آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

لینوکس را حرفه ای بیاموزید

لینوکس را حرفه ای بیاموزید
لینوکس را حرفه ای بیاموزید
لینوکس را حرفه ای بیاموزید

قبل از هر چیز اول توصیه می کنم که این کتاب را بدزدید:
«لینوکس- کلید کاربران حرفه ای لینوکس و ویندوز»
اولین فروش این کتاب در نمایشگاه کتاب با گرفتن خسارت از غرفه دار صورت گرفته. شخصی با پرسیدن این سوال که قیمت کتاب چنده، توجه خود را به کتاب نشان می دهد و غرفه دار قیمت را 8500 تومان اعلام می کند و البته با توجه به نمایشگاه حاضر به فروش با 7000 تومان نیز می شود. منتهی تا غرفه دار رویش را برمی گرداند، نه خبری از کتاب بوده و نه خبری از مشتری. بدین ترتیب اولین فروش کتاب با پرداخت خسارت غرفه دار صورت می گیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر باز هم می تونید سرچ کنید.
پی نوشت: اگر مثل من پول ندارید این کار رو بکنید، اما اگر پول دارید باز هم این کتاب رو بدزدید و پولتون رو خرج خرید چاپ اول یک کتاب یک نویسنده کتاب اولی کنید تا بتونه راهش رو ادامه بده . و اگر خیلی پول دارید بخریدش .

نکته ی بعدی اینه که شاید این سوال براتون پیش بیاد که حالا چه طوری از این کتاب استفاده کنیم؟
با توجه به این که این کتاب به صورت کلیدی به بیان نکات فنی و تخصصی کاربران لینوکس می پردازه ممکنه برای خوانندگان آن اولین سوالی که پیش بیاید این باشد که چگونه از این کتاب استفاده کنند؟
دوستان حرفه ای این انجمن باید از همه بیشتر بدونند که مبنای پیشرفت کار سعی و خطا و در برخی جاها copy & paste هست. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست، و با انعطاف پذیری ای که سیستم های امروز دارند و با رعایت نکاتی که در کتاب ذکر شده است می توان به هنر کار حرفه ای با سیستم های امروزی که با توزیع های متنوع لینوکسی به بازار آمده اند پرداخت.

نکته ی دیگه اینه که اکثر مردم از سیستم عامل پیش فرض نصب هنگام خرید کامپیوتر خود استفاده می کنند. اما بسیاری از کاربران حرفه ای ترجیح می دهند از مزایای سیستم عامل های دیگر مثل مک یا لینوکس استفاده کنند. در این صورت می توانید از نرم افزارهایی مانند vmware که خدمات ماشین مجازی ارائه می کنند استفاده کنید. و همزمان اجرای چند سیستم عامل را مدیریت کنید

عالی‌ بود

عالی‌ بود


(1) 4 توزیع برتر لینوکس برای تست نفوذ - سایبریت
4 توزیع برتر لینوکس برای تست نفوذ - سایبریت


(2) چرا توزیع لینوکس دبیان را برای نصب
چرا توزیع لینوکس دبیان را برای نصب انتخاب کنیم پایگاه آموزش


(3) درباره کتاب آموزش کاربردی لینوکس
درباره کتاب آموزش کاربردی لینوکس


(4) تفاوت بین فدورا و CentOS
تفاوت بین فدورا و CentOS


(5) دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید
بعد از چند ماه تلاش بی وقفه تمام بچه های مجموعه سئو بالاخره در آخرین لحظات سال 1396 موفق شدیم کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در سال 1397 کسب و کار خود را متحول نمایید.


(6) iranlinuxhouse Instagram posts stories
iranlinuxhouse Instagram posts stories and followers - Gramho.com


(7) آموزش هک حرفه ای و اصولی در 8 مرحله
توجه داشته باشید که در تمام مراحل آموزش هک حرفه ای و انجام تست نفوذ امنیت خود را در بالاترین سطح نگه دارید چرا که ممکن است هنگام انجام عملیات تست و بررسی توسط مدیر سیستم شناسایی شوید و مدیر سیستم اقدام به هک و سرقت اطلاعات شما نماید.


(8) اتوکاری حرفه ای را بیاموزید الگو
اتوکاری حرفه ای را بیاموزید. توسط الگوهای برتر منتشر شده در 27 مرداد 1398 دانستنی های مهم خیاطی دانستنی های خیاطی. اتوکاری حرفه ای برای جلوگیری از برق افتادن لباس باید درجه اتو را کم کنید. اگر لباس موردنظر دارای الیاف مصنو


(9) 11 Best Linux لینوکس images Vmware
11 Best Linux لینوکس images Vmware workstation Print server Linux


(10) 8 مرحله برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه
8 مرحله برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای - ویرگول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا