آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

طراحی سایت و انواع مختلف cms

طراحی سایت و انواع مختلف cms
طراحی سایت و انواع مختلف cms
طراحی سایت و انواع مختلف cms

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

انواع مختلف cms
به چه دلیلی انواع مختلفی از سیستم مدیریت محتوا وجود دارد؟
اگر بتوان هر مطلبی را که به طور دیجیتال درون( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) سیستم نگه داشته شده است محتویات نامید ،( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) در آن صورت هر نرم افزاری مثل “ابزار های مدیریت دارایی ” می تواند یک سامانه مدیریت محتویات نامیده شود. یا همینطور ابزارهای مدیریت محتویات وب سایت نیز یک CMS خواهند بود.

طراحی سایت ” width=”500″ height=”300″ />

انواع مختلفCMS ها عبارتست از:
Wiki:
سیستم مدیریت محتوا برای انتشار و تولید مطالب مانند انواع wikiها.
Transactional content management systems یاT-CMS :
برای مدیریت داد و ستدها در تجارت الکترونیک.
Integrated content management systems یا I-CMS :
برای ادغام با یک سیستم تجاری برای درست کردن خودکار محتوا.
Digital Asset Management systems یاDAM :
برای مدیریت رسانه ها مانند فیلم و معرفی محصولات برای بازار یابی.
Publications management systems یاP-CMS :
برای انتشار انواع محتوا ها مثل راهنما ، مقاله ، کتاب ، منابع و …
Learning management systems یا L-CMS :
برای ایجاد سیستم آموزش از راه دور از طریق سیستم های تحت وب.
Web management systems یا W-CMS :
برای ایجاد و مدیریت محتوای سایت های وب.
بسیاری از CMS ها در متن های مختلف و با توانایی های گوناگون به بازار عرضه می شوند .( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) البته قابلیت بروز رسانی مطالب در همه مشترک است اما توانایی های ویژه دیگری دارند که با قیمت های مختلف به شما پیشنهاد می دهند .
من جمله:
مطالب ارسال شده توسط کاربران و مشتریان و تایید کردن اطلاعات ، چند زبانه بودن سایت ، ایجاد نقشه وب سایت، طراحی وب سایت داینامیک ، امکان ایجاد تجارت الکترونیک یا طراحی فروشگاه اینترنتی،( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) ایجاد فرم برای دریافت اطلاعات کاربران ، سئو و بهینه سازی وب سایت و عکس های آپلود شده ، ایجاد و بروز کردن متا تگ ها، امکان جستجو در داده های وب سایت ،بالا بردن امنیت و جلوگیری از هک شدن وب سایت، گزارش آمار بازدید از صفحات وب و …
CMS های اطلاعاتی وب:
این سیستم ها معمولا کار طراحی صفحات سایت را انجام نمی دهند.( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) بلکه مدیریت کردن اطلاعات سایت را بر عهده دارند. خدماتی که این سیستم ها ارائه می دهند بشرح زیر است :
1- ارسال داده ها به وب سایت بوسیله چند کاربر
2- آرشیو بندی اتوماتیک اطلاعات ( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) بر اساس تاریخ و موضوع
3- قابلیت جستجو در اطلاعات قبلی ( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب )
4- ایجاد لینک دائم برای هر مطلب و متا تگ برای آن
5- ایجاد یک صفحه به عنوان لینکستان و امکانات جانبی دیگر…
فعال بودن سایت که از طریق به روزرسانی و ذخیره کردن اطلاعات و محتویات یک وب سایت اینترنتی امکان پذیر است،تاثیر زیادی در جذب یا حفظ مخاطبین بالقوه و ( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) بالفعل وب سایت دارد. با رعایت کردن یک شیوه درست و ثابت در به هنگام سازی اطلاعات و محتویات یک سایت اینترنتی می توان موفقیت یک وب سایت را در یک زمان معین تضمین نمود.
اطلاعات و محتویات مکتوب و متنی یک سایت از دید افرادی( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) که در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت تجربه دارند مهمترین داشته ی وب سایت ها به حساب می آید.
چنانچه بخواهیم کاری اصولی و مهم انجام دهیم که در طولانی مدت به نفع وب سایت و یا حتی وبلاگ ما باشد، باید بگویم که طراحی وب سایت و پیاده سازی یا تهیه و تدارک یک سیستم مدیریت محتوا Content Management System برای سایت یا وبلاگ است و این با توجه به پراکندگی موضوعات( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) وب سایت، باید مورد توجه طراحی سایت یا جمع آوری اطلاعات به منظور انتخاب و خریداری سیستم قرار گیرد. در واقع، وبلاگها، به نوعی یک سیستم مدیریت محتوا اما در سطحی کوچک و محدود هستند. به روزرسانی ها باید حتی الامکان دارای یک نوع نظم از پیش طراحی شده باشد.
در همه سایت هایمان نداشتن یک سیستم مدیریت محتوا(CMS) کاملاً مشاهده می شود،ما باید یک سیستم مدیریت محتوا جامع و دقیق در سطح وب سایت ها و وبلاگهایمان داشته باشیم. این سیستم به جای محدودیت به فعالیت ها و کارکردهایمان ( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) نظم و ترتیبی مدیریت شده می دهد. بگذارید مثالی بزنم، فرض کنید که یک رویدادی در نقطه ای از کشور مورد توجه و پوشش خبرنگاران خبرگزاریهای ما قرار می گیرد، در اکثر خبرگزاریها، شیوه ارسال اخبار تکمیل کننده خبر قبل رعایت میشود.( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) خبری که تهیه می شود، از زمان تولید وارد سیستم مدیریت محتوا می گردد به نظرم باید توسط سایر منابع به نوعی تکمیل و تکمیل تر شود و در این سیستم مدیریت محتوای جامع، اخبار و اطلاعات مورد پردازش های عمقی تر و در نهایت تحلیل های عمیق تر شود.( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) در یک سیستم جامع مدیریت محتوا، نیازهای مخاطبین را باید در نظر گرفت و تعامل مداوم بین عوامل تهیه و تنظیم خبر، اطلاعات و مصرف کنندگان آن، موجب می شود که وقت و سرمایه نیروهای انسانی و از طرف دیگر تجهیزات (مثلاً پهنای باند مورد استفاده عوامل که یکی از مهمترین های آن است) بیهوده تلف نشود.
در یک سیستم مدیریت محتوا اهمیت وجود «نویسنده» در هریک از قسمت های مورد نظر برای ایجاد محتوای مورد نظر نیاز است و حیات و دوام وب سایت های ما همانطور که بدون عضو، مخاطب، بازدید کننده و کاربر غیر ممکن است، بدون نویسندگان خبر یا تحلیل های خبری و مقالات نیز امکان پذیر نیست.( شرکت طراحی سایت و سئو هلو وب ) و اینترنت یک رسانه ی مکتوب است و «متن» اساس آن به حساب می آید.


(1) طراحی سایت و انواع نرم افزارهای سایت ساز
طراحی سایت و انواع نرم افزارهای سایت ساز


(2) پیشنیاز طراحی سایت با cms ها - دامیز
پیشنیاز طراحی سایت با cms ها - دامیز


(3) انواع سیستم مدیریت محتوا CMS و تاثیر
انواع سیستم مدیریت محتوا CMS و تاثیر آن بر روند طراحی سایت


(4) طراحی سایت با CMS اختصاصی یا وردپرس
طراحی سایت با CMS اختصاصی یا وردپرس کدام بهتر است مدیر آینده


(5) انواع cms چیست معرفی 5 از بهترین سیستم
انواع cms چیست معرفی 5 از بهترین سیستم های مدیریت محتوا آوش تک


(6) طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای طراحی وب سایت طراحی سایت
پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در ویستا به خوبی این موضوع را درک میکنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.


(7) سیستم مدیریت محتوی سایت CMS شرکت هوش برتر
سیستم مدیریت محتوی سایت CMS شرکت هوش برتر


(8) انواع وب سایت های اینترنتی کدام ها هستند
وب سایت های اینترنتی را می توان از جهات مختلف طیقه بندی کرد. از جنبه کارکرد کلی سایت می توان سایت ها را به دسته های وب سایت های اطلاع رسانی وب سایت های تجارت الکترونیک وب سایت های فروشگاهی وب سایت های کاربردی وب


(9) انواع سیستم های مدیریت محتوا بهترین CMS کدام است
برای داشتن یک انتخاب مناسب باید روشهای مختلف را بشناسید و ویژگیهای هر یک را بدانید. در مقالههای قبل مزایا و معایب طراحی سایت اختصاصی را بررسی کردیم. در این مقاله به بررسی انواع سیستم های مدیریت محتوا میپردازیم و مهمترینها را معرفی میکنیم.


(10) طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی - وبینه
طراحی وب سایت به همراه نرم افزار حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی و سیستم بازاریابی شبکه ای در یک پکیج حرفه ای . ورود عضویت. 021-88312591 - 021-88302905. نمونه کارهای طراحی سایت Toggle main menu visibility. محصولات. نرم افزار تیکتینگ تحت وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =

دکمه بازگشت به بالا