آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

کنترل زندگی آموزشی خودمون رو به دست بگیریم

کنترل زندگی آموزشی خودمون رو به دست بگیریم
کنترل زندگی آموزشی خودمون رو به دست بگیریم
کنترل زندگی آموزشی خودمون رو به دست بگیریم

امروز روز دیگه هیچکدوممون وقت خیلی از چیزایی که دوس داریم رو نداریم و مجبوریم تمرکزمون رو بذاریم روی چیزایی که از اولویت بالاتری توی زندگی برخوردارند. یاد گرفتن هم یکی از همین چیزاست که در صورتیکه بخواد جدی دنبال بشه باید بصورت آکادمیک باشه ولی خب همه چیزو که نمیشه با رفتن به دانشگاه یاد گرفت. اینجاست که نیاز به مطالب جویده شده حس میشن که در اصطلاح بهشون دایجست می گیم و فرقشون با مطالب با محتوای جدی توی اینه که دیگه بجای اینه که شناسایی تک تک عناصر بپردازیم با ذکر یه مثال مسائل غیر ضروری رو پشت سر می ذاریم و میریم سراغ مطالب مهمتر و با اندکی توضیح مطلب رو می رسونیم.
مثالی میزنم که بهتر روشن بشید، همه موقعی که می خوایم از اخبار روز با خبر بشیم مستقیم نمیریم مشروح خبر رو بخونیم و اول می ریم سراغ سایت ها و منابعی که گزیده ای از اونارو منتشر می کنن و بعد در صورت کنجکاو شدن می ریم بیشتر در مورد اون خبر در مشروح اون با خبر میشم. آموزش های چکیده هم بهمین صورت عمل می کنن و تلاش می کنن تا با گزیده عمل کردن بجای گذاشتن تمرکز شما روی مطالب ریز و تخصصی که زود فراموش می شن برای شما تجربه ای خوب که به شکل یک خاطره عمل می کنن بوجود بیارن. در حال حاضر سرویس های آموزشی داخلی که از این روش استفاده می کنن خیلی کم هستن ولی خب یکیشون همین سرویس آموزش انگلیسی رنگی رنگیه که با کمک گرفتن از مناسب ترین روش ممکنه خودشو به شما نزدیک کنه و اونوقت با فراهم آوردن گزینه های متفاوت شمارو به همون سمتی که توی مودش هستین هدایت کنه. اینجوری بدون اینکه تمرکزتون رو روی جزئیات ریز بذارید تمرکزتون رو روی زندگی کردن در زمان یاد گرفتن مطالب میذارین!
اینی که سرویس می تونه بوسیله ایمیل یا پیام های وایبر و واتز اپ خودش رو بشما برسونه خیلی مفیده و از اونجایی که همه آموزش ها تصویری هستن میشه همه اونارو توی گوشی ذخیره کرد و مث فلش کارت ها بهشون مراجعه کرد و درست مث یه آلبوم خاطرات مرورشون کرد. شما می تونین برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس rangirangi.com/englishclass برین و خودتون نمونه های مناسبتری رو ببینین.

نمونه کاراشو یچیزی توی این مایه هاست


(1) چگونه خودمون رو کنترل
کنترل کردن خود در زندگی شما چگونه خودمون رو کنترل کنیم تاثیرات


(2) کنترل ذهن با 5 تکنیک طلایی کنترل ذهنت
کنترل ذهن با 5 تکنیک طلایی کنترل ذهنت رو دست خودت بگیر گام برتر


(3) کنترل ذهن خود و تمرین تمرکز ذهن- سارا
کنترل ذهن خود و تمرین تمرکز ذهن- سارا حمیدی- آموزش تمرکزتفکر و


(4) چگونه افکار خود را کنترل کنیم سارا
چگونه افکار خود را کنترل کنیم سارا حمیدی - آموزش تمرکز تفکر و


(5) آموزش ایروکینزی یا بادافزاری کنترل
آموزش ایروکینزی یا بادافزاری کنترل عنصر هوا - حقیقت پنهان


(6) از چشم بقیه افتادن - 10 کاری که شما را از چشم بقیه می
اگه شما هم دوست داری که همواره فردی دوست داشتنی باشی باید این 10 تا کار رو سعی کنی انجام ندی تا از چشم بقیه خودتو نندازی با ما همراه باشید.


(7) دوره حال خوب آموزش کنترل افکار و گفتار
دوره حال خوب آموزش کنترل افکار و گفتار - زهرا ذکی


(8) کرونا در ایران به مرحله کنترل نرسیده است
رئیس اداره مراقبت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت اپیدمی کووید19 هنوز در ایران به مرحله کنترل نرسیده دسترسی به واکسن هم تا یکسال آینده امکانپذیر نیست بنابراین تنها کار ممکن تغییر سبک زندگی و


(9) چگونه کنترل احساسات خود را به دست بگیریم
o به خاطر اینکه اتفاقات گذشته زندگی من را کنترل کرده حال و آینده ام هم باید همینطور باشد. اگر این واقعا صحت داشت به این معنا بود که ما زندانیان گذشته مان هستیم و تغییر غیرممکن است. اما انسانها همیشه در حال تغییرند و بعضی وقت ها این تغییرات چشمگیر است.


(10) مدیریت خشم و عصبانیت کارگاه آنلاین خشم و عصبانیت چگونه
چون با عصبانیت ما میتونیم رابطهای رو از دست بدیم و با عصبانیت میتونیم فرصتها و موقعیتهای پیشرفت رو از خودمون بگیریم پس اگر به دنبال ساختن روابط و موقعیتها هستین حتما یکی از موضوعاتی که بایستی اون رو یاد بگیرید کنترل خشم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا