آموزش غیر از ویبولتینآموزش های عمومیانجمنبخش عمومی و مفید سایتعمومی

بانکداری الکترونیک

بانکداری الکترونیک
بانکداری الکترونیک
بانکداری الکترونیک

توسعه روز افزون روابط اقتصادی و تجاری در عرصه دهکده جهانی و پیچیدگی کارکردی نظام ها و سازمان های اقتصادی گوناگون، که در سطوح مختلف ***، منطقه ای و بین‌المللی فعالیت می‌کنند، زمینه تشکیل یک سری نظام های مشترک و تشکیلات به هم پیوسته در ساختارهای مالی و اعتباری را باعث شده است . ادغام سازمان ها و مؤسسات بزرگ که در گوشه و کنار دنیا به فعالیت می پردازند برای به دست آوردن بازارهای بیشتر، توسعه مناطق آزاد تجاری، وضع بین‌المللی تجارت و … همه نشان از این دارد که اقتصاد جهانی در حال گذار به دوران نوین فرامرزی است به گونه ای که تحولات اقتصادی یک کشور در قاره آمریکا به شدت در یک کشور اسیایی موثر واقع می‌شود و حتی برعکس. از این رو برای همگام شدن با این تحولات سریع و متنوع و انطباق با آن‌ها بایستی به دقت آن‌ها را مورد مطالعه قرار داده و بهترین راه حل را برای تطبیق کشور با شرایط آن پدیده خاص گزینش کرد.
همان طور که تا به حال بارها شنیده اید، عصر حاضر را « عصر انقلاب اطلاعات » معرفی کرده اند. اهمیت این نامگذاری در تاثیر کاربردی اطلاعات در تمامی تحولات روزمره جهان می‌باشد به گونه ای که تمامی جهت گیری های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و به خصوص اقتصادی در این دوره با استفاده از کاربرد صحیح از اطلاعات صورت می‌گیرد.
تأثیر فزاینده ابزارهای کاربردی و علمی در فعالیت های مختلف جامعه علی الخصوص ساختارهای اقتصادی موجب ایجاد تحول و تجدید در نگرش سنتی به موضوع تجارت و بازار می‌شود. در این بین توسعه روز افزون امکانات سخت افزاری و سخت افزاری و دسترسی بیش از پیش مردم دنیا، از یک سو و توسعه فناوری‌های مبتنی بر طراحی تم، وب و اینترنت در کشورهای مختلف و اتصال تعداد زیادی از مردم جهان به شبکه جهانی اینترنت، و گسترش ارتباطات الکترونیکی بین افراد و سازمان های مختلف از طریق دنیای مجازی اینترنت، و گسترش ارتباطات الکترونیکی بین افراد و سازمان های مختلف از طریق دنیای مجازی اینترنت ، از سوی دیگر بستری مناسب و مساعد برای توسعه مراودات تجاری و اقتصادی در محیط مجازی فراهم کرده است.
در این میان و با توجه به تحولات عظیم صورت گرفته در ساختارهای اقتصادی و نظام های مالی، نقش بانک ها به عنوان ارگان های تاثیر گذار در اقتصاد بیش از پیش پررنگ تر و مهمتر شده است و بنابراین می طلبد که بانک ها نیز همگام با تحولات خود منشاء تحولات جدیدتری باشند. با این دیدگاه که فناوری اطلاعات و کاربری های گوناگون رو به افزایش آن ، به عنوان ابزاری کارار با اقبال خوبی از جناب مدیران مؤسسات و سازمان های مالی قرار گرفته است، لذا انگیزه بیشتری در مدیران اکثر سازمان های اقتصادی برای انطباق فعالیت های روزمره خود با قابلیت های فناوری اطلاعاتی و ارتباطی به وجود آورده است. که یکی از مهمترین و دور اندیشانه ترین دلایل آن می‌تواند دستیابی به اهداف تجاری و طراحی سایت در سطح جهانی باشد.


(1) تعریف بانکداری الکترونیک
تعریف بانکداری الکترونیک


(2) حرکت به سمت بانکداری الکترونیک
حرکت به سمت بانکداری الکترونیک اعتمادآنلاین


(3) 7 راه توسعه بانکداری الکترونیک - اخبار بانک
7 راه توسعه بانکداری الکترونیک - اخبار بانک


(4) بانکداری الکترونیک ویکی آیوتی
بانکداری الکترونیک ویکی آیوتی


(5) خدمات نوین بانکی در جهان - انجمن علمی
خدمات نوین بانکی در جهان - انجمن علمی اقتصاد شهری ایران


(6) Mellat Internet Banking
وب سایت بانک وب سایت پلیس فتا محرمانگی اطلاعات شخصی مشتریان وب سایت پلیس فتا محرمانگی


(7) Tejaratbank بانکداری اینترنتی
بانکداری اینترنتی سرویس بانکداری اینترنتی این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و بسیاری از امور بانکی خود را به صورت غیرحضوری از طریق این سرویس انجام دهند .


(8) پست بانک-ورود به سامانههای بانکداری
پست بانک-ورود به سامانههای بانکداری الکترونیک


(9) ورود بانکداری اینترنتی
بانکداری اینترنتی حقوقی به سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه خوش آمدید. تنظیمات صفحه کلید. مایل به استفاده از صفحه کلید امن نیستم و خطرات ناشی از آن را میپذیرم. اطلاعات بیشتر. آیا به سامانه بانک رفاه متصل شده ام


(10) ورود به سامانه اینترنت بانک قرضالحسنه رسالت
برای ورود به سامانه بانکداری مجازی حتما از صفحه کلید امن استفاده نمایید. بانک هرگز اطلاعات محرمانه شما را از طریق ایمیل ارسال یا درخواست نمیکند. دقت نمایید آدرس صحیح بانکداری مجازی به شرح زیر است. httpsibank.rqb.ir سامانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =

دکمه بازگشت به بالا