آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

ساخت اکشن در فتوشاپ

ساخت اکشن در فتوشاپ
ساخت اکشن در فتوشاپ
ساخت اکشن در فتوشاپ

همانطور که می‌دانید‌ Action‌ها بخشی ازنرم افزار طراحی فتوشاپ هستند که می‌توانند دستورات به کار رفته در محیط برنامه را ضبط کنند تا دفعات بعد بتوان به راحتی از آنها استفاده کرد . Action های پیش فرض نرم افزار بسیار کاربردی و قابل استفاده می باشد اما در بعضی از موارد نیاز به ساخت Action هایی با امکانات دیگر داریم . به این نکته دقت داشته باشید که برخی اعمال ویرایشی وجود دارند که ممکن است در داخل Actionها به درستی کار نکند.برای فعال کردن پنل Actions در نوار ابزار بالای صفحه منوی Window را انتخاب و از لیست باز شده بر روی گزینه Actions کلیک کنید تا پالت فعال شود .

2. در این مرحله می خواهیم یک Action جدید ایجاد کنیم . برای باز کردن کادر محاوره New Actions گزینه Action New را از منوی پالت Actions انتخاب کنید . یک نام برای Action ای که قصد ذخیره آن را دارید وارد کرده و مقدار Set را انتخاب کنید . (با استفاده از کادر کشویی Set که با علامت قرمز مشخص شده است می توانید Action های ساخته شده خودتان را در یک گروه دیگر به غیر از Default Actions قرار دهید.)

3. بسیار خوب بعد از ایجاد کردن Action مورد نظر باید آن را برای نرم افزار تعریف کنیم. دکمه record موجود در کادر محاوره ای را کلیک کنید . سپس رنگ Forground وBackground را به ترتیب تغییر دهید . مشاهده کنید گزینه Action دارای دو زیر مجموعه می شود که کارهای انجام شده شما را نمایش می دهد. بعد از اجرای تمامی مراحل مربوط به Actions مورد نظر ، از منوی پالت Actions گزینه Stop Recording را انتخاب کنید تا فرایند ذخیره Actions متوقف شود .(برای درک بهتر از تصاویر زیر کمک بگیرید)

نکته : با نحوه ساخت یک Action آشنا شدید . شما می توانید دستوراتی که ذخیره کردید را در صورتیکه نمی خواهید با زدن کلید Delete از روی صفحه کلید یا منوی پا انتخاب کنید .در کادر محاوره ای که نمایان می شود OK را کلیک کنید تا Actions مربوطه حذف شود.همچنین امکان کپی و تکرار از یک Action وجود دارد . Action مورد نظر را انتخاب کنید سپس گزینه Duplicata را از منوی پالت انتخاب نمائید .

حالا می خواهم روش عملی استفاده از Action را به شما یاد دهم. ابتدا یک تصویر رنگی در فتوشاپ باز کنید (از تصویری که ما برای دانلود قرار داده ایم استفاده کنید.)سپس Actionای که در این بخش استفاده کرده ایم را از اینجا دانلود کرده ،در مرحله بعد از تنظیمات پیشرفته Actions گزینه Load Actions را انتخاب و Actionکه دانلود کرده اید را انتخاب و بر روی Load کلیک کنید .
منبع: آسا رایان


(1) ساخت اکشن در فتوشاپ و اجرای آن بر روی
ساخت اکشن در فتوشاپ و اجرای آن بر روی گروهی از تصاویر - روکسو


(2) آموزش ساخت اکشن Action در فتوشاپ برای
آموزش ساخت اکشن Action در فتوشاپ برای ویرایش خودکار عکس ها لنزک


(3) اکشن فتوشاپ
آموزش کامل تصویری ساخت و کار با اکشن فتوشاپ - انزل وب


(4) اموزش ساخت اکشن در فتوشاپ
اموزش ساخت اکشن در فتوشاپ


(5) دانلود بهترین اکشن های فتوشاپ رضا گرافیک مجله آنلاین
اکشن فوق العاده و جدید ایجاد افکت نقطه ای برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت رضاگرافیک برای شما عزیزان آماده شده است این اکشن براحتی می تواند جذابیت تصاویر شما را بیشتر نماید برای


(6) آموزش استفاده از اکشن های فتوشاپ ساخت
آموزش استفاده از اکشن های فتوشاپ ساخت افکت - فرا گرافیک


(7) ساخت اکشن در فتوشاپ
ساخت اکشن در فتوشاپ


(8) دانلود اکشن ساخت پوستر در فتوشاپ
دانلود اکشن ساخت پوستر در فتوشاپ آموزش فتوشاپ - بیت گرف


(9) ساخت اکشن فتوشاپ برای اصلاح سریع تصاویر دانلود فیلم
ساخت اکشنهای سفارشی در فتوشاپ یک راه بسیار عالی برای صرفهجویی در زمان و نگه داشتن نظم در هنگام ویرایش تصاویر است. شاید ساخت یک اکشن به نظر زمانگیر بیاید ولی به قدری ساده است که هر کسی میتواند یک اکشن برای خود


(10) دانلود آموزش ساخت اکشن های فتوشاپ
دانلود آموزش کامل ساخت اکشن های فتوشاپ از kelbyone افزایش کارایی و بهرهوری فتوشاپ با اکشن هابا Kristi Sherk در حالی که نگاهی عمیق تر در دنیای اکشن های فتوشاپ دارد همراه شوید . در این آموزش مواردی از جمله اکشن فتوشاپ چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا