می کنیم و در منوی سمت راست گزینه BANNER AD MANAGER را انتخاب می کنیم مانند شکل زیر :

تا صفحه مثل زیر باز شود :

که بعد جمله که می خواهیم متحرک باشد در جای LINK TO می نویسیم .

نرم افزار Front page از جمله نرم افزارهایی است که به کار گیری ابزارهای قوی کمک شایانی در ساختن سایت وب به کاربران مینماید.
با استفاده از این نرم افزار نیازی به ایجاد صفحات به طور مستقیم در HTML نمی باشد بلکه با استفاده از فرامین و منوهای کاملا آشنای برنا مه های مایکروسافت میتوانیدا ین کار را انجام دهید.
با استفاده از برنامه Front page میتوانید ساختار کلی صفحات وب را طراحی نموده و با خلق صفحات مورد نیاز متن ساختار را تشکیل دهید. آن گاه برای هر چه زنده و جذابتر نمودن صفحات از ویژگیهای تقابلی و چند رسانه ای بهره بگیرید و در نهایت با بارگذاری فایلها روی سرور وب آنها را در شبکه انتشار دهید.
Front page قادر است بسیاری از اسناد Office را مستقیما به داخل صفحات جدیدweb وارد کند. در هر صورت Front page کلیه ابزار و توابعی را در بر میگیرد که شما برای ایجاد سایتهای web و نمایش آنها در Internet یا Interanet های خصوصی نیاز دارید.
Front page یک فرمان toggle به شما ارائه میدهد تا بتوانید در حالی که در نمای معمولی و طبیعی خود قرار گرفته اید برچسبهای HTML مربوط به یک صفحه را به طور سریع مشاهده نمایید.
Front page بدون اینکه ترتیب کد توضیحات یا فاصله گذاری تغییر دهد کد HTML را که در برنامه های دیگر ایجاد شده است وارد میکند و در نهایت شما کنترل لازم را در اختیار دارید.


اصول اولیه Front page

1– کادر منوی برنامه کاربردی : با کلیک نمودن بر روی آ یکن Front page یک کادر باز شو راه اندازی میگردد که شامل گزینه هایی برای پنجره Front page میباشد.
2– اسامی صفحه و سایت وب : هنگامی که یک وب ایجاد میگردد نامی برای آن در نظر گرفته میشود.
3- نوار منو و نوار های ابزار : بطور پیش فرض برنامه Front page نوار منو نوار ابزار استاندارد و نئار ابزار قالب بندی را نمایش میدهد. برای تغییر نوارهایی ظاهر میشوند سپس view>Toolbar را انتخاب نموده و گزینه های مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال نمایید.
4- نوار نماها ( View bar ): Front page به طور پیش فرض در نمای Page باز میشود. روی هر یک از پنج آ یکن دیگر برای مشاهده نمای دلخواه خود کلیک نمایید:
Folder برای مرتب کردن فایلها و پوشه ها reports برای دسترسی به فایلها پیوندها و تصاویر یک سایت باز شده web و Navigation به منظور مشاهده و ویرایش ساختار یک سایت وب و Hyperlinks برای دیدن پیوندهای مربوط به هر صفحه در یک سایت وب و Tasks به منظور بررسی ایجاد یا ویرایش یک فهرست To-Do برای سایت وب.
5- برگه های نمای صفحه: Front page به طو رپیش فرض در نمای Normal باز میگردد و به شما امکان میدهد تا صفحه وب را بگشایید. به منظور مشاهده یا ویرایش یک کد بندی صفحه روی HTML کلیک نمایید و برای دیدن روش مشاهده صفحه در مرورگر وب روی Preview کلیک نمایید اگر مرورگر Micrisoft و Internet Explorer بر روی سیستم شما نصب نشده باشد “preview” ظاهر نخواهد شد.
6- روند پیشرفت download : مادامی که Front page در حال باز کردن یک صفحه وب میباشد آ یکن مربوطه میچرخد و به مجرد اینکه کلیه فایلهای مربوط به صفحه باز شوند متوقف خواهد شد.
7- زمان بر آورد شده برای Download : Front page به طور پیش فرض برای نمایش مدت زمان تنظیم شده است که صفحه جاری به منظور Down load از طریق یک اتصال مودم 8/28 بیت در ثانیه استفاده میکند.

استفاده از منوها:

 • منوی File: عملکردهای برنامه کاربردی گسترده را همانند ایجاد – گشودن – بستن – ذخیره سازی – انتشار و وارد کردن صفحات یا سایت های وب را کنترل مینماید.
 • منوی Edit : اغلب فرامین موجود در منوی Edit در برنامه های دیگر نیز به کار میروند . قسمت پنجم این منو به شما امکان میدهد تا هنگامی که بیش از یک نفر بر روی سایت وب فعالیت میکند دسترسی به فایل را کنترل نمایید .
 • منوی View : این منو به شما امکان میدهد تا تمام شش نمای Front page را به علاوه نوارهای ابزار پنهان کرده یا نمایش دهید.
 • منوی Insert : به شما امکان میدهد تا همه چیز را از خطوط انفصالی تاریخها و فوق پیوندها گرفته تا اپلت های java و اجزای office 2000 را درون صفحات web قرار دهید.
 • منوی Format : ظاهر و نمای متن را کنترل نموده و معمولا به آ یکن نوار ابزار Formatting مربوط میشود.
 • منوی Tools : بسیاری از تنظیمات کلی Front page به علاوه فرهنگ لغات و اصطلاحات ر ا کنترل میکند.
 • منوی Table : اکثر جنبه های ایجاد و تنظیم جداول و کادرها را د رصفحات وب شما کنترل نموده و عموما به آ یِکنهای نوار ابزار Table مرتبط میشوند.
 • منوی Frame : قالب بندی صفحات مبتنی بر Frame را کنترل نموده و در زمان مشاهده یک صفحه Non-frame در دسترس نمیباشد.
 • منوی Windows : به منظور جهش و حرکت در هر یک از پنجره ها ی باز Front page
 • منوی Help : برای دسترسی به سیستم راهنمای Front page

ایجاد یک سایت وب
هر مجموعه ای از صفحات پیوند خورده و مربوط به هم خواه فقط دو صفحه و خواه هزار صفحه باشد یک سایت وب نامیده میشود . Front page نیز آن را یک وب مینامد که کلیه اسناد و تصاویر مرتبط با سایت وب را در بر میگیرد . سایتهای وب به طور پیش فرض درFront page درون یک پوشه خاص به نام My web بر روی هارد دیسک شما ذخیره میشوند.
برای ایجاد یک سایت جدید وب File>New>Web را انتخاب نمایید. به مجرد گشودن یک سایت وب با کلیک کردن بر روی آ یکن Navigation در قاب View به نمای مرور سوئیچ کنید. برای اضافه کردن یک صفحه جدید به ساختار سایت وب راست کلیک نموده و New page را از منوی میانبر انتخاب کنید یا اینکه Ctrl N را فشار دهید.

به کار بردن یک زمینه به یک صفحه یا سایت وب:
برای اعمال یک زمینه ایتدا صفحه مورد نظر را باز کنید. برای دسترسی به زمینه ها به نمای صفحه بروید در جایی از صفحه راست کلیک نموده و Theme را از منوی میانبر انتخاب کنید. کادر محاوره Themes شامل چهار کادر علامت در پایین سمت چپ میگردد vived colors و Active Graphics و Background picture ویا Apply using css . برای سفارشی کردن هر یک از زمینه ها روی دکمه Modify در پایین کادر محاوره Themes کلیک نمایید.
Front page به شما امکان میدهد تا سه جنبه مختلف از یک زمینه را اصلاح کرده یا تغییر دهید: رنگ و تصاویرو یا متن.

 • ایجاد صفحات اولیه Web
 • ایجاد و قالب بندی متن
 • قالب بندی پاراگرافها , لیستها
 • افزودن فرا پیوندها
 • افزودن و ویرایش تصاویر


قالب بندی پراگرافها و لیستها و عناوین:

در حالی که گرافیکها به صفحات وب شما تنوع و جذابیت میدهد اما در واقع پاراگرافها لیستها و عناوین هستند که بار کاری مربوط به تنظیمات سلسله مراتب بصری صفحات را اداره میکنند.
Front page به شما امکان میدهد تا به راحتی سه مورد مذکور را با نوار ابزار Formatting تنظیم و کنترل کنید.
کاربرد پاراگرافها :
Front page به شما اجازه میدهد تا باتنظیم کنگره ها و برجستگیها همترازی پاراگراف فاصله گذاری بالا پایین پاراگراف و بین خطوط نمای ظاهری پاراگراف خود را تغییر دهید.
زمانی که شما در حالت قالب بندی هستید با کلیک کردن بر روی آ یکن Page در قاب View مطمئن شوید که در نمای صفحه قرار دارید.
برای همترازی یک پاراگراف روی یکی از سه دکمه همترازی در نوار ابزار formatting کلیک کنید.
برای تغییر تورفتگی های یک پاراگراف روی دکمه های کاهش یا افزایش decrase Indent یا Incrase Undent کلیک کنید.


استفاده از لیستها:
Front page به شما امکان میدهد تا لیستهای مختلفی از سبکها را ایجاد کنید که میتوان آنها را در دو گروه عمومی تفکیک نمود.
لیستهای منظم و لیستهای بی نظم که به عنوان unmembered یا bulleted نیز شناخته شده اند.لیستهای برای ارائه اجزایی مناسبند که ترتیب به خصوصی ندارند همانند لیستی از تدارکات. هرگاه میخواهید فهرستی از اجزا را در یک رشته ترتیبی و منظم ارائه دهید از فهرستهای ترتیبی و منظم ارائه دهید از فهرستهای ترتیبی ( ordered ) یا شمارش شده ( numbered ) بهره بگیرید. در حالی که Front page لیستهای منو دایرکتوری را ایجاد میکند اما آنها توسط اغلب مرورگرها پشتیبانی نمیشوند بنابراین بهتر است که از به کار بردن آنها دوری نمایید.

ایجاد لیستهای بدون ترتیب:
به طور پیش فرض Front page از بولتهای مدور و محکم استفاده میکند. با این وجود شما میتوانید هر یک از بولتهای موجود در زمینه توکار Front page به کار ببرید و یا اینکه بولتهای شفارشی ایجاد کنید .
برای ایجاد سریع یک لسیت بولتی روی دکمه Bullets در نوار ابزار Formatting کلیک نمایید. همچنین میتوانید با استفاده از منوی باز شوی Style یک لیست بولتی ایجاد کنید.

ایجاد لیستهای تعریفی:
لیستهای تعریفی برای فرهنگ اصطلاحات و اطلاعات دیگر سبک لغت نامه به طور دستی ایجاد میشوند زیرا فرمت مربوطه یک کلمه یا یک عبارت را بر روی یک خط واحد قرار داده و تعریف مناسب را فورا در زیر آن درج میکند. با این وجود میتوانید تمامی اصطلاحات و تعاریف را تایپ نموده و آنها را قالب بندی کنید از آنجایی که همه قالب بندیها به طور خود کار اداره خواهند شد بهتر آن است که قالب یا فرمت Define Term را انتخاب نموده و عمل تایپ را آغاز نمایید.
برای ایجاد یک لیست تعریفی مکان نما را در جایی قرار دهید که میخواهید اولین تعریف ظاهر شود سپس Defined Term را از لیست باز شوی Style انتخاب کنید.

ایجاد لیستهای منظم و ترتیبی :
هر گاه میخواهید لیستی از اجزا را به ترتیب ارائه نمایید از لیستهای منظم استفاده کنید. لیستهای منظم معمولا شماره دار هستند.
برای ایجاد یک لیست شماره گذاری متن خود را انتخاب کرده و روی دکمه Numbering در نوار ابزار Formatting کلیک نمایید.
افزودن فرا پیوندها ( Hyper links)
جذابیت اصلی وب از قابلیت کاربر و انتقال فایلها در سراسر جهان سرچشمه میگیرد . فرا پیوندها این روند را انجام میدهند. فرا پیوند ها پیوندهای ساده بسیار متنوع و گوناگون هستند : پیوند هایی به نقاط دیگر در سندی که قبلا بر روی صفحه باز شده است و پیوندهایی در ارسال پست الکترونیکی ( E-mail) و پیوند های درج شده در تصاویر Front page ایجاد همه آنها را آسان میسازد.

پیوندهای قطعی و نسبی:
اساس استفاده از پیوندها درک تفاوتهای موجود میان فرا پیوندهای قطعی و نسبی میباشد. هنگام استفاده ممکن است تداخل و سردرگمی به وجود بیاید اما به سادگی میتوان آنهارا تفکیک نمود یک پیوند قطعی ( Absolute ) , یک آدرس کامل فایل وب را نمایش میدهد در حالی که یک نسبی فقط شامل نام فایل و پوشه بالای آن میگردد. شما باید یک پیوند قطعی را در زمانی به کار ببرید که پیوند ایجاد شونده به فایل یا صفحه ای از وب باشد که روی سایت وب شما قرار نگرفته باشد پیوند Absolute گاهی یک پیوند خارجی نیز نامیده میشود . پیوندهای نسبی یا Relative باید بای پیوند به فایل های درون سایت شخصی وب شما استفاده شوند. مزیت پیوندهای Relative این است که شما میتوانید بدون انفصال پیوندها فایلها و سایت وب خود را مجددا سازماندهی نمایید
چون صفحه آغازین ( Home page ) شما یک آدرس قطعی( Absolute ) دارد یک مرورگر وب میتواند درون سایت وب شما از یک پیوند نسبی به پیوند دیگر حرکت کند .
برای جلوگیری از به روز رسانی پیوندها به طور دستی از پیوندهای Relative استفاده کنید.

ایجاد فراپیوند:
با کلیک کردن بر روی آ یکن Page در قاب View به نمای صفحه بروید . برای ایجاد یک پیوند گزینه Hyper Link را در منوی Insert انتخاب کرده یا اینکه روی دکمه Hyper Link در نوار ابزار Standard کلیک نمایید.

پیوند یک صفحه خارجی وب:
در نمای صفحه متنی را که میخواهید پیوند بدهید انتخاب کنید. راست کلیک کرده و Hyper link را از منوی میانبر انتخاب نمایید. زمانی که کادر محاوره Create Hyperlink ظاهر گردید اگر URL مربوط به سایت را میدانید مستقیما آن را در داخل پنجره متنی تایپ کرده و روی ok کلیک کرده تا انتخاب شما پیوند یابد .

پیوند به یک صفحه موجود در سایت وب شما:
در نمای روی متن مورد نظر راست کلیک کرده و Hyperlink را انتخاب نمایید. اگر فایل قبلا قسمتی از سایت وب شما بوده است از نوار مرور کادر محاوره برای یافتن فایل استفاده کنید و روی آن کلیک کرده نام آن درون کادر متنی URL قرار خواهد گرفت . اگر فایل در جای دیگری از کامپیوتر شما وجود دارد روی دکمه Final local File کلیک نموده و برای رهیابی به فایل از کادر محاوره Select File استفاده کنید. روی ok کلیک کرده . در پروژه طراحی وب سایت متن برگزیده شما به فایل پیوند خواهد خورد همان طور که با یک خط زیرین نشان داده میشود.

ایجاد یک پیوند E-mail :
متنی را انتخاب کنید که برای پیوند دادن به یک آدرس E-mail در نظر گرفته اید سپس راست کلیک نموده و Hyperlink را انتخاب نمایید . زمانی که کادر محاوره Create Hyperlink ظاهر گردید روی دکمه E-mail کلیک نمایید زمانی که کادر محاوره Create E-mail Hyperlink ظاهر شد آدر س e-mail را در اخل آن تایپ نموده و روی ok کلیک کنید.

ایجاد یک صفحه جدید و پیوند آن :
در ابتدا متنی را انتخاب نمایید که میخواهید به صفحه ایجاد نشده پیوند بدهید سپس راست کلیک کرده و HyperLink را از منوی میانبر انتخاب نمایید هرگاه کادر محاوره ظاهر شد روی دکمه ” ایجاد صفحه جدید ” کلیک کنید . یک کادر محاوره New ظاهر خواهد شد که در آنجا میتوانید ایجاد یک Normal page یا ایجاد صفحه ای بر اساس یکی از الگوهای Front page را انتخاب کنید سپس روی ok کلیک نموده و به صفحه جدید عنوان ونام اختصاص دهید.

تنظیم رنگهای پیوند:
بای تغییر رنگ یک پیوند در جایی از صفحه راست کلیک نموده و Page properties را از منوی میانبر انتخاب کنید. برای دسترسی به قسمت رنگها روی برگه Background در کادر محاوره Page properties کلیک نمایید.

ایجاد پیوندهای تصویری :
قبل از آغاز کار با تصاویر View>Toolbar>Picture را انتخاب کنید. نوار ابزار شامل ابزارهایی است برای اضافه کردن پیوندها به تصاویر. برای پیوند یک تصویر برگزیده روی آن راست کلیک نموده و Hyper link را از منوی میانبر انتخاب کنید. زمانی که کادر محاوره Create Hyperlink ظاهر شد تمام گزینه هایی که قبلا تشریح شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

افزودن و ویرایش تصاویر
برای قرار دادن تصاویر بر روی وب نیاز به استفاده ار تصاویر در قالبهای صحیح میباشد.
Gifs,JPEG,GIF قالب تبادلات گرافیکی compuserve است و برای همه چیز استفاده میشود اما برای عکسها و تصاویر متوسط تا بزرگ بهترین قالب به عنوان JPEGبه شمار میرود .در حال حاضر JPEG, GIFs یکی از بهترین قالبهای موجود محسوب میشوند.

درج یک تصویر:
برای درج یک تصویر ابتدا Insert>Picture و سپس Clip Art یا From File را از زیر منو انتخاب کنید.

اگر Clip Art را انتخاب نمایید Clip Art Gallery ظاهر خواهد شد در صورتی که Form File را برگزینید کادر محاوره Picture پدیدار میگردد. برای رهیابی به فایل دلخواه از منوهای باز شوی موجود در کادر محاوره آ یکنهای پوشه یا دکمه ها استفاده کرده و سپس روی ok کلیک کنید. تصویر مورد نظر به داخل صفحه وب وارد میگردد.
تبدیل قالبهای تصویر:
به طور پیش فرض Front page تصاویری که در قالبهای دیگر مثل JPEG, GIF ایجاد شده اند را ذخیره میکند. اگر عمق رنگ تصویر 8 بیتی یا کمتر باشد به عنوان یک GIF و هر چه که بالای 8 بیتی قرار گیرد به عنوان یک JPEG ذخیره خواهد شد Front pageهمچنین تبدیل GIF به JPEG و JPEG به GIF و هر کدام از آنها به PNG را به طور آسان در اختیار شما قرار میدهد.
برای تغییر یک تصویر روی آن راست کلیک نموده و picture Properties را از منوی میانبر انتخاب کنید.
روی برگه General رفته یکی از سه دکمه رادیویی موجود در قسمت Type را برای تغییر قالب تصویری به PNG یا GIF,JPEG انتخاب کنید.

ایجاد موارد جایگزین برای تصویر :
استفاده از یک اتصال شماره گیری کند وب برای مردم ما رایج شده است در نتیجه مرورگرهای آنها قادر به ]Download کردن تصاویر نمیباشند . با ایجاد متن جایگزین برای هر تصویر موجود در سایت حداقل میتوانید یک احساس نسبی از تصاویر یک صفحه در بازدیدکنندگان وب ایجاد نمایید . دلیل دیگر قرار دادن متن جایگزین برای تصاویر این است که برنامه های به خصوصی طراحی شده اند که مطالب درج شده در صفحه را با صدای بلند میخوانند در نتیجه کاربرانی که در حال مشاهده وب هستند دچار ناراحتی خواهند شد . با استفاده از متن جایگزین آن کاربران جلب خواهند شد و بی اعتنا از کنار آن نمیگذرند.

مراحل ایجاد یک متن جایگزین:
روی تصویر راست کلیک نموده و Picture Properties را از منوی میانبر انتخاب کنید . زمانی که کادر محاوره Picture Properties ظاهر شد روی برگه General کلیک کنید. در داخل قسمت Alternative Representation یک برچسب یا توضیح خلاصه در پنجره متنی تایپ نمایید. بعد از انجام کار روی ok کلیک نمایید متن جایگزین قسمتی از کدبندی HTML تصویر خواهد شد.

افزودن فضا در اطراف تصویر:
درون صفحه وب مربوط به صویر راست کلیک نموده و Picture Properties را از منوی میانبر انتخاب کنید.
هر گاه کادر محاوره Picture Properties ظاهر گردید روی برگه Appearance کلیک نمایید. در قسمت Layout میتوانید یک عدد را مستقیما درون پنجره های متنی فضا گذاری افقی و عمودی Horizontal Spacing و Vertical Spacing تایپ نموده و یا از فلشها بای تنظیم تعداد پیکسل های فضای خالی که در اطراف تصویر قرار خواهند گرفت استفاده کنید . روی ok کلیک نمایید تل فضای مورد نظر به صفحه اضافه شود.


(1) گزارش کارورزی در یک شرکت نرم افزاری
گزارش کارورزی در یک شرکت نرم افزاری- طراحی سایت FrontPage


(2) آموزش پروژه محور طراحی وب سایت با PHP و
آموزش پروژه محور طراحی وب سایت با PHP و MySQL - فرادرس


(3) آموزش Front Page
آموزش Front Page


(4) طراحی صفحات وب lahzeweb
طراحی سایت با html - زبان پایه ی طراحی صفحات وب lahzeweb.ir


(5) آموزش مقدماتی طراحی صفحات Web با نرم افزار Front Page
با استفاده از این گزینه می توانید با تنظیماتی که پس فشردن این دکمه انجام می دهید به یک صفحه وب پیش ساخته دست پیدا کنید که فقط می بایست جاهایی را که تعبیه شده با مطالب عکس یا هر چیز دیگر مورد نظر پر نمایید.


(6) دانلود Microsoft Frontpage 2003 SP3 نرم
دانلود Microsoft Frontpage 2003 SP3 نرم افزار طراحی صفحات وب


(7) Serif WebPlus X5 13.0.3.029 - نرم افزار طراحی وب سایت
امکانات نرم افزار WebPlus X5 - طراحی وبسایت توسط عملکردهای ساده ای مانند Drag Drop بدون نیاز به دانستن زبان HTML. - قالب های زیبا با قابلیت دستکاری.


(8) دانلود نرم افزار فرانت پیج 2003 پرتابل
دانلود نرم افزار فرانت پیج 2003 پرتابل - FrontPage 2003 Portable


(9) پکیج فیلم آموزش کنترل ارتعاشات سازه شامل طراحی میراگرها و
پکیج فیلم آموزش کنترل ارتعاشات سازه شامل طراحی میراگرها و جداسازها با sap به همراه طراحی میراگر با matlabدر این پکیج میآموزیدتحلیل غیرخطی با استفاده از نرم افزار sapتوزیع بهینه سختی در ارتفاع سازهجداسازهای لرزه


(10) نرم افزار طراحی سایت - sarzamindownload.com
با استفاده از نرم افزار Microsoft Frontpage میتوانید به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای به طراحی صفحات وب بپردازید و توسط خود نرم افزار بر روی سرور های اینترنتی قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا