آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

طراحی سایت و مزایای cms

طراحی سایت و مزایای cms
طراحی سایت و مزایای cms
طراحی سایت و مزایای cms

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

با توسعه روزافزون استفاده از اینترنت، نیاز به نرم افزارهای مدیریت محتوای وب سایت مورد توجه بسیار قرار گرفته و انواع مختلفی از چنین سیستم هایی با توانایی ها( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) و امکانات گوناگون در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.در زیر به برخی از مزایای استفاده از cms می پردازیم:

مزایای cms
1.سیستم مدیریت محتوا به صورت غیرمتمرکز
خیلی از شرکت‏ها و موسسات برای به روزرسانی محتوای وب سایت از خدمات یک مشاور خود بهره می‏ گیرند. عموماً تغییرات مورد نظر از طریق پست الکترونیک یا فکس فرستاده می شود( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) و مهندس طراحی وب سایت مسئول ایجاد و تغییرات صفحات وب سایت را بر عهده دارد. استفاده از یک سیستم کنترل محتوای غیرمتمرکز نقش بسیار زیادی در حل این مشکل دارد.
2.عدم نیاز به تسلط به html
از تمام افرادی که به روز رسانی وب سایت را انجام می دهند،( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) نمی توان انتظار آشنایی کامل با کُدهای html را داشت. با بهره ‏گیری از cms، ویرایشگران کوچکترین نیازی به دانستن مفاهیم html ندارند.
3.دسترسی و نقش کاربران
با تعیین کردن میزان دسترسی کاربران و محدوده مجاز ( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) عملکرد هر یک از آنها، هر کاربر تنها مجاز به ارسال یا تغییر مطالب و اطلاعات در محدوده دسترسی خود خواهد بود، همچنین می ‏توان امکان دیدن برخی از مطالب موجود در وب سایت را به بعضی از کاربران داد.
4.طراحی هماهنگ
صفحه‏ بندی‏های همسان،برابر و رنگ‏بندی اختصاصی ( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) طراحی سایت، به نوعی معرف هر شرکت یا موسسه‏ بوده و بخشی از هویت آن به حساب می آید. Cms با حفظ دقیق ترکیب مورد نظر، از دگرگونی های ناخواسته یا اعمال سلایق شخصی در قسمت‏های مختلف که موجب ناهمگونی وب ‏سایت می‏ شود، پیشگیری می‏ کند.
5.جداسازی اطلاعات متن، صفحه‏ بندی و منوها
این اطلاعات در کُدهای html به روشنی ازهم جدا نمی ‏شوند،( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) ولی با استفاده از cms احتمال تغییر ناخواسته سایر بخش‏ها به هنگام تغییر یا فرستادن متن جدید از میان برداشته می‏ شود.
6.به روز بودن مطالب و داده ها
اگر مخاطبان پس از چند بار مراجعه به یک سایت تغییری در مطالب عرضه شده در آن مشاهده نکند، به مرور فاصله بین دو مراجعه وی طولانی می شود. یکی از با اهمیت ترین ویژگی‏های وب سایت ‏های موفق و پرکاربر به روز بودن مطالب آنها و پویایی همیشگی می ‏باشد.( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) راحتی و سرعت به روز رسانی وب سایت با بهره‏ گیری ازcms از نقش فراوانی در بالابردن ارزش اطلاعاتی وب سایت و افزایش مخاطبین آن برخوردار می‏ باشد.
‏7.توانایی های پیشرفته وب
بوسیله ی cms قابلیت‏هایی مثل ایجاد نظرسنجی،( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) جستجو در محتوای وب سایت و … به سهولت در دسترس خواهند بود.
8.کاربرد متنوع تصاویر و متون
اهمیت تصاویر و متون‏ آماده شده برای طراحی وب سایت بیش از آن است( شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت هلو وب ) که تنها یک بار از آنها استفاده شود. در cms امکان استفاده از یک عکس یا متن در صفحات گوناگون در مناسبت‏های مختلف وجود دارد.


(1) مزایا و طراحی سایت با CMS - وب داتیس
مزایا و طراحی سایت با CMS - وب داتیس


(2) مزایا و معایب طراحی سایت با CMS
مزایا و معایب طراحی سایت با CMS اختصاصی روکا


(3) طراحی سایت با CMS اختصاصی یا وردپرس
طراحی سایت با CMS اختصاصی یا وردپرس - وبسیما


(4) مزایای استفاده از CMS نسبت به طراحی
مزایای استفاده از CMS نسبت به طراحی سایت اختصاصی


(5) بررسی مزایا و معایب طراحی سایت با
بررسی مزایا و معایب طراحی سایت با وردپرس - طراحی سایت طراحی وب


(6) طراحی سایت با وردپرس یا CMS اختصاصی طراحی سایت با
سپس به مزایا و معایب طراحی سایت با وردپرس و یا cms اختصاصی پرداختیم و در آخر سایت های مختلف را بررسی کردیم و نیاز هرکدام از شرکت ها را بررسی کردیم. اگر تا اینجای مقاله با ما همراهی کرده باشید اکنون به راحتی می توانید


(7) مزایای طراحی سایت با وردپرس Wordpress
22.09.2016 یکی از مراحل مهم فرایند طراحی سایت انتخاب cms یا سیستم مدیریت محتواست. با توجه به زمان و گستردگی تنظیمات اولیه کار مطمئنا هر کسی ترجیح میده سیستم مدیریت محتوایی داشته باشه که با نیازهای کاری الآن و آیندش مطابقت داشته


(8) مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتواcms
مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتواcms


(9) مزایای سیستم مدیریت محتوا CMS
در یک سیستم مدیریت محتوای حرفه ای کلیه نیازهای مشتریان پیش بینی خواهد شددر cms قابلیت های مختلف و خاصی وجود دارد که هر زمان میتوان از آنها استفاده کرد


(10) cms و مزایای طراحی سایت با cms
توسط cms اختصاصی شما می توانید هر دسترسی و امکاناتی در طراحی سایت خود ایجاد نمائید زیرا در این نوع طراحی سایت کلا از اساس کدنویسی می شود و در توسعه و بهره گیری از امکانات محدودیتی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا