آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

5 عنصر مهم در طراحی سایت حرفه ای

5 عنصر مهم در طراحی سایت حرفه ای
5 عنصر مهم در طراحی سایت حرفه ای
5 عنصر مهم در طراحی سایت حرفه ای

اگر می‌خواهید وب# سایت شما در میاد دیگر رقبا برجسته شود و از آن ها پیشی بگیرید، باید حضور آنلاین شما برجسته باشد. تعداد زیادی وب‌سایت راکد و خسته‌کننده در دنیا وجود دارد– شما نباید یکی از آن‌ها باشید. ساختن یک سایت عالی راحت است، تنها کاری که باید انجام دهید دنبال کردن چند قانون خلاقانه است.
1. سایتی که به خوبی به آن فکر شده و استفاده از آن آسان است. چرا؟ اگر بازدیدکنندگان چیزی که به دنبال آن هستند را راحت پیدا نکنند، سایت شما را ترک می‌کنند. کارها را برای کاربر خود آسان کنید تا گیر بیفتند و شما را بهتر بشناسند. چند مورد از صفحه هایی که بازدید کنندگان هرگز نباید ترک کنید عبارتند از: صفحه‌ی اصلی (خانه)، درباره‌ی سایت، خدمات و تماس. همچنین اگر وبلاگ، نمونه کار و/یا صفحه‌ی توصیفات دارید فراموش نکنید که آن‌ها را به فهرست سایت اضافه کنید.
2. آرایش رنگ دل‌انگیز و چشم‌نواز. رنگ در انتقال پیام درست به خوانندگان شما تاثیر به سزایی دارد. رنگ به شدت انگیزه ایجاد می‌کند و اغلب می‌تواند یک پیام قوی، سمبلیک و اغلب ناخودآگاه را منتقل کند. وقتی می‌خواهید برای طراحی سایت خود رنگ‌ها را انتخاب کنید از خودتان چند سوال بپرسید. بازدیدکنندگانتان چه کسانی هستند؟ هدف طراحی این وب سایت چیست؟ رنگ‌های روشن توجه بازدید کنندگان را جلب می‌کنند و از نظر فیزیکی تحریک‌کننده هستند. رنگ‌های عمیق، مات و کم‌رنگ آرام‌تر هستند و محیط آرام‌تری ایجاد می‌کنند. طرح رنگ‌ها را در حدود سه رنگ اصلی در قالب سایت خود نگه دارید.
3. استفاده‌ی خوب از فضا. لازم نیست تمام اطلاعات و تمام عکس‌های شرکت را در صفحه اصلی بگنجانید. اگر فهرست سایت به خوبی طراحی شده باشد، می‌توانید از حداقل موارد در صفحه‌ی اصلی استفاده کنید و بهترین استفاده را از نظم فضایی ببرید. طراح وب شما باید بتواند از فضا به نفع شما استفاده کند و توجه را به المان‌های مهم در سایت جلب کند.
4. تصاویر متناسب و گویا. امروزه عکس‌ها و تصاویر با قیمت‌های خوب در شرکت‌های عکاسی در دسترس است. مطمئن شوید که عکس‌هایی که انتخاب می‌کنید به سایت شما و /یا به محصولاتی که می‌خواهید برجسته کنید مرتبط است. اگر شما در حال فروش یک محصول هستید، استخدام یک عکاس همیشه ایده‌ی خوبی است. تفاوت بین عکس‌های آماتور و حرفه‌ای اغلب می‌تواند باعث شکست یا موفقیت یک وب‌سایت شود.
5. فونت‌های منحصر به فرد که راحت خوانده شوند. اگر متن شما ناخوانا باشد، داشتن محتوای عالی چه فایده‌ای دارد؟ به انداره و فونت توجه کنید. امروزه فونت ها بییش از هر زمان دیگری در بستر اینترنت موجود میباشند، دیگر فقط تعداد انگشت شماری از فونت مناسب برای طراحی سایت نداریم. دیگر دلیل برای خسته‌کننده‌ بودن وجود ندارد. یک چیز چشم‌نواز را انتخاب کنید که شما را از رقابایتان متمایز کند.
منبع :
طراحی سایت حرفه ای وبلیان


(1) 5 عنصر کلیدی که برای ساخت یک وب سایت
5 عنصر کلیدی که برای ساخت یک وب سایت موفق نیاز دارید


(2) گرایش های طراحی سایت حرفه ای
گرایش های طراحی سایت حرفه ای


(3) پنج اصل مهم در طراحی یک وب سایت جذاب
پنج اصل مهم در طراحی یک وب سایت جذاب


(4) 13 نکته مهم در طراحی رابط کاربری سایت
13 نکته مهم در طراحی رابط کاربری سایت پایلاش


(5) هشت مرحله طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل حرفه ای - گروه کلید
در این مقاله قصد داریم تا تجربیات افراد متخصص در زمینه مراحل طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل حرفه ای را با شما به اشتراک بگذاریم.


(6) آموزش طراحی سایت مشهد
آموزش طراحی سایت مشهد


(7) اصول طراحی سایت دسته بندی کردن آیتم های مرتبط به هم در
یکی از موارد مهم در طراحی صفحات وب سایت حرفه ای گروه بندی آیتم های مرتبط به هم هست. مشخص کردن یک جایگاه مناسب و درست برای هر عنصر در طراحی سایت هست که می تونه اون را به


(8) 5 دلیل برای طراحی سایت طراحی سایت اسپیناس - Tehran
5 دلیل برای طراحی سایت. امروز در طراحی سایت اسپیناس در خصوص دلایل داشتن یک وب سایت صحبت میکنیم.. 1-افزایش اعتبار کسب و کار شما امروزه تعداد کسانی که در اینترنت به دنبال خرید هستند افزایش می یابد.


(9) 10 ویژگی مهم در طراحی وب سایت حرفه ای و پربازدید - وبلاگ
10 ویژگی مهم در طراحی وب سایت حرفه ایبخش اول امروزه با گسترش اینترنت اغلب کسب و کارها برای دیده شدن قدم در دنیای اینترنت گذاشته اند. چند وقتی هست که به بررسی وب سایت ها پرداخته ایم و متاسفانه


(10) طراحی سایت طراحی سایت در مشهد طراحی سایت حرفه ای
مراحل طراحی یک سایت حرفه ای و اختصاصی در وبکیما را در زیر مشاهده می کنید. طراحی وایرفریم با در نظر گرفتن نیازها و خواستههای شما یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

دکمه بازگشت به بالا