آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

ست کردن ایمیل در آیفون

ست کردن ایمیل در آیفون
ست کردن ایمیل در آیفون
ست کردن ایمیل در آیفون

بسیاری از افرادی که گوشی آیفون دارند آرزوی دسترسی به ایمیل خود را در هر زمان و هر مکان را دارند. با این حال پیکربندی حساب ایمیل به صورت دستی در آیفون کمی مشکل میباشد. در این مقاله گام به گام پیکربندی حساب ایمیل خود را در گوشی آیفون برای شما شرح خواهم داد. ( گوشی هایی که IOS 4 یا بالاتر باشند ).
سخت ترین بخش پیکربندی حساب ایمیل خود به صورت دستی این است که بدانیم چه اطلاعاتی را باید وارد کنیم. هنگامی که شما این اطلاعات را داشته باشید پیکربندی بقیه حساب ایمیل آسان میباشد. بنابراین قبل از شروع اجازه بدهید بدانیم چه اطلاعاتی را ما نیاز داریم که داشته باشیم .
آدرس ایمیل : آدرس ایمیلی که شما تلاش برای راه اندازی آن بر روی آیفون را دارید.
رمز عبور : رمز عبور برای ایمیل که شما می خواهید آن را راه اندازی کنید.
نام سرور : Mail.yourdomain.com اگر این کار نکرد شما اطلاعات این بخش را با وارد شدن به وب میل خود در زیر Settings و بعدا Email Accounts می توانید پیدا کنید .
حالا که ما این اطلاعات را آماده کردیم به راه اندازی حساب امیل خود در آیفون می پردازیم:
1 ) از صفحه اصلی گوشی خود نماد Settings را انتخاب کنید.
2 ) از منو Mail, Contacts, Calendars را انتخاب کنید.
3 ) در بخش Accounts گزینه Add Account را انتخاب کنید.
4 ) بروی Other کلیک کنید.
5 ) در بخش Mail گزینه Add Mail Account را انتخاب کنید.
6 ) برای Name نام خود را وارد کنید و برای Email ایمیلی را که می خواهید آن را راه اندازی کنید وارد کنید و پسورد برای این ایمیل را هم وارد کنید. توضیحات ایمیل خود را هم وارد کنید ( مثال : email account ). اگر چه گوشی شما ممکن است بگوید زمینه های زیر اختیاری میباشد اما در واقع ابنطور نمیباشد و برای راه اندازی حساب ایمیل مورد نیاز میباشند.
7 ) برای هر دو Incoming Mail Server و Outgoing Mail Server شما باید همان اطلاعات را مشابه وارد کنید . این امر به احتمال زیاد این گونه خواهد بود mail.YourDomain.com . اگر این کار نکرد و جواب نداد شما اطلاعات این بخش را با وارد شدن به وب میل خود در زیر Settings و بعدا Email Accounts می توانید پیدا کنید. برای User Name ایمیل خود را وارد کنید و برای Password پسورد خود را برای این ایمیل هم وارد کنید.
تب Save را کلیک کنید تا پیکربندی حساب ایمیل به پایان رسد. الان امیل خود را چک کنید اگر با پیغام خطا مواجه شدید اطلاعات خود را دوباره بررسی کنید و یا اطلاعات server name ممکن است درست نباشد.

دوست عزیز چند بار این مبحث رو میزارید؟؟!!

من هرجا میرم این پست شما هم هست


(1) چگونه ایمیل را در آیفون و آپید اضافه
چگونه ایمیل را در آیفون و آپید اضافه کنیم آموزش اضافه کردن ایمیل


(2) تنظیمات ایمیل در گوشی آیفون - مرکز
تنظیمات ایمیل در گوشی آیفون - مرکز آموزش - وب رمز


(3) ایجاد ایمیل در آیفون
ایجاد ایمیل در آیفون


(4) اتصال iphone به ایمیل هاست - مرکز
اتصال iphone به ایمیل هاست - مرکز آموزش - سرورپارس


(5) ست کردن ایمیل در آیفون
ست کردن ایمیل در آیفون تاپیک به صورت خودکار بعد از 10 ثانیه آپدیت میشود بنابراین برای نمایش پست های جدید نیازی به رفرش صفحه نیست حالت رفرش اتوماتیک به علت بی توجهی شما به این صفحه غیرفعال شد Un-Idle - بازنگری


(6) تنظیم اکانت ایمیل روی گوشیهای آیفون iOS
تنظیم اکانت ایمیل روی گوشیهای آیفون iOSiphone - مرکز آموزش


(7) تنظیمات ایمیل در IOS - مرکز آموزش - سازمان هاست
تنظیمات ایمیل در IOS. توجه داشته باشید که این راهنما با توجه به تنظیمات گوشی آیفون آماده شده است بنابراین امکان وجود تفاوت هایی در مکان قرارگیری برخی گزینه ها در دیگر device های مبتنی بر IOS محتمل خواهد بود.


(8) راهنمای ست کردن ایمیل در گوشی آیفون و اندروید وبلاگ
ست کردن ایمیل در آیفون بسیار ساده است فقط کافیست در تنظیمات خوشی وارد گزینه Mail Contantcs Calendars شوید تا به راحتی مراحل بعدی ست کردن ایمیل را طی کنید. سخن آخر


(9) آیفون ایجاد و تنظیم چندین حساب کاربری اکانت ایمیل جی
آیفون به صورت پیش فرض از دامنه ایمیل های موجود برای توضیح ایمیل استفاده می کند. شما می توانید با ضربه زدن روی Description توضیحات دیگر و یا نام متفاوتی را در بخش توضیحات وارد سازید.


(10) آموزش نحوه وارد کردن ایمیل در ایفون
آموزش نحوه وارد کردن ایمیل در ایفون پلازامگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا