آموزش های عمومیعمومی

دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا

دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا
دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا
دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا

دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپابا عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همراهان گرامی ، امیدواریم که روزی خوب را تا اینجا سپری کرده باشید.امروز قصد داریم در ادامه مطالب دسته دیتاسنتر ها به معرفی دیتاسنتری تازه ساخت و محبوب در قاره اروپا بپردازیم که از قضا این دیتاسنتر پیشرفته ترین دیتاسنتر حال حاضر این قاره یعنی اروپا نیز هست که واقع شده در Docklands شهر لندن پایتخت کشور انگلیس هست.در ادامه به معرفی بخش های مختلف و امکانات و تجهیزات این دیتاسنتر می پردازیم. پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

North 2

North Two یک دیتاسنتر تازه ساخته شده 135 میلیون پوندی است که 24000 متر مربع فضای 11 طبقه به Telehouse موجود در دانشگاه Docklands لندن می افزاید. محبوبیت سرویس های ویدئویی موبایل، مدل های کسب و کار جدید مبتنی بر اینترنت اشیا، و استفاده گسترده از خدمات ابری از دلایل اصلی ساخت این دیتاسنتر است.

دیتاسنتر North 2 پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا


طبقات دیتاسنتر

این دیتاسنتر که به عنوان پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا شناخته شده، دارای چند طبقه سیستم خنک کننده است که از تبخیر آب برای کاهش دمای هوا استفاده می کند.

این دیتاسنتر بین 2 تا 2.5 درصد از مصرف برق اروپا را به خود اختصاص داده است.


ایستگاه شبکه دانشگاه

Telehouse از سال 1990 در داکلندز قرار دارد. در حال حاضر با North 2 در مجموع دارای 73400 مترمربع فضای دیتاسنتر، بیش از 530 حامل، ISP و ASP است. علاوه بر این دارای ایستگاه شبکه 132kVو هشت ژنراتور با ظرفیت کل 18.5 MW است.


تشخیص دود اولیه

این یکی دیگر از طبقات دیتاسنتر است. ویژگی های امنیتی این سایت شامل هشدار تشخیص دود اولیه نصب شده در کلیه تسهیلات و بیش از 400 دوربین مداربسته، ورودی، ایستگاه بارگذاری، پذیرش و دالان سایت است. یک نقطه ورود به مرکز اصلی کنترل شده توسط کارت های دسترسی محدود به زمان نیز وجود دارد. تمام درب ها دارای زنگ هشدار هستند و بلافاصله دسترسی های غیرمجاز را به مجموعه امنیتی گزارش می دهند.


اتاق ژنراتور دیتاسنتر

این یکی از ژنراتورهای دیزلی است که در صورت برق دیتاسنترهای عملیاتی از آن استفاده می شود. در مواقع نیاز این ژنراتورها در 10 تا 30 ثانیه به کار می افتند.


سیستم غبار آب

در این تصویر لوله های سیستم بارانی و تامین برق برای پمپ های بارانی نشان داده شده اند.


آب پاش ها

این جعبه شامل جایگزین هایی برای سر آب پاش است. اگر سر آنها معیوب و یا در طول تعمیر آسیب ببیند می توان بلافاصله آنها را جایگزین کرد.


اطفای حریق

این هم سیستم اطفای حریق است که از اتاق سوئیچ الکتریکی محافظت می کند. این سیستم از گاز های مبتنی بر نیتروژن برای خاموش کردن آتش سوزی استفاده می کند.


دیتاسنتر

در این تصویر برق اضطراری یا UPS و اتاق تغذیه برای سالن های دیتاسنتر را می بینید.


سیستم خنک کننده

این هم تصویری از سیستم خنک کننده و تهویه هوای دیتاسنتر است.


تهویه هوا دیتاسنتر

این تصویر هم واحد خنک کننده هوای غیرمستقیم را نشان می دهد. در روزهایی که درجه حرارت بالاست، این سیستم خنک کننده آب برای خنک کردن هوای محیط قبل از رسیدن به مبدل حرارتی استفاده می شود و باعث حصول اطمینان از اینکه درجه حرارت تحویل داده شده به سالن ها در یک محدوده مشخص است، می شود.


مدخل هوا

این مدخل هوا برای چهار ژنراتور سالن عملیاتی است. بین ژنراتورها و دیوارهای خارجی هفت متر عایق صوتی برای به حداقل رساندن سر و صدای بیرون وجود دارد.


کانال های دیتاسنتر

در این تصویر برخی از کانال ها و کابل کشی های دیتاسنتر را می بینید.


نمایی از بالا

انتخاب محلی مانند داکلندز در شرق لندن بدین معناست که ساخت دیتاسنترها در نزدیکی شهرها یک نکته کلیدی است. زیرا فاصله تاثیر زیادی بر روی تاخیر دارد و باید آن را کم کرد. در زیر نمایی از این ساختمان را از بالا می بینید. بر روی سقف آن مکانی برای سایت های ماهواره ای و خطوط تلفن وجود دارد.با پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا آشنا
با پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا آشنا شوید تیم دانش و فناوری Flickr


اروپا Docklands Data Center
نگاهی کلی به پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا Docklands Data Center - بلاگ


با پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا آشنا
با پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا آشنا شوید بلاغ نیوز


دیتاسنتر پرسرعت و پیشرفته در قلب اروپا
دیتاسنتر پرسرعت و پیشرفته در قلب اروپا تصاویر


نگاهی کلی به پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا Docklands Data
ک دیتاسنتر تازه ساخته شده 135 میلیون پوندی است که 24000 متر مربع فضای 11 طبقه به Telehouse موجود در دانشگاه Docklands لندن می افزاید. جدید مبتنی بر اینترنت


طبقه در قلب اروپا
نگاهی نزدیک به داخل پیشرفته ترین دیتاسنتر 11 طبقه در قلب اروپا


10 دیتاسنتر بزرگ پاک و پیشرفته دنیا
14.09.2019 دیتاسنتر Telehouse به دلیل امنیت بالا اطلاعات اعتماد بسیاری را به دست آورده است و شهرت جهانی یافته اما علت وجود این دیتاسنتر در مقاله ما نحوه استفاده از انرژی در این دیتاسنتر می باشد که او را به بهترین دیتاسنتر دنیا مبدل کرده است.


با پیشرفته ترین دیتاسنتر اروپا آشنا شوید
[ad_1] وبسایت بی نهایت در این مطلب نگاهی به داخل پیشرفته ترین دیتاسنتر 11 طبقه اروپا در قلب Docklands لندن خواهیم انداخت.North 2North Two یک دیتاسنتر تازه ساخته شده 135 میلیون پوندی است که 24000 متر


دیتاسنتر های اروپا چگونه مکانی هستند
دیتاسنتر های اروپا چگونه مکانی هستند تکنولوژی MAGBOT در این مطلب نگاهی به داخل پیشرفته ترین دیتاسنتر 11 طبقه اروپا در قلب Docklands لندن خواهیم انداخت. North 2 North Two یک دیتاسنتر تازه ساخته شده 135 میلیون پوندی است که 24000 متر مربع


معرفی دیتاسنتر - کامیت سرور
هتزنر آلمان یکی از معتبر ترین خدمات میزبانی وب در اروپا و همچنین دارای یکی از مجهز ترین دیتاسنترهای اروپا در کشور آلمان واقع شده است. این کمپانی مشهور آلمانی از

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن